Bank Pocztowy - kredyt gotówkowy

Ocena / gł.

Bank Pocztowy kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy w Banku Pocztowym to ceniona przez Klietnów oferta dająca możliwość uzyskania gotówki w prostym i szybkim procesie. Wysokie kwoty kredytu i długie okresy kredytowania pozwalają na uzyskanie dogodnej raty. Bank akceptuje szeroki zakres źródeł dochodu, jak również dodatków otrzymywanych przez Klientów. Indywidualne podejście do wniosku i duże zaangażowanie pracowników Banku Pocztowego pozwalają na szybkie uzyskanie kredytu. 

Zalety

  • długi okres kredytowania (do 120 m-cy) dający możliwość wyboru raty dogodnej dla zdolności kredytowej i domowego budżetu
  • wysokie kwoty kredytu (do 200 tys. złotych) pozwalające na realizację dowolnych celów indywidualnych 
  • brak konieczności wskazania konkretnego celu we wniosku kredytowym 
  • wypłata pieniędzy w dniu podpisania umowy 

Wady

  • dochód zagraniczny nie jest akceptowany
  • brak oferty dla obcokrajowców 

Bank Pocztowy – jaka oferta kredytu gotówkowego?

Bank Pocztowy do dyspozycji klientów detalicznych odddaje dwa rodzaje kredytów: kredyt gotówkowy oraz kredyt konsolidacyjny. Kredyt gotówkowy pozwala na realizację dowolnego celu niezwiązanego z prowadzoną działalnością gospodarczą. Co ważne klient nie musi wskazywać we wniosku konkretnego celu finansowania. 

Finansowanie w ramach kredytu gotówkowego może uzyskać do 200 tys. złotych. Proces jest tak skonstruowany, że nawet w ciągu jednego dnia od złożenia wniosku klient może mieć środki na swoim rachunku. Zgoda małżonka jest wymagana od kwoty 20 tys. złotych dla pojedyńczej transakacji, do 50 tys. złotych limitu zaaganażowania w banku. 

Oferta na oświadczenie dostępna jest do kwoty do 4,5 tys. złotych brutto dla określonej poniżej grupy klientów: wszyscy klienci nowi i obecni, którzy w okresie ostatnich 6 miesięcy nie posiadali aktywnych kredytów gotówkowych w Banku Pocztowym S.A. 

Znaczącym plusem procesu jest możliwość podpisania umowy z klientem w dowolnie wybranym przez klietna miejscu. Może być to zarówno placówka banku, miejsce pracy klienta albo inna dowolnie wybrana przez klienta lokalizacja. 

Kwota kredytu 300 - 200 000 zł
Okres kredytu 3 - 120 mies
RRSO 13.47 - 50.56 %
Oprocentowanie 11.99 %
Wiek 18 - 80 lat
Prowizja 5.00 %
Ubezpieczenie 0.00 zł

Bank Pocztowy – kto może dostać kredyt gotówkowy?

Bank Pocztowy oferuje kredyty gotówkowe dla klientów posiadających numer PESEL. Bank akceptuje szeorki zakres źródeł dochodu oraz dodatków do tegoż wynagrodzenia co pozwala na uzyskanie jeszcze wyższej zdolności kredytowej. 

Finansowanie klientów dostępne jest dla klientów od 18 roku życia do wieku 80 lat w momencie spłaty kedytu. 

Bank Pocztowy – ile kosztuje kredyt gotówkowy?

Na koszt kredytu w Banku Pocztowym składa się: oprocentowanie, prowizja oraz koszty związane z ubezpieczeniem. Bank oferuje kredyty te zmienną stopą oprocentowania opartą o marżę banku oraz stopę WIBOR. 

Prowizja uzależniona jest od wybranej oferty i może zmianie w zależności o wybranej promocji cenowej. 

Bank oferuje ubezpieczenie kredytu na obejmujący ryzyka związane z życiem klienta, utratą pracy oraz NNW. Koszt ubezpieczenia uzależniony jest od kwoty kredytu oraz wieku klienta i wybranego pakietu ubezpieczenia. 

Bank Pocztowy – co warto wiedzieć o banku?

Bank Pocztowy jest polskim bankiem, który powstał w 1990 roku w Bydgoszczy. Dzęki strategicznemu z Pocztą Polską S.A. jest dostępny dla klientów poprzez szeroką sieć placówek tej instytucji. Dziś Bank Pocztowy jest jednym z liczących się banków oferujących dla klientów nie tylko rachunki bankowe, ale też kredyty oraz nowoczesną bankowość elektroniczną. W 2009 roku bank uruchomił sieć Pocztowych Stanowisk Finansowych jeszcze bardziej zwiększając dostępność swoich produktów i usług. Od 2017 roku bank uruchomił internetową markę EnveloBank.

Nazwa firmy Bank Pocztowy S.A.
Adres ul. Jagiellońska 17, 85-959 Bydgoszcz
NIP 5540314271
REGON 002482470
KRS 0000010821
Telefon 523499100
E-mail [email protected]

Top