Pożyczki pozabankowe - kto może liczyć na tego typu finansowanie i jak wnioskować o pożyczkę?

Potrzebujesz pożyczki w procesie szybkim i efektywnym? Nie ma problemu. Na rynku pozabankowym możesz otrzymać pożyczkę online nawet do 25 000 złotych.

Wnioskomat.com pozwoli Ci porównać najlepsze pożyczki pozabankowe przygotowane specjalnie dla Ciebie. Możliwe jest również uzyskanie taiej pożyczki bez zdolności kredytowej. Nie jesteśmy kolejną porównywarką internetową, która pokaże Ci kalkulacje na podstawie przykładów reprezentatywnych  lub marketingowych różnych instytucji pozabankowych i następnie przekieruje Cię na stronę firmy pożyczkowej.

W naszym wniosku o pożyczkę wpisujesz więcej danych o sobie, ale dzięki temu jesteśmy w stanie wysłać do najlepszych instytucji pozabankowych komplet informacji potrzebnych aby firma pożyczkowa przesłała nam realną ofertę finansowania przygotowaną specjalnie dla Ciebie. Po złożeniu wniosku na naszej platformie pożyczkowej zostaniesz zatem sprawdzony we wskazanych firmach i otrzymasz informację zwrotną o prawdziwej ofercie przygotowanej dla Ciebie na podstawie Twoich potrzeb. Jeśli posiadasz już kilka innych pożyczek możliwe jest również otrzymanie pożyczki bez zdolności kredytowej. 

 

Zestawnienie i ranking otrzymanych ofert pożyczkowych (wraz z dostępną kwotą pożyczki, oprocentowaniem, całkowitą kwtoą do zapłaty, wysokością miesięcznej raty oraz RRSO) widzisz w swoim panelu po zalogowaniu.

Co więcej, możesz zakończyć proces, czyli podpisać umowę z wybraną firmą - która przygotowała dla Ciebie najlepszą ofertę pożyczkową, mając pewność jej zawarcia i uzyskania przelewu na konto. Jeden wniosek, realne oferty kredytowe. Nie zwlekaj, już dziś złóż wniosek online.

Zestawnienie firm pożyczkowych dostępnych na platformie wnioskomat.com

Zainteresowała Cię pożyczka pozabankowa?

Komentarze, pytania do pożyczek pozabankowych online (6)


 • Avatar Tomasz475

  Tomasz475
  11.04.2022 19:41:15

  Witam widnieje w bazach big i itd mam zajęcie komornicze czy mogę się starać o pożyczkę?

  Avatar wnioskomat.com

  wnioskomat.com Tomasz475
  12.04.2022 08:11:52

  Dzień dobry. Może Pan złożyć wniosek o pożyczkę w CykPyk.

 • Avatar Lin&Marek

  Lin&Marek
  08.04.2021 16:39:19

  Pracuję na umowę o pracę,ale nie posiadam konta w banku. Czy jest możliwość wzięcia pożyczki bez konta w banku?

  Avatar Anna Krzysteczko

  Anna Krzysteczko Autor Lin&Marek
  08.04.2021 22:37:06

  Witam, jest możliwość wypłaty czekiem GIRO, ale wtedy wniosek o pożyczkę możemy złożyć telefonicznie lub skierować Pana do naszego biura.

 • Avatar Katarzyna

  Katarzyna
  05.02.2021 14:08:26

  Prosze o info jak uzyskac pozabankowy kredyt

  Odpowiedź
 • Avatar gumis

  gumis
  16.12.2020 09:03:25

  czemu nie ma vivusa?

Top