Get In Bank - Kredyt gotówkowy

Ocena / gł.

VeloBank kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy w VeloBank to wysokie kwoty kredytu z możliwością spłaty nawet do 120 miesięcy. VeloBank daje możliwość finansowania szerokiej grupy źródeł dochodu przy zachowaniu prostych i przejrzystych procedur. W VeloBank kredyt można otrzymać na cele bieżące, niezwiązane z działalnością gospodarczą oraz na spłatę zobowiązań. Kredyt gotówkowy dla klientów współpracujących z bankiem dostępny jest w procesie na oświadczenie o dochodach. Kwota kredytu uzależniona jest od okresu trwania relacji kredytowej z VeloBank.

VeloBank S.A. ofertuje nie tylko kredyty gotówkowe, ale również kredyt samochodowy.

Zalety

  • wysokie kwoty kredytu na długi okres kredytowania - większa zdolność kredytowa dla klienta
  • kredyt bez zgody małżonka do 50 tys. zł 
  • kredyt na oświadczenie o dochodach 
  • możliwość konsolidacji zobowiązań

Wady

  • wysokość oferty uzależniona od oceny Klienta 

VeloBank – jaka oferta kredytu gotówkowego?

VeloBank proponuje dwa rodzaje kredytów: kredyt gotówkowy i kredyt konsolidacyjny. Ten pierwszy pozwala na uzyskanie środków na dowolny cel niezwiązany z działalnością gospodarczą. Z kolei kredyt konsolidacyjny pozwala na spłatę dowolnej liczby zobowiązań kredytowych, które klient aktualnie posiada.

Prosty proces kredytowy pozwala na uzyskanie kwoty do 200 tys. zł, a do 50 tys. zł zaangażowania w banku bez zgody małżonka. Zabezpieczenia nie są wymagane, a poręczyciele dla kredytu pojawiają się tylko w określonych sytuacjach.

Bank oferuje również możliwość uzyskania kredytu na oświadczenie o dochodach. Jeśli klient posiada rachunek w VeloBank z regularnymi wpływami od 6 m-cy albo terminowo spłaca od pół roku kredyt może wnioskować o kredyt bez przedstawiania dokumentów dochodowych. Ponadto o taki kredyt może ubiegać się również klient, który posiadał i zamknął terminowo spłacany kredyt w okresie ostatnich 6 m-cy.

Maksymalna kwota kredytu uzależniona jest od oceny zdolności kredytowej, a całkowita kwota kredytu do spłat uzależniona od wybranej oferty. Bank oferuje oprocentowanie zmienne w okresie trwania kredytu. Spłata kredytu to maksymalnie 120 miesięcznych rat równych.

Kwota kredytu 2 000 - 200 000 zł
Okres kredytu 3 - 120 mies
RRSO 19.25 - 169.25 %
Oprocentowanie 14.24 %
Wiek 18 - 75 lat
Prowizja 14.99 %
Ubezpieczenie 0.00 zł

VeloBank – kto może dostać kredyt gotówkowy?

W VeloBank kredyt gotówkowy może uzyskać klient w wieku od 18 do 75 roku życia. Kredytowani są również obcokrajowcy pod określonymi przez bank warunkami. Bank w ramach swojej wewnętrznej polityki posiada rozbudowaną politykę segmentacji i profilowania klienta, która wpływa na maksymalną kwotę kredytu dostępną dla klienta. Na profil klienta będzie miał więc m.in. wpływ wiek czy źródło dochodu.

Bank akceptuje szeroką grupę źródeł dochodu. We wniosku kredytowym można wykazać także dodatkowe dochody tj. świadczenie 500+. O kredyt mogą wnioskować także klienci, którzy posiadają dochody z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej albo gospodarstwa rolnego oraz zasiłku przedemerytalnego.

Jeśli jako nowy klient banku udzielisz zgód marketingowych i zdecydujesz się na prowadzenie rachunku płatniczego możesz liczyć na korzystniejsze warunki oferty. Ponadto jako przedstawiciel wolnego zawodu możesz wnioskować o maksymalną kwotę kredytu nawet, gdy działalność gospodarcza jest prowadzona przez pół roku.

VeloBank – ile kosztuje kredyt gotówkowy?

Koszt kredytu gotówkowego w VeloBank będzie uzależniony od kilku czynników. Oprocentowanie oparte jest o zmienną stopę procentową we wszystkich okresach kredytowania. Prowizja z kolei zależna jest od wybranej oferty oraz występowania dodatkowego ubezpieczenia w kredycie. Bank oferuje również specjalne oferty z obniżoną prowizją dla wybranych klientów.

Na koszt kredytu może wpłynąć również wybór ewentualnego ubezpieczenia „Spokojna Spłata”, który swoim zakresem obejmuje ryzyka: zgonu, poważnego zachorowania i utraty źródła dochodu. Dzięki wykupieniu pakietów ubezpieczeń dajemy sobie możliwość spokojnej spłaty zobowiązania, które często jest zaciągane na kilkuletni okres kredytowania.

Całość kredytowanych kosztów w VeloBank S.A. stanowi więc sumę:

  • kosztu oprocentowania (oprocentowanie zmienne),
  • kosztu prowizji,
  • ewentualnego kosztu ubezpieczenia i/lub ewentualnych kosztów za prowadzenie konta proste zasady i obsługę karty debetowej. 

Niezmiennie, najlepszym sposobem na sprawdzenie atrakcyjności oferty jest sprawdzenie ile wnosi rzeczywista roczna stopa oprocentowania.

VeloBank - co warto wiedzieć o banku?

VeloBank to jeden z większych w Polsce banków. Oferta kredytów gotówkowych tego banku od kilku lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Marka VeloBank obecna jest na polskim rynku bankowości od 2004 roku. Od tego czasu kilka milionów Polaków jest posiadaczami produktów banku: rachunków osobistych, produktów oszczędnościowych i kredytów gotówkowych dla wielu grup zawodowych. Klienci banku, w tym klienci indywidualni, posiadają dostęp do produktów za pośrednictwem bankowości internetowej. W ofercie banku znajdują się także fundusze inwestycyjne i karty kredytowe.

Nazwa firmy VeloBank S.A.
Adres ul. Rondo Ignacego Daszyńskiego 2C, 00-843 Warszawa
NIP 1080004850
REGON 141334039
KRS 0000304735
Telefon 326043001
E-mail [email protected]

Top