Santander Consumer Bank – jaka oferta kredytu gotówkowego?

Kredyty dla klienta indywidualnego w Santander Bank Polska to nie tylko oferty kredytów ratalnych dostępnych w wielu punktach handlowych czy sklepach online. To również kredyt gotówkowy na dowolny cel w kwocie do 100 000 zł z okresm kredytowania do 84 miesięcy. Kredyt można wykorzystać na dowolny cel niezwiązany z prowadzoną dzialalnością gospodarczą. 

Wybór kredytu kredytu ze stałym oprocentowaniem pozwoli na uzyskanie kredytu z gwarancją niezmienności raty niezależnie od warunków rynkowych. 

{informacje-tabela}

Santander Consumer Bank – kto może dostać kredyt gotówkowy?

Oferta kredytu gotówkowego w Santander Consumer Bank kierowana jest do grupy klientów w wieku od 21 do 70 lat posiadających stałe źródło dochodu z listy dochodów akceptowanych przez bank. 

Na szczególne wyróżnienie zasługuje oferta dla klienta znanego, który posiada już relację kredytową z bankiem. Z racji tego, że bank jest liderem finansowania zakupów dóbr trwałego użytku na raty może dotyczyć to bardzo szerokiej grupy osób. Fakt posiadania relacji z bankiem pozwala na uzyskanie m.in. kredytu na oświadczenie. 

Bank akceptuje także osoby uzyskujące dochody w walutach innych niż PLN, a zarabiających np. w euro, dolarach amerykańskich czy czeskich koronach. 

Santander Consumer Bank – ile kosztuje kredyt gotówkowy? 

Cena kredytu gotówkowego uzależniona jest od trzech czynników: oprocentowania, prowizji i opcjonalnego ubezpieczenia. 

W zależności od wybranej oferty oprocentowanie może być stałe albo zmienne, przy czym to pierwsze daje gwarancje niezmienności raty niezależnie od zmiany stóp procentowych. 

Warto również śledzić na bieżąco oferty promocyjne banku, gdyż instytucja to cyklicznie oferuje możliwość uzyskania kredytu na korzystnych parametrach cenowych. 

Santander Consumer Bank – co warto wiedzieć o banku?

Santander Consumer Bank należy do grupy finansowej wywodzącej się z Hiszpanii. Ta marka działa na polskim rynku od 2006 roku. Dziś Santander Consumer Bank to nie tylko bankowość dla klientów indywidualnych, ale też sieć placówek na terenie całego kraju. To rozpoznawalna marka kredytów ratalnych i samochodowych.

{informacje-firma}

Top