Marcin Bogucki

Marcin Bogucki

Regionalny Dyrektor Sprzedaży

W Helikon jestem odpowiedzialny za wsparcie sprzedaży, rozwój i szerokopojętą współpracę z agentami kredytowymi w woj. mazowieckim i łódzkim.

Przez 14 lat pracowałem w bankach zawsze blisko Agentów pośrednictwa finansowego. Prowadząc liczne szkolenia i warsztaty, pomagając w sprzedaży kredytów gotówkowych oraz MŚP. Alior Bank ponad 2 lata Menedżer ds. Efektywności Sprzedaży, Bank BPH prawie 7 lat Menedżer ds. Sprzedaży w sieci Agencyjnej, GE Money Bank ponad 4 lata Regionalny Kierownik Sprzedaży. Skuteczny menedżer z wieloletnim doświadczeniem i sukcesami w budowaniu sieci sprzedaży oraz rozwijaniu profesjonalnych zespołów sprzedażowych. Dysponuję szeroką wiedzą w zakresie bankowości, pośrednictwa finansowego i sprzedaży. Posiadam umiejętności zarządzania procesem zmian oraz budowania i wdrażania strategii.

W pracy na obecnym stanowisku cenię sobie nieustanny kontakt z ludźmi. Ważna jest dla mnie sprawna organizacja i spokojna, rodzinna atmosfera oraz innowacyjne rozwiązania. Jednym z takich rozwiązań jest z pewnością WNIOSKOMAT.COM, który otwiera okno na świat kredytów i pożyczek dla klientów. Zaspokojenie potrzeb kredytowych klientów, dostępność produktów pożyczkowych, przejrzystość i szybkość w działaniu daje mi przekonanie, że jesteśmy bliżej klienta.

Do celów zawodowych pozyskałem wiedzę z zakresu psychologii sprzedaży aby wspierać Agentów w doskonaleniu umiejętności i efektywności sprzedaży. Prywatnie interesuję się historią i sportem.


Top