SKOK Chmielewskiego – jaka oferta kredytu gotówkowego?

SKOK Chmielewskiego ofertuje różne kwoty kredytu w zależności od wybranej opcji kredytowania. W przypadku klientów zainteresowanych tylko kredytem gotówkowym jest to kwota do 80 000 zł, a w przypadku klientów chcących skonsolidować swoje zobowiązania kwota wynosi aż 180 000 zł. Okres spłaty wynosi do 10 lat. 

{informacje-tabela}

SKOK Chmielewskiego – kto może dostać kredyt gotówkowy?

Charakterstyczną cechą SKOK Chmielewskiego jest indywidualne podejście do finansowania każdego klienta. Oferta kredytu możliwa do uzyskania zależna jest od kilku czynników na które ma również wpływ staż bycia członkiem w SKOK. 

O kredyt może starać się każdy członek SKOK w wieku od 23 lat do 75 lat (w momencie spłaty kredytu). 

Bank akceptuje dochody klientów posiadających dochody w polskiej walucie, a działalność gospodarcza i rolnicza akceptowana jest na indywiudalnych zasadach. 

SKOK Chmielewskiego – ile kosztuje kredyt gotówkowy?

Koszt kredytu w SKOK Chmielewskiego zależy jest od wybranej oferty i wspomnianego już indywidualnego podejścia do każdego wniosku. Na koszt kredytu składa się oprocentowanie i prowizja za udzielenie kredytu. 

SKOK oferuje częste promocje cenowe wybranych ofert kredytów pozwalając tym samym na uzyskanie finansowania na jeszcze korzystniejszych warunkach. 

SKOK Chmielewskiego – co warto wiedzieć o SKOK?

SKOK Chmielewskiego powstał w 1999 roku i dziś prowadzi działalność w prawie 100 placówkach w 11 województwach Polski. 

Warto śledzić profil SKOK w serwisie Facebook ponieważ tam każdy użytkownik znajdzie wiele przydatnych informacji o aktualnej ofercie banku. 

{informacje-firma}

Top