wnioskomat wnioskomat.com wchodzi na rynek

Wnioskomat.com debiutuje podczas cyklu Akademia Helikon 2019

14 CZE 2019Autor: Wojciech Zieliński

Wielka premiera i zarazem start produkcyjny aplikacji wnioskomat.com już za nami. Narzędzie zostało zaprezentowane podczas Akademii Helikon, cyklu spotkań z Agentami i Pośrednikami kredytowymi, które odbyły się w 6 miastach w Polsce – w Poznaniu, Warszawie, Bydgoszczy, Krakowie, Katowicach oraz we Wrocławiu.

Wnioskomat.com wchodzi na rynek

Od dnia 05.06.2019 wnioskomat.com jest obecny w środowisku produkcyjnym. Co to oznacza dla Klienta? Klient może złożyć wniosek przez narzędzie. Całość została skonstruowana w sposób niezwykle prosty – wystarczy, że Klient kliknie „Złóż wniosek online” i zostanie przeniesiony do 5 częściowego formularza. Formularz jest bardzo intuicyjny i zawiera zaledwie kilka pytań dotyczących Klienta i jego sytuacji finansowej. Średni czas wypełniania formularza to zaledwie 7 minut. Po wypełnieniu wniosku Klient autoryzuje swoje konto klikając w link autoryzacyjny i zostaje przeniesiony do panelu ofert, w którym zaczynają pojawiać mu się realne oferty od instytucji kredytujących będących w danym momencie we wnioskomat.com. Ale to oczywiście nie wszystko. Tak jak Klientowi zaczynają spływać oferty, tak widzi to certyfikowany Agent wnioskomat.com w swoim systemie sprzedażowym. Może zatem od razu wziąć za słuchawkę i wykonać telefon do Klienta. Rolą Agenta w tym procesie jest omówienie ofert z Klientem, wybór najlepszej i pomoc w zakończeniu procesu. Agent posiada u siebie znacznie szerszą ofertę niż Klient może zobaczyć we wnioskomat.com. Często zatem Agent dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu będzie w stanie zaproponować jeszcze lepsze rozwiązanie finansowe.

Akademia Helikon 2019

Wnioskomat.com został ogłoszony i oficjalnie zaprezentowany podczas Akademii Helikon. 500 Pośredników finansowych i Agentów, którzy gościli na spotkaniach w 6 lokalizacjach miało okazję zobaczyć czym jest wnioskomat.com, jaka była inspiracja go jego stworzenia, jakie korzyści wnioskomat.com daje Klientowi, a jakie daje Agentowi. Co więcej, w trakcie spotkań wnioskomat.com rozpoczął proces certyfikacji swoich Agentów dzięki czemu sieć rozbudowuje się o kolejne Agencję w czołówce najlepszych w Polsce. Akademia Helikon to również spotkania z instytucjami finansującymi. W cyklu 2019 swoje prezentacje mieli przedstawiciele firm LoanMe, Rapida, Aasa, Euroloan oraz SuperGrosz – wszystkich firm obecnych we wnioskomat.com.

Co dalej?

Wnioskomat.com rusza na rynek. Naszym celem jest to, aby jak najwięcej Klientów zaczęło korzystać z narzędzia. Naszym celem jest dokonanie rewolucji na rynku pośrednictwa kredytowego – chcielibyśmy pokazać, że Klient otrzymuje realną wartość w postaci możliwości wypełnienia wniosku na online w każdym momencie i każdym czasie, ale przy wsparciu tego co najlepsze w offline – czyli Agenta, Pośrednika kredytowego, który jest w stanie doradzić, przeanalizować oferty i wybrać najlepszą dla Klienta. I przede wszystkim pomoże zakończyć proces, tak jak będzie to możliwe i tak jak będzie Klientowi wygodnie. Wnioskomat.com – zapraszamy do współpracy. Klientów do wypełniania wniosków, a Agentów do przystąpienia do rewolucyjnego i jedynego w Polsce projektu, który łączy najlepsze cechy on-line z tym co najlepsze w off-line.

  • Wojciech Źeliński prezentuje Wnioskomat.com podczas Akademii Helikon
  • Wojciech Źeliński prezentuje Wnioskomat.com podczas Akademii Helikon
  • Wojciech Źeliński prezentuje Wnioskomat.com podczas Akademii Helikon
  • Wojciech Źeliński prezentuje Wnioskomat.com podczas Akademii Helikon
Top