Pożyczki pozabankowe - kto może liczyć na tego typu finansowanie i jak wnioskować o pożyczkę?

Potrzebujesz pożyczki w procesie szybkim i efektywnym? Nie ma problemu. Na rynku pozabankowym możesz otrzymać pożyczkę online nawet do 25 000 złotych.

Wnioskomat.com pozwoli Ci porównać najlepsze pożyczki pozabankowe przygotowane specjalnie dla Ciebie. Możliwe jest również uzyskanie taiej pożyczki bez zdolności kredytowej. Nie jesteśmy kolejną porównywarką internetową, która pokaże Ci kalkulacje na podstawie przykładów reprezentatywnych  lub marketingowych różnych instytucji pozabankowych i następnie przekieruje Cię na stronę firmy pożyczkowej.

W naszym wniosku o pożyczkę wpisujesz więcej danych o sobie, ale dzięki temu jesteśmy w stanie wysłać do najlepszych instytucji pozabankowych komplet informacji potrzebnych aby firma pożyczkowa przesłała nam realną ofertę finansowania przygotowaną specjalnie dla Ciebie. Po złożeniu wniosku na naszej platformie pożyczkowej zostaniesz zatem sprawdzony we wskazanych firmach i otrzymasz informację zwrotną o prawdziwej ofercie przygotowanej dla Ciebie na podstawie Twoich potrzeb. Jeśli posiadasz już kilka innych pożyczek możliwe jest również otrzymanie pożyczki bez zdolności kredytowej. 

 

Zestawnienie i ranking otrzymanych ofert pożyczkowych (wraz z dostępną kwotą pożyczki, oprocentowaniem, całkowitą kwtoą do zapłaty, wysokością miesięcznej raty oraz RRSO) widzisz w swoim panelu po zalogowaniu.

Co więcej, możesz zakończyć proces, czyli podpisać umowę z wybraną firmą - która przygotowała dla Ciebie najlepszą ofertę pożyczkową, mając pewność jej zawarcia i uzyskania przelewu na konto. Jeden wniosek, realne oferty kredytowe. Nie zwlekaj, już dziś złóż wniosek online.

Zestawnienie firm pożyczkowych dostępnych na platformie wnioskomat.com

Zainteresowała Cię pożyczka pozabankowa?

Top