Alior Bank – jaka oferta kredytu gotówkowego?

Alior Bank w swojej ofercie posiada kredyty dla klientów indywidualnych oraz firmowych. Finansuje szeroki zakres celów kredytowania: kredyty na remonty, bieżące wydatki. Na uwagę zasługuje możliwość konsolidacji nieograniczonej ilości zobowiązań kredytowych niezależnie od ich typu. Alior Bank konsoliduje kredyty bankowe niezależnie od ich typu oraz zobowiązania z sektora pozabankowego. Jest to istotny atut produktu, który pozwolił wielu klientom na uwolnienie się od kilku, a czasami nawet kilkunastu rat i dał możliwość płacenia jednej raty w terminie.

Kredyt gotówkowy w Alior Bank to wysokie kwoty kredytu z długim okresem kredytowania. Pozwala to na uzyskanie wysokiej zdolności kredytowej przez każdego klienta. Tym samym może pozwolić na uzyskanie dużej kwoty kredytu albo licznej konsolidacji wcześniejszych zobowiązań, w tym kredytów konsolidacyjnych, a także przeniesienia do banku pożyczek pozabankowych.

Bank oferuje oprocentowanie zmienne.

{informacje-tabela}

Alior Bank – kto może dostać kredyt gotówkowy?

Kredyt gotówkowy i konsolidacyjny w Alior Bank jest produktem dostosowanym do szerokiej grupy klientów. Bank finansuje osoby młode, od 18 roku życia oraz osoby starsze (maksymalny wiek to 80 lat). O kredyt można ubiegać się każdy, kto osiąga dochód min. 500 zł. Istnieje również możliwość łączenia źródeł dochodu: bez ograniczeń co do ilości, muszą tylko spełniać kryteria banku.

Dla klientów uzyskujących dochody z tytułu umowy o pracę, w przypadku zmiany pracodawcy, akceptowana jest tzw. ciągłość zatrudnienia. Jeśli przerwa pomiędzy jednym pracodawcą a drugim wynosiła nie więcej niż 5 dni już po otrzymaniu jednego wpływu z nowego miejsca pracy można wnioskować o kredyt.

Alior Bank – ile kosztuje kredyt gotówkowy?

Na koszt kredytu gotówkowego w Alior Bank składa się oprocentowanie i prowizja. Oprocentowanie uzależnione jest od wybranej oferty. Bank posiada oferty z preferencyjnymi warunkami dla kredytów na krótki okres kredytowania (do 48 m-cy). Prowizja uzależniona jest od wybranego okresu kredytowania: im mniej miesięcy spłaty kredytu tym prowizja jest niższa. Na wysokość prowizji ma również wpływ całościowa ocena klienta przez bank.

Dla wybranych ofert w okresie obowiązywania umowy pożyczki możliwe jest zawarcie umowy ubezpieczenia. Opcja zabezpieczenia pożyczki możliwa jest dla utraty pracy i NNW, a także w zakresie ryzyk związanych ze zdrowiem i życiem kredytobiorcy. Ubezpieczenie na wypadek utraty pracy działa tylko w przypadku zwolnienia z przyczyn leżących po stronie pracodawcy, a nie pracownika. Zawarcie umowy ubezpieczenia powoduje, że miesięczne raty będą wyższe. Szczegóły oferty i ogólne warunki ubezpieczenia dostępne są w placówkach Alior Banku S.A.

Alior Bank – co warto wiedzieć o banku?

Alior Bank działa na polskim rynku od 2008 roku. Przez te kilka lat działalności uzyskał status jednego z większych polskich banków. To właśnie tutaj były wprowadzane jedne z pierwszych innowacji w obsłudze klienta np. podpis na dedykowanym ekranie zamiast na papierowej wersji dokumentu. Bank od początku kierował się zasadą "wyższej kultury bankowości", która dziś ewoluowała do słowa "bank-nowości". Rozwiązania internetowe, produkt dopasowany do klienta i wysokiej jakości usługi bankowe to wyznaczniki Alior Bank.

{informacje-firma}

Top