Aneta Lubieniecka

Makroregionalny Dyrektor Sprzedaży

Od 2001 weszłam do branży finansowej. Zaczynając od pracy u pośrednika kredytowego, poprzez ogólnopolskiego pośrednika finansowego jako Dyrektor Regionu dolnośląskiego, kolejno na stanowisku Kierownika Działu Kredytów Hipotecznych, następnie w Raiffeisen Bank również w dziale kredytów hipotecznych i powracając do pośrednictwa jako Regionalny Dyrektor Sprzedaży w Wielkopolsce a później pełniąc funkcję Dyrektora Sprzedaży Agencyjnej na teren całej Polski.

Przez te wszystkie lata zdobyłam ogromne doświadczenie m.in. w zakresie pozyskiwania Klientów i Partnerów oraz budowania długofalowych obustronnie korzystnych relacji biznesowych, wdrażania nowych ofert kredytowych, prowadzenia szkoleń produktowych oraz spotkań motywacyjno-informacyjnych, planowanie akcji promocyjnych.

Ponadto brałam udział w wielu szkoleniach udoskonalających techniki sprzedaży oraz zwiększania skuteczności zachowania w ostatnim etapie sprzedaży. Samo doświadczenie nie wystarcza, potrzebna jest również wiedza, dlatego też skorzystałam z półrocznego niesamowicie cennego dla mnie szkolenia w Harvard Business Review dla kadry menadżerskiej, co stało się dla mnie trampoliną do mojego dalszego rozwoju.

Z solidnymi podstawami od marca tego roku rozpoczęłam pracę w firmie Helikon Sp. z o.o. na stanowisku Makroregionalny Dyrektor Sprzedaży. Aktualnie do moich obowiązków należy wsparcie dla Regionalnych Dyrektorów Sprzedaży jak również prowadzenie szkoleń produktowo-sprzedażowych oraz obsługa kluczowych Agentów. Bardzo cenna jest dla mnie możliwość wspólnej pracy z szefami oraz szefami działów, konsultowania najlepszych rozwiązań i ich wdrażania. Rozwijamy się bardzo dynamicznie, dlatego też zapraszam do skorzystania z naszej nowej rewolucji marketingowej jaką jest WNIOSKOMAT.COM

Zarówno w życiu osobistym, jak i w pracy zawsze kieruję się dewizą never give up, ponieważ uważam, że dzięki zaangażowaniu, kreatywności i determinacji można zrealizować każdy cel.


Top