Ocena / gł.

Fellow Finance Faktoring

W Fellow Finance Faktoring możesz ubiegać się o finansowanie należności handlowych z wystawionych przez Twoją firmę faktur, czyli faktoring. Fellow Finance Faktoring ma w swojej ofercie faktoring zarówno jawny, jak i cichy (bez cesji wierzytelności i informowania kontrahenta).

Zalety

 • Ekspresowa decyzja kredytowa
 • Środki na konto tego samego dnia
 • Brak opłat wstępnych i okresowych
 • Brak opłaty za limit i kaucji
 • Tylko jednorazowa opłata od sfinansowanej faktury
 • Finansowanie 100% wartości faktury bez ustanawiania zabezpieczeń

Wady

Fellow Finance Faktoring

Fellow Finance Faktoring pozwala natychmiastowo zamienić należności handlowe firmy na gotówkę. Dzięki finansowaniu faktur nie musisz już czekać, aż nadejdzie termin płatności, a kontrahent opłaci fakturę. Zamiast tego możesz od razu spożytkować środki. Korzystając z finansowania należności handlowych upewniasz się, że Twoja firma dysponuje zawsze dostateczną ilością gotówki. Poprawa płynności finansowej umożliwia z kolei elastyczne inwestowanie, zakupy nowych narzędzi pracy i zarządzanie nieoczekiwanymi wydatkami przedsiębiorstwa.

W Fellow Finance Faktoring możesz ubiegać się o finansowanie należności handlowych z wystawionych przez Twoją firmę faktur, czyli faktoring. Fellow Finance Faktoring ma w swojej ofercie faktoring zarówno jawny, jak i cichy (bez cesji wierzytelności i informowania kontrahenta).

W ramach finansowania faktur otrzymasz finansowanie w kwocie równej wartości brutto wystawionej przez siebie faktury pomniejszonej o prowizję, a Twój kontrahent (odbiorca faktury) będzie zobowiązany do dokonania spłaty należności na konto Fellow Banku w terminie płatności faktury. Finansowanie faktur pozwoli Twojej firmie za niewielką opłatą natychmiastowo zamienić należności za sprzedane towary i/lub wykonane usługi na gotówkę bez czekania na opłacenie faktur przez ich odbiorców.

Kto może ubiegać się o finansowanie faktur w Fellow Finance Faktoring?

O finansowanie odpowiadające należnościom z faktur sprzedażowych mogą ubiegać się posiadające dostateczną zdolność kredytową i siedzibę w Polsce przedsiębiorstwa w formie:

 • jednoosobowej działalności gospodarczej,
 • spółki cywilnej,
 • spółki jawnej,
 • spółki z ograniczoną odpowiedzialnością
 • spółki komandytowej
 • fundacje i stowarzyszenia, jeśli prowadzą działalność gospodarczą.

Działalność gospodarcza musi być aktywnie prowadzona od co najmniej 1 miesiąca. Możliwe jest też finansowanie od 1 dnia, jeśli jest kontrakt z JST lub innym dużym podmiotem.

O jaką kwotę finansowania można się ubiegać w Fellow Finance Faktoring?

Na początku współpracy otrzymasz bezpłatny limit finansowania faktur w wysokości 15 000 zł. Wraz z kolejnymi spłatami od kontrahentów limit będzie sukcesywnie zwiększany (nawet do 1 000 000 zł) bez żadnych dodatkowych opłat.

Koszt usługi w Fellow Finance Faktoring

W ramach usługi finansowania faktur nie występują tradycyjne opłaty wstępne, miesięczne, czy roczne. Firma nie musi też wcale zakładać osobnego rachunku na zabezpieczenie, płacić prowizji ani opłat za limit. Przedsiębiorca uiszcza wyłącznie jednorazową opłatę od finansowanej faktury. Koszt finansowania faktur jest zawsze uzależniony od konkretnego przedsiębiorstwa i oceny jego wiarygodności i zdolności kredytowej.

Zalety Fellow Finance Faktoring

 1. Brak opłat wstępnych i okresowych
 2. Brak opłaty za limit i kaucji
 3. Tylko jednorazowa opłata od sfinansowanej faktury
 4. Finansowanie 100% wartości faktury bez ustanawiania zabezpieczeń
 5. Samodzielnie decydujesz, kiedy i które faktury finansować
 6. Ekspresowa decyzja kredytowa
 7. Środki na konto tego samego dnia
 8. Konkurencyjna wysokość opłat
 9. Najłatwiejszy sposób na pozyskanie kapitału obrotowego

Dane firmy

Nazwa firmy Fellow Finance Polska sp. z o.o.
Adres ul. Al. Grunwaldzka 472, 80-309 Gdańsk
NIP 7010508554
REGON 362560885
KRS
Telefon 223975115
E-mail [email protected]

Top