Jesteśmy firmą technologiczną, ale cenimy sobie kontakt bezpośredni - dlatego zespół wnioskomat.com tworzy nie tylko 10 programistów, a również sieć 10 Regionalnych Dyrektorów Sprzedaży, która dba o Pośredników finansowych i Agentów centryfikowanych przez wnioskomat.com oraz 40 pracowników Centrali zrzeszonych w działach Rozwoju Sprzedaży i Wsparcia Sprzedaży. Tworzymy mieszankę wiedzy, umiejętności i kompetencji zdobytych w Bankach, firmach pożyczkowych, u Pośredników kredytowych oraz w firmach z obszaru fin-tech.

logo euroloan pożyczka

TF Bank działa z sukcesami na rynku kredytów dla klientów indywidualnych od kilku lat. Udostępniając produkt dla naszych Klientów porozmawialiśmy z Wojciechem Drozdem, Dyrektorem Genralnym TF Bank w Polsce, o jego opinii na temat kredytów gotówkowych w dobie rozwiązań online. 

Czytaj więcej
loanme pożyczka

Porozmawialiśmy o Wnioskomat.com z Panem Wojciechem Homanem, który od 2018 roku pełni funkcję Dyrektora Operacyjnyego w firmie pożyczkowej LoanMe.

Czytaj więcej
logo axicard

Easy Payment Services OOD ( sp. z o.o. ) jest oddziałem w Polsce bułgarskiego holdingu Management Financial Group. Poprosilśmy Prezesa firmy o komentarz naszej współpracy przy sprzedaży kart kredytowch AXI Card. 

Czytaj więcej
logo euroloan pożyczka

Robert Gryszko - Broker Relationship Manager w fimie pożyczkowej Euroloan - postanowił podzielić się swoją opinia na temat Wnioskomat.com

Czytaj więcej
Top