logo Alior Bank - Kredyt gotówkowy Oferta Standardowa

Ocena / gł.

Alior Bank kredyt gotówkowy

Alior Bank działa na polskim rynku od 2008 roku. Przez te kilka lat działalności uzyskał status jednego z większych polskich banków. To właśnie tutaj były wprowadzane jedne z pierwszych innowacji w obsłudze klienta np. podpis na dedykowanym ekranie zamiast na papierowej wersji dokumentu. Bank od początku kierował się zasadą wyższej kultury bankowości, która dziś ewoluowała do słowa bank-nowości. Rozwiązania interentowe, produkt dopasowany do klienta i wysokiej jakości usługi bankowe to wyznaczniki Alior Bank. Posiadając status banku uniwersalnego Alior Bank oferuje kredyty dla każdego segmentu klientów. Na szczególną uwagę zasługują kredyty gotówkowe na dowolny cel. 

Złóż wniosek

Zalety

  • wysokie kwoty kredytu i długie okres kredytowania - większa zdolność kredytowa dla klienta
  • możliwość wnioskowania maksymalnie przez 4 wnioskodawców 
  • oferta na oświadczenie o dochodach 
  • konsolidacja wszystkich typów zobowiązań, w tym pozabankowych - uwolnij się od kilku rat i płać tylko jedną 

Wady

  • oprocentowanie i prowizja uzależnione od kilku czynników 
  • brak możliwości ubezpieczenia kredytu 

Alior Bank – jaka oferta kredytu gotówkowego?

Alior Bank w swojej ofercie posiada kredyty dla klientów indywidualnych oraz firmowych. Finansuje szeroki zakres celów kredytowania: kredyty na remonty, bieżące wydatki. Na uwagę zasługuje możliwość konsolidacji nieograniczonej ilości zobowiązań kredytowych niezależnie od ich typu. Alior Bank konsoliduje kredyty bankowe niezależnie od ich typu oraz zobowiązania z sektora pozabankowego. Jest to istotny atut produktu, który pozwolił wielu klientom na uwolnienie się od kilku, a czasami nawet kilkunastu rat i dał możliwość płacenia jednej raty w terminie.

Kredyt gotówkowy w Alior Bank to wysokie kwoty kredytu z długim okresem kredytowania. Pozwala to na uzyskanie wysokiej zdolności kredytowej przez każdego klienta. Tym samym może pozwolić na uzyskanie dużej kwoty kredytu albo licznej konsolidacji wcześniejszych zobowiązań.

Kwota kredytu 500 - 200 000 zł
Okres kredytu 3 - 144 mies
RRSO 14.44 - 181.22 %
Oprocentowanie 9.49 %
Wiek 18 - 80 lat
Prowizja 26.90 %
Ubezpieczenie 0.00 zł

Alior Bank – kto może dostać kredyt gotówkowy?

Kredyt gotówkowy i konsolidacyjny w Alior Bank jest produktem dostosowanym do szerokiej grupy klientów. Bank finansuje osoby młode, od 18 roku życia oraz osoby starsze (maksymalny wiek to 80 lat). O kredyt można ubiegać się każdy, kto osiąga dochód min. 500 zł. Istnieje również możliwość łączenia źródeł dochodu: bez ograniczeń co do ilości, muszą tylko spełniać kryteria banku.

Dla klientów uzyskujących dochody z tytułu umowy o pracę, w przypadku zmiany pracodawcy, akceptowana jest tzw. ciągłość zatrudnienia. Jeśli przerwa pomiędzy jednym pracodawcą a drugim wynosiła nie więcej niż 5 dni już po otrzymaniu jednego wpływu z nowego miejsca pracy można wnioskować o kredyt.

Alior Bank – ile kosztuje kredyt gotówkowy?

Na koszt kredytu gotówkowego w Alior Bank składa się oprocentowanie i prowizja. Bank nie oferuje możliwości ubezpieczenia kredytu dodatkowymi pakietami. Oprocentowanie uzależnione jest od wybranej oferty. Bank posiada oferty z preferencyjnymi warunkami dla kredytów na krótki okres kredytowania (do 48 m-cy). Prowizja uzależniona jest od wybranego okresu kredytowania: im mniej miesięcy spłaty kredytu tym prowizja jest niższa. Na wysokość prowizji ma również wpływ całościowa ocena klienta przez bank.

Alior Bank – co warto wiedzieć o banku?
 

Alior Bank działa na polskim rynku od 2008 roku. Przez te kilka lat działalności uzyskał status jednego z większych polskich banków. To właśnie tutaj były wprowadzane jedne z pierwszych innowacji w obsłudze klienta np. podpis na dedykowanym ekranie zamiast na papierowej wersji dokumentu. Bank od początku kierował się zasadą "wyższej kultury bankowości", która dziś ewoluowała do słowa "bank-nowości". Rozwiązania interentowe, produkt dopasowany do klienta i wysokiej jakości usługi bankowe to wyznaczniki Alior Bank.

Nazwa firmy Alior Bank Spółka Akcyjna
Adres ul. Łopuszańska 38D, 02-232 Warszawa
NIP 1070010731
REGON 141387142
KRS 0000305178
Telefon 225552222
E-mail [email protected]

Pytania, komentarze, opinie o kredycie gotówkowym Alior Bank (0)


Top