Kasa Stefczyka – jaka oferta kredytu gotówkowego?

Kredyt w Kasie Stefczyka do możliwość uzyskania do 200 tys. złotych z okresem kredytowania nawet do 10 lat. Długi okres spłaty pozwala na uzyskanie optymalnej dla budżetu domowego raty. 

{informacje-tabela}

Kasa Stefczyka – kto może dostać kredyt gotówkowy?

Kasa Stefczyka oferuje możliwość kredytowania dla wszystkich członków SKOK w wieku od 18 roku życia. SKOK nie posaida maksymalnego wieku kredytobiorcy, ale od 75 roku życia wymagany jest poręczyciel kredytu. 

Charakterystyczną cechą jest indywidualne podejście do klienta i jego sytuacji majątkowej oraz zdolności kredytowej. SKOK przestawia także możliwości finansowania wspólnego np. z małżonkiem. 

SKOK akceptuje typowe źródła dochodu tj. umowa o pracę czy emerytura, ale dopuszcza także możliwość finansowania klientów posiadających dochody zagraniczne czy tych posiadających własne firmy i gospodarstwa rolne. 

Kasa Stefczyka – ile kosztuje kredyt gotówkowy?

Oferta kredytu w Kasie Stefczyka oparta jest na oprocentowaniu zmiennym. W zależności od wybranej oferty oprocentowanie to może ulec obniżeniu. Podobnie ma się kwestia prowizji za udzielenie kredytu. 

SKOK, w indywidualnej decyzji, oferuje możliwość ubezpieczenia spłaty kredytu. 

Kasa Stefczyka – co warto wiedzieć o SKOK?

SKOK im. Franciszka Stefczyka jest jednym z największych i najdłużej działających podmiotów sektora finansowego tego typu. Powstał w 1993 roku. Dziś posiada rozbudowaną sieć placówek na terenie całego kraju. Od lat zajmuje się walką z wykluczeniem finansowym oraz szeroko pojętą edukacją finansową. 

SKOK przyjmuje w poczet swoich członków osoby zainteresowane członkowstwem po spełneniu określonych, minimalnych warunków. Do tych warunków należy m.in.: wniesienie opłaty członkowskiej i wypełnienie stosownej deklaracji. 

{informacje-firma}

Top