Raiffeisen Digital Bank – jaka oferta kredytu gotówkowego?

Raiffeisen Digital Bank w swojej ofercie posiada kredyt gotówkowy dla klientów indywidualnych. Kredyt gotówkowy w Raiffeisen Digital Bank to wysokie kwoty kredytu z długim okresem kredytowania. Dzięki temu klient może uzyskać korzystną ratę. Bank daje także możliwość elastycznej spłaty, czyli spłaty w dogodnym dla klienta momencie. Bank oferuje oprocentowanie zmienne oparte o stopę referencyjną i marżę banku. Co ważne bank nie pobiera prowizji za udzielenie kredytu. Na całkowity koszt kredytu składa się więc tylko koszt odsetek.

{informacje-tabela}

Raiffeisen Digital Bank – kto może dostać kredyt gotówkowy?

Kredyt jest dostępny dla klientów posiadających regularny dochód z tytułu:

  • umowy o pracę,
  • umowy o dzieło albo umowy zlecenie,
  • renty,
  • emerytury.

Klient musi posiadać konto bankowe na które wpływa wynagrodzenie lub świadczenie z organu emerytalno-rentowego wraz z dostępem do bankowości elektronicznej. Kredyt udzielany jest tylko dla klientów posiadających polski dowód osobisty oraz polski numer telefonu.

Wnioskowanie o kredyt jest możliwe tylko aplikację mobilną. Gdy klient pobierze aplikację raiffeisen digital bank na swój telefon następuje etap potwierdzenia tożsamości poprzez wideorozmowę.

Udzielenie pożyczki uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej klienta. Bank poprzez jednorazowe logowanie na konto bankowe klienta sprawdza możliwość udzielenia finansowania. Umowa podpisywana jest elektronicznie.

Raiffeisen Digital Bank – ile kosztuje kredyt gotówkowy?

Oferta Raiffeisen Digital Bank to oferta o bardzo prostej i przejrzystej konstrukcji. Bank nie pobiera prowizji za udzielenie kredytu, a jedynym kosztem są odsetki od kredytu. Ważnym atutem oferty raiffeisen digital bank jest niskie oprocentowanie. Na stronie banku możemy znaleźć również informację o tabeli opłat i prowizji, która prezentuje opcjonalne opłaty np. opłatę za aneks do umowy.

Wg stanu na dzień 05.05.2022 r. rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi 8,99%.

Raiffeisen Digital Bank – co warto wiedzieć o banku?

Raiffeisen Digital Bank oferuje pożyczkę gotówkową całkowicie online. Długi okres spłaty, niskie oprocentowanie zmienne to niewątpliwe atuty tej pożyczki gotówkowej.

Choć Raiffeisen Digital Bank jest stosunkowo nowym graczem na polskim rynku dziś już wiemy, że zyskał grono zadowolonych klientów. Można z dużym przekonaniem stwierdzić, że korzystając z nowoczesnych rozwiązań, procesu całkowicie online będzie wyznaczał trendy udzielania pożyczek w najbliższych latach. Posiadając intuicyjną aplikację mobilną może zyskać sporą grupę klientów.

{informacje-firma}

Top