Get In Bank - Kredyt gotówkowy

Ocena / gł.

Getin Noble Bank kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy w Getin Noble Bank to wysokie kwoty kredytu z możliwością spłaty nawet do 120 miesięcy. Bank daje możliwość finansowania szerokiej grupy źródeł dochodu przy zachowaniu prostych i przejrzystych procedur. Kredyt można otrzymać na cele bieżące, niezwiązane z działalnością gospodarczą oraz na spłatę zobowiązań. Kredyt gotówkowy dla klientów współpracujących z bankiem dostępny jest w procesie na oświadczenie o dochodach. 

Złóż wniosek

Zalety

 • wysokie kwoty kredytu na długi okres kredytowania - większa zdolność kredytowa dla klienta
 • kredyt bez zgody małżonka do 50 tys. zł 
 • kredyt na oświadczenie o dochodach 
 • możliwość konsolidacji zobowiązań

Wady

 • brak możliwości udzielenia kredytu jeśli klient spłaca zobowiązania pozabankowe 

Getin Noble Bank – jaka oferta kredytu gotówkowego?

Getin Noble Bank proponuje dwa rodzaje kredytów: kredyt gotówkowy i kredyt konsolidacyjny. Ten pierwszy pozwala na uzyskanie środków na dowolny cel niezwiązany z działalnością gospodarczą. Z kolei kredyt konsolidacyjny pozwala na spłatę dowolnej liczby zobowiązań kredytowych, które klient aktualnie posiada.

Prosty proces kredytowy pozwala na uzyskanie kwoty do 200 tys. zł, a do 50 tys. zł zaangażowania w banku bez zgody małżonka. Zabezpieczenia nie są wymagane, a poręczyciele dla kredytu pojawiają się tylko w określonych sytuacjach.

Bank oferuje również możliwość uzyskania kredytu na oświadczenie o dochodach. Jeśli klient posiada rachunek w Getin Noble Bank z regularnymi wpływami od 6 m-cy albo terminowo spłaca od pół roku kredyt może wnioskować o kredyt bez przedstawiania dokumentów dochodowych. Ponadto o taki kredyt może ubiegać się również klient, który posiadał i zamknął terminowo spłacany kredyt w okresie ostatnich 6 m-cy.

 

Kwota kredytu 500 - 200 000 zł
Okres kredytu 3 - 120 mies
RRSO 0.00 - 0.00 %
Oprocentowanie 7.20 %
Wiek 18 - 100 lat
Prowizja 14.99 %
Ubezpieczenie 0.00 zł

Getin Noble Bank – kto może dostać kredyt gotówkowy?

W Getin Noble Bank kredyt gotówkowy może uzyskać klient w wieku od 18 do 75 roku życia. Kredytowani są również obcokrajowcy pod określonymi przez bank warunkami. Bank w ramach swojej wewnętrznej polityki posiada rozbudowaną politykę segmentacji i profilowania klienta, która wpływa na maksymalną kwotę kredytu dostępną dla klienta. Na profil klienta będzie miał więc m.in. wpływ wiek czy źródło dochodu.

Bank akceptuje szeroką grupę źródeł dochodu. We wniosku kredytowym można wykazać także dodatkowe dochody tj. świadczenie 500+. O kredyt mogą wnioskować także klienci, którzy posiadają dochody z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej albo gospodarstwa rolnego.

Getin Noble Bank – ile kosztuje kredyt gotówkowy?

Koszt kredytu gotówkowego w Getin Noble Bank będzie uzależniony od kilku czynników. Oprocentowanie oparte jest o zmienną stopę procentową we wszystkich okresach kredytowania. Prowizja z kolei zależna jest od wybranej oferty oraz występowania dodatkowego ubezpieczenia w kredycie. Bank oferuje również specjalne oferty z obniżoną prowizją dla wybranych klientów.

Na koszt kredytu może wpłynąć również wybór ewentualnego ubezpieczenia „Spokojna Spłata”, który swoim zakresem obejmuje ryzyka: zgonu, poważnego zachorowania i utraty źródła dochodu. Dzięki wykupieniu pakietów ubezpieczeń dajemy sobie możliwość spokojnej spłaty zobowiązania, które często jest zaciągane na kilkuletni okres kredytowania.

Getin Noble Bank - co warto wiedzieć o banku?

Getin Noble Bank to jeden z większych polskich banków. Oferta kredytów gotówkowych tego banku od kilku lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Marka Getin Noble Bank obecna jest na polskim rynku bankowości od 2004 roku. Od tego czasu kilka milionów Polaków jest posiadaczami produktów banku: rachunków osobistych, produktów oszczędnościowych i kredytów gotówkowych dla wielu grup zawodowych.

 

Nazwa firmy Getin Noble Bank SA
Adres ul. Rondo Ignacego Daszyńskiego 2C, 00-843 Warszawa
NIP 1080004850
REGON 141334039
KRS 0000304735
Telefon 326043001
E-mail kontakt@getinbank.pl

Pytania, komentarze, opinie o kredycie gotówkowym Getin Noble Bank (2)


 • Avatar Xspoon

  Xspoon
  13.01.2021 18:14:52

  kredyt w getin banku to teraz dobry temat, ponieważ: Idea Bank i przejęcie = z jednej strony ratuje ich państwo, inaczej by zbankrutowali (niestety ratują naszymi podatakami), a z drugiej strony chcą udowodnić płynność nie tylko ze strony obecnego ale także docelowego właściciela, moim zdaniem dobry temat i jeden z lepszych kredytów na rynku teraz, ale czy ktoś moje przypuszczenia i sprawdzanie może potiwerdzić z tym kredytem w getin banku? macie już jakieś doświadczenia?

  Avatar motyl

  motyl Xspoon
  19.02.2021 10:53:46

  słyszałam dobre opinie, szybko i sprawnie i cena nie za wysoka

Top