Co to znaczy, że Agent wnioskomat.com pomoże zakończyć proces wnioskowania o pożyczkę?

Co to znaczy, że Agent wnioskomat.com pomoże zakończyć proces wnioskowania o pożyczkę?

08 SIE 2019 Autor: Wojciech Zieliński

Poziom zaawansowania i złożoności procesu kredytowego zależy od instytucji, która dany produkt oferuje oraz od konkretnego produktu. Istnieją procesy, w których w kilka minut od wypełnienia wniosku możemy otrzymać pieniądze na koncie, a są takie, które mogą się ciągnąc nawet ponad miesiąc czasu. To oczywiście dwie skrajności, a najwięcej jest takich gdzie w okresie kilku/kilkunastu godzin możemy liczyć na przelew gotówki od instytucji finansującej. We wnioskomat.com mówimy, że Klient może rozpocząć proces w Internecie, a skończyć u Agenta, który da mu realne wsparcie, podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Co to znaczy zatem, że Agent wnioskomat.com pomoże zakończyć proces wnioskowania o pożyczkę?

Metody finalizacji umowy

W zależności od procesu, wyróżnia się trzy podstawowe metody finalizacji procesu kredytowego lub pożyczkowego. Możemy zakończyć proces on-line i podpisać umowę z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi internetowych, stworzonych do tych celów. Niektóre instytucje dopuszczają możliwość finalizacji umowy przez telefon – w tym celu Agent wykorzystuje specjalny, dedykowany do tego moduł w swoim systemie sprzedażowym. No i wreszcie, możemy się spotkać ze ścieżką klasyczną, czyli finalizacją bezpośrednią, która wiąże się ze spotkaniem z Agentem. W wielu procesach otrzymujemy alternatywę w postaci możliwości skorzystania z dwóch lub nawet trzech ścieżek.

Po co zatem jest Agent?

Klient wypełnia wniosek na wnioskomat.com i otrzymuje realne oferty. W tle, informacja o Kliencie jest przesyłana do systemu sprzedażowego Agenta. Agent wykonuje telefon do Klienta i oferuje pomoc w wyborze produktu oraz ścieżki podpisania umowy. Pyta o Klienta preferencje i oczekiwania oraz określa możliwości. Co to oznacza? Może się okazać, że najlepszy dla Klienta produkt można sfinalizować tylko on-line, a do podpisania umowy Klient potrzebuje rachunku internetowego. Tylko, że Klient nie korzysta z bankowości elektronicznej. W trakcie rozmowy z Klientem Agent wychwyci takie niuanse, dzięki czemu będzie w stanie zaoferować produkt dopasowany do możliwości Klienta. Klient może się też bać zakończyć proces przez Internet. Woli się spotkać z Agentem, poznać go, odwiedzić placówkę Agenta lub zaprosić go o siebie. Takiemu oczekiwaniu Agent będzie oczywiście w stanie sprostać.

Po pierwsze, oszczędność czasu!

Współpraca z Agentem wnioskomat.com to przede wszystkim oszczędność czasu. Konsultacja Agenta daje pewność, że Klient podpisze umowę w najbardziej efektywny dla niego sposób. Co więcej Agent zadba również, aby pieniądze pochodzące z kredytu lub pożyczki zostały wypłacone zgodnie z oczekiwaniami Klienta. Nie każdy bowiem może chcieć wypłaty na konto. Niewielu jednak wie, że istnieją inne metody, np. czek GIRO. To usługa Banku Pocztowego, w ramach której Klient po podpisaniu umowy pożyczki otrzymuje indywidualny kod. Z tym kodem oraz z dowodem osobistym udaje się do najbliższej placówki pocztowej. Tam następuje identyfikacja Klienta oraz wypłata w gotówce środków finansowych.

Po drugie, pewność dobrego wyboru!

Agent wnioskomat.com nie jest osobą przypadkową. Został wybrany, jako jednostka posiadająca kompetencje i udokumentowane doświadczenie w zakresie wykonywania czynności pośrednictwa finansowego. Posiada niezbędne wpisy do rejestrów Komisji Nadzoru Finansowego. Z Agentem wnioskomat.com Klient może mieć pewność co do przygotowania najlepiej dopasowanego do oczekiwań, możliwości i profilu kredytowego rozwiązania.

Top