aasa

Aasa Polska  jest technologiczną firmą finansową XXI wieku o skandynawskich korzeniach, obecną na polskim rynku od 2012 roku. Specjalizuje się w pożyczkach ratalnych dla konsumentów oraz małego biznesu, których udziela w oparciu o wieloetapowy proces oceny kredytowej i zasady odpowiedzialnego pożyczania. Łączą pozytywne cechy oferty banków z ofertą firm pożyczkowych – szybkość, prostotę, transparentność i bezpieczeństwo. Nie udziela pożyczek krótkoterminowych (chwilówek), dbamy o rozwój rynku i naszych klientów.

 

Aasa szanuje Twój czas!

Wzięcie pożyczki jeszcze nigdy nie było takie proste. W Aasa wystarczy tylko dowód osobisty, aby przejść proces weryfikacyjny. Nasza dewiza to minimum formalności i maksimum zadowolenia klienta. Doskonale wiemy, jak cenny jest Twój czas, dlatego go szanujemy. Pożyczaj pieniądze z Aasa wygodnie i błyskawicznie.  Uproszczone procedury pozwolą Ci zaciągnąć pożyczkę zaraz po tym, gdy pojawią się niespodziewane wydatki. Z Aasa Cię nie zaskoczy! Pieniądze zawsze pod ręką! Z Aasa to możliwe. Masz dowód osobisty? Masz pieniądze! Już teraz sprawdź, jak szybko bierze się pożyczkę ratalną w Aasa! 

Warunki pożyczki

Aby otrzymać pożyczkę w Aasa Polska wystarczy, że:

·        Masz polskie obywatelstwo i mieszkasz na stałe w Polsce

·        Jesteś w wieku od 20 do 80 lat

·        Masz stały dochód

·        Posiadasz aktywny rachunek bankowy

·        Nie widniejesz w rejestrach dłużników naruszających obowiązki terminowego regulowania aktualnych należności finansowych: Biura Informacji Kredytowej S.A. (BIK) , Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A. (BIG), Krajowego Biura Informacji Gospodarczej S.A. (KBIG), ERIF Biura Informacji Gospodarczej S.A., Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej S.A. (KRD)

·        Posiadasz zdolność do spłaty zaciągniętej pożyczki

·        Uzyskasz pozytywną ocenę Twojej zdolności kredytowej

Zobacz jakie to proste :

·        Zacznij od wypełnienia krótkiego wniosku na wnioskomat.com

·        Następnie dokonamy oceny Twojej zdolności kredytowej i na tej podstawie wydajemy decyzje. Decyzję otrzymasz w Aasa oraz innych firmach współpracujących z wnioskomat.com

·        Jeżeli nie zalegasz ze spłatą swoich aktualnych zobowiązań, nie widniejesz w rejestrze dłużników, masz stały dochód – najprawdopodobniej uzyskasz decyzję pozytywną

·        Po otrzymaniu decyzji masz możliwość zakończenia procesu w oparciu o jedną z dwóch ścieżek - online lub offline. 

·        Jeżeli wybrałeś online, otrzymasz umowę mailem. Zapoznaj się z Umowa pożyczki i podpisz ją, wygodnie na swoim Profilu po zalogowaniu

·        Jeżeli wybrałeś offline, skontaktuje się z Tobą Agent i poinformuje o sposobie podpisania umowy

·        Po podpisaniu Umowy pożyczki niezwłocznie wyślemy do Ciebie pieniądze. Wypłata zostanie dokonana w sposób wybrany przez Ciebie podczas składania wniosku: standardowym przelewem, szybkim przelewem Blue Cash lub przy pomocy czeku GIRO.

Każdy wniosek Aasa rozpatruje indywidualnie pod kątem zdolności kredytowej, a następnie informuje o dezycji.

Złóż wniosek już teraz.

Sprawdź warunki pożyczki AASA (dla kwoty 5000 PLN na 24 miesiące)

eurolan

5000 PLN

Kwota

8881,51 PLN

Kwota do zapłaty

370,4 PLN

Rata

82,72 %

RRSO*

 

Pożyczaj szybko, spłacaj powoli!

W Aasa możesz pożyczyć pieniądze bardzo szybko. Brak skomplikowanych formalności, proste procedury i swoboda w wyborze parametrów zobowiązania to gwarancja, że otrzymasz środki na czas. Dokładnie wtedy, gdy ich będziesz potrzebował. Aasa to szybka pożyczka ratalna, którą możesz spłacać tak długo, jak chcesz. Aasa daje Ci na to aż 36 miesięcy. Sam zdecyduj, czy chcesz zmniejszyć maksymalnie ratę i podpisać umowę na 3 lata, czy wolisz wybrać krótszy okres spłaty. W Aasa zawsze masz wolność wyboru! W Aasa dostosujemy się do Twoich wymagań.

Lekkie raty to nasza dewiza

W Aasa rata jest zawsze na Twoją kieszeń – nie za duża, nie za mała. W sam raz! Ponieważ proponujemy szybką pożyczkę ratalną, na którą Cię stać. Aasa zawsze stawia na lekkie raty, które uniesie każdy budżet domowy. Zaprojektowała naszą pożyczkę tak, aby wysokość odsetek nie wpływała na Twoje poczucie komfortu. Aasa elastycznie podchodzi do Twoich potrzeb. W każdej chwili możesz wprowadzić zmiany w ustalonych przez Ciebie warunkach pożyczki.  

Pożyczka ratalna Aasa do 20 000 zł czeka właśnie na Ciebie. Już dziś pożycz pieniądze!

Dlaczego wybrać Aasa Polska

1. Bardzo szybki proces weryfikacji - w przypadku 90% decyzja jest wydawana natychmiast.

2. Można uzyskać dofinansowanie nawet do 20 000 zł.

3. Brak wymogu dodatkowych dokumentów.

4. Możliwość wzięcia pożyczki równoległej i konsolidacyjnej. 

Sprawdź oferty podobnych pożyczek dla kwoty 5000 PLN na 24 miesiące

hapi

5000 PLN

Kwota

9761,28 PLN

Kwota do zapłaty

406,72 PLN

Rata

9,81%

RRSO*

supergrosz

5000 PLN

Kwota

9791,28 PLN

Kwota do zapłaty

407,97 PLN

Rata

67,38%

RRSO*

takto

5000 PLN

Kwota

10244,17 PLN

Kwota do zapłaty

426,84

Rata

76,33%

RRSO*

Top