BNP Paribas Kredyt Gotówkowy

Ocena / gł.

BNP Paribas kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy w BNP Paribas to kredyt z dostępnością wszystkich celów kredytowania: cel dowolny, konsolidacja i miks obu tych celów. Wysokie kwoty kredytu ze stałym oprocentowaniem w całym okresie kredytowania to gwarancja uzyskania jednej z lepszych ofert na obecnym rynku kredytów dla klientów indywidualnych. Kredyt gotówkowy ze stałym oprocentowaniem to kredyt z gwarancją stałej raty niezależnie od sytuacji na rynku.

Spłata kredytu odbywa się w ratach równych. Kredyt gotówkowy BNP Paribas dostępny jest w oddziałach banku oraz online. Całkowita kwota kredytu gotówkowego uzależniona jest od wartości prowizji. Nie występuje obligatoryjne zabezpieczenie spłaty kredytu - opcja ubezpieczenia kredytu jest dobrowolna.

Zalety

  • stałe oprocentowanie kredytu w całym okresie
  • możliwość finansowania wielu celów kredytowania 
  • wysokie kwoty kredytu z długim okresem kredytowania 
  • kredyt dostępny dla klientów z dochodami z zagranicy 

Wady

  • konieczność podpisania umowy w oddziale banku 

BNP Paribas – jaka oferta kredytu gotówkowego?

Kredyt gotówkowy w BNP Paribas to nawet 200 tys. złotych gotówki na dowolny cel, a dla właścicieli firmy nawet 150 tys. złotych. Długi okres kredytowania pozwala rozłożyć kredyt na wygodną do spłaty i niską ratę, a stała stopa procentowa w całym okresie kredytowania daje gwarancje stabilności raty, dzięki temu również rzeczywista roczna stopa oprocentowania jest atrakcyjna dla klienta. BNP Paribas oferuje możliwość wcześniejszej spłaty zadłużenia bez dodatkowych kosztów - klient może spłacić kredyt w dowolnym momencie trwania umowy.

 

Kwota kredytu 1 000 - 200 000 zł
Okres kredytu 6 - 120 mies
RRSO 11.23 - 73.56 %
Oprocentowanie 9.49 %
Wiek 18 - 75 lat
Prowizja 9.00 %
Ubezpieczenie 0.00 zł

BNP Paribas – kto może dostać kredyt gotówkowy?

O kredyt może wnioskować każda osoba posiadająca dochody min. 1000 zł w wieku od 18 do 75 lat. Możliwe jest również złożenie wniosku z drugim kredytobiorcą. Bank nie wymaga, aby była to osoba spokrewniona.

BNP Paribas bardzo wysoko ocenia tzw. klientów wewnętrznych korzystających z usług banku. Nadmienić trzeba, że uzyskanie statusu klienta jest bardzo łatwe: wystarczy posiadać rachunek z regularnymi wpływami albo posiadać produkt kredytowy. Ze względu na liczne fuzje i dostępność banku w punktach sprzedaży ratalnej możemy być miło zaskoczeni tym, że posiadamy status klienta banku spłacają np. raty za sprzęt czy meble. Również kwota od której będzie wymagana zgoda małżonka będzie uzależniona od statusu klienta.

BNP Paribas akceptuje dochody uzyskiwane za granicą (umowy, kontrakty, emerytury i renty). W zakresie dochodów uzyskiwanych w Polsce możliwe jest wnioskowanie już po pierwszym miesiącu uzyskiwania dochodu jeśli zachowana jest tzw. ciągłość zatrudnienia. Ponadto na podstawie decyzji banku okres kredytowania może być dłuższy niż wynika to z aktualnego okresu zatrudnienia.

Do uzyskania kredytu gotówkowego konieczna jest wystarczająca zdolność kredytowa, ale oprocentowanie stałe przez cały okres spłaty pozwala uzyskać atrakcyjną cenowo ofertę.

Udzielenie kredytu gotówkowego nie wymaga otwarcia konta bankowego.

BNP Paribas – ile kosztuje kredyt gotówkowy?

Koszty kredytu w BNP Paribas są bardzo jasne i przejrzyste. Bank nie wymaga dodatkowego ubezpieczenia na życie więc na koszt kredytu składa się oprocentowanie i prowizja.

Oprocentowanie jest stałe w całym okresie kredytowania i niezależne od wybranego okresu spłaty kredytu. Prowizja uzależniona jest od wybranej oferty i może podlegać negocjacjom.

Warto zwrócić uwagę, że bank organizuje kampanie promocyjne, które pozwalają na otrzymanie kredytu na atrakcyjnych cenowo warunkach. W niektórych czasowych ofertach możliwe jest uzyskanie oferty nawet z prowizją w wartości 0%. Korzystnie jest więc śledzić ofertę banku i nowości, jakie się pojawiają.

Oprocentowanie stałe, a dzięki temu stałe miesięczne raty pozwalają z łatwością przewidzieć całkowity koszt kredytu.

BNP Paribas – co warto wiedzieć o banku?

BNP Paribas Bank Polska S.A. powstał w 2015 roku. Jednym z najważniejszych wydarzeń w historii banku była fuzja z bankiem BGŻ. Obecnie sporą część portfela klientów banku stanowią klienci, którzy trafili do BNP Paribas w ramach fuzji z marką Sygma oraz Raiffeisen Bank Polska.

Liczne fuzje i przejęcia sprawiły, że bank jest jednym z większych na polskim rynku oferujących usługi zarówno do klientów indywidualnych oraz firmowych. Bank oferuje wiele rodzajów kredytów oraz pełną obsługę w zakresie rachunków bankowych, produktów oszczędnościowych i inwestycyjnych.

 

Nazwa firmy BNP Paribas Bank Polska S.A.
Adres ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa
NIP 5261008546
REGON 010778878
KRS 0000011571
Telefon 2147483647
E-mail [email protected]
Top