Kredyt gotówkowy Santander Bank Polska

Ocena / gł.

Santander Bank Polska kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy w Santander Bank Polska można przeznaczyć na dowolny cel prywatny, w tym na spłatę innych zobowiązań kredytowych. Wysokie kwoty kredytu dostępne dla szerokiej grupy klientów i rozpoznawalna marka banku to główne atuty oferty. Bank oferuje możliwość uzyskania kredytu gotówkowego w uproszczonym procesie dla przedstawicieli wolnych zawodów. Klienci z pozostałych grup zawodowych również mogą otrzymać atrakcyjny kredyt gotówkowy na prostych zasadach. 

Decyzja kredytowa wydawana jest nawet w ciągu jednego dnia roboczego i tego samego dnia klient może podpisać umowę kredytową i otrzymać środki na swój rachunek bankowy.

Zalety

  • bardzo wysokie kwoty kredytu bez zabezpieczenia
  • możliwość ubezpieczenia kredytu 
  • uproszczone procedury dla przedstawicieli wolnych zawodów 
  • preferencyjne warunki dla klientów banku 

Wady

  • konieczność podpisania umowy w placówce banku

Santander Bank Polska – jaka oferta kredytu gotówkowego?

Santander Bank Polska w kredycie gotówkowym oferuje kwotę nawet do 300 tys. zł. Kredyt bez zabezpieczeń i poręczycieli może być przeznaczony na dowolny cel niezwiązany z działalnością gospodarczą (również zakup samochodu) oraz spłatę wcześniejszych zobowiązań (konsolidację).

Minimalna kwota kredytu gotówkowego wynosi 2000 zł. Maksymalna kwota kredytu możliwa do uzyskania będzie uzależniona od profilu klienta oraz jego relacji z bankiem. Dostęp do wysokich kwot kredytu mają dostęp tylko klienci posiadający aktywne produkty w banku. Wysokość oferowanego kredytu nie może przekroczyć 50-krotności dochodu klienta.

W Santander Bank Polska można otrzymać również promocyjny kredyt gotówkowy z obniżonym oprocentowaniem i prowizją. Taki kredyt gotówkowy to nie tylko niższa rzeczywista roczna stopa oprocentowania, ale także wyższa zdolność kredytowa klienta.

Kwota kredytu 2 000 - 300 000 zł
Okres kredytu 6 - 120 mies
RRSO 16.09 - 31.67 %
Oprocentowanie 13.99 %
Wiek 18 - 76 lat
Prowizja 3.99 %
Ubezpieczenie 0.00 zł

 

Santander Bank Polska – kto może dostać kredyt gotówkowy?

Klient w wieku od 18 do 76 roku życia ma możliwość wnioskowania o kredyt gotówkowy w Santander Bank Polska. Wymagane jest posiadanie regularnego źródła dochodu zgodnego z wymaganiami banku. O kredyt można wnioskować również z drugą osobą posiadającą zdolność kredytową. Dla banku znaczenie będzie mieć, czy klient posiada aktywne konto kredytowe z regularnymi wpływami albo terminowo spłacany kredyt od minimum 3 miesięcy. Pozwala to na uzyskanie statusu klienta wewnętrznego.

Bank kredytuje szeroki zakres źródeł dochodu. Szczególnie popularne w Santander Bank Polska jest finansowanie przedstawicieli wolnych zawodów, do których zaliczamy m.in. przedstawicieli branży medycznej czy prawniczej. Ci klienci mogą liczyć na uproszczony proces kredytowy z oświadczeniem o dochodach.

Otrzymanie pozytywnej decyzji kredytowej jest bardzo szybkie. Kluczowy jest tu aspekt zdolności kredytowej oraz oceny ryzyka kredytowego. Wstępną decyzję kredytową można dostać już w kilka minut po złożenia wniosku kredytowego, a umowę podpisać w wybranym oddziale banku.

Santander Bank Polska – ile kosztuje kredyt gotówkowy?

Kredyt gotówkowy w Santander Bank Polska to jeden z popularniejszych produktów na rynku kredytów dla klientów indywidualnych. Wpływ na ten fakt może mieć prosta konstrukcja kosztów, jakie klient musi ponieść w związku z zaciągnięciem kredytu. Bank posiada kilka ofert cenowych, które pozwalają na bardzo dobre dopasowanie oferty do oczekiwań klienta.

Oprocentowanie kredytu zależne jest od wybranego okresu kredytowania. Do 24 miesięcy będzie to oprocentowanie stałe, a powyżej 24 miesięcy oprocentowanie zmienne. Prowizja bankowa jest w całości kredytowana, a jej wysokość będzie zależeć od wybranej oferty. Wartość oprocentowania stanowi sumę wartości stopy referencyjnej i marży banku.

Bank oferuje również możliwość ubezpieczenia kredytu pakietem ubezpieczeń dotyczących zdrowia i życia kredytobiorcy. W ramach pakietu klient otrzymuje również dostęp do atrakcyjnych pakietów assistance, bardzo przydatnych w codziennym życiu.

Reasumując, na całkowity koszt kredytu gotówkowego w Santander Bank Polska składać się będzie:

  • oprocentowanie (oprocentowanie zmienne lub oprocentowanie stałe),
  • wartość prowizji,
  • koszt ewentualnego ubezpieczenia kredytu gotówkowego.

Santander Bank Polska – co warto wiedzieć o banku?

Santander Bank Polska jest trzecią siłą sektora bankowego w Polsce. Liczne fuzje, dynamiczny rozwój oraz sukcesywne budowanie marki pozwala na pozyskiwanie i utrzymywanie szerokiego grona klientów. Liczne oddziały banku, rozbudowana bankowość mobilna i elektroniczna dają klientom banku możliwość obsługi na najwyższym poziomie.

 

Nazwa firmy Santander Bank Polska S.A.
Adres ul. al. Jana Pawła II 17, 00-854 Warszawa
NIP 8960005673
REGON 930041341
KRS 0000008723
Telefon 19999
E-mail [email protected]

Top