logo Smartney - Kredyt gotówkowy do 84 m-cy

Ocena / gł.

Smartney kredyt gotówkowy

Smartney oferuje kredyty gotówkowe i konsolidacyjne, które są połączeniem najlepszych cech kredytów bankowych i szybkich pożyczek z rynku pozabankowego. W szybkim procesie pożyczkowym przy minimum formalności klient może otrzymać wysokie kwoty kredytu gotówkowego w długim okresie kredytowania, również z możliwością spłaty wcześniej posiadanych zobowiązań. Smartney należy do grupy Oney Bank. Jest to jedna z większych francuskich marek finansowych działających w wielu krajach Europy. Kredyt gotówkowy w Smartney to idealne rozwiązanie dla szerokiej grupy klientów.

Zalety

  • wysokie kwoty kredytu w prostym procesie wnioskowania
  • brak zgody małżonka na zawarcie umowy kredytu 
  • możliwość wnioskowania na oświadczenie o dochodach
  • szybki proces uzyskania gotówki 
  • możliwość skorzystania z atrakcyjnych pakietów dodatkowych (Pakiet Komfort24) dających dostęp do usług medycznych, prawnych i assistance w wielu życiowych sytuacjach 

Wady

  • cena kredytu uzależniona jest od kilku czynników 

Smartney – jaka oferta kredytu gotówkowego?

Smartney w swojej ofercie dla klientów indywidualnych posiada wysokie kwoty pożyczek bez zabezpieczenia i poręczycieli. Pożyczkę można uzyskać bez zgody małżonka, a w procesie na oświadczenie o dochodach do 15 tys. zł. Oznacza to brak konieczności przedstawiania zaświadczeń i wyciągów dla wybranych kwot kredytu. Finansowanie do 100 tys. złotych można uzyskać po pozytywnej weryfikacji w procesie Kontomatik, gdzie zaawansowane algorytmy jednorazowo analizują historię naszego rachunku bankowego oceniając tym samym naszą zdolność kredytową.

 

Kwota kredytu 3 000 - 150 000 zł
Okres kredytu 12 - 120 mies
RRSO 29.00 - 98.23 %
Oprocentowanie 15.75 %
Wiek 21 - 70 lat
Prowizja 25.00 %
Ubezpieczenie 0.00 zł

Smartney – kto może dostać kredyt gotówkowy?

Kredyt w Smartney to łatwy dostęp do finansowania w szybkim procesie, przy minimum formalności. Wszyscy klienci, którzy są od 23 do 70 roku życia mogą wnioskować o kredyt. Nie jest wymagane posiadanie minimalnego dochodu. O pożyczkę może wnioskować więc każdy niezależnie od tego ile posiada co miesiąc dochodu. Można również łączyć źródła dochodu (maksymalnie 3). Wymagane jest posiadanie ważnego dowodu osobistego, ale nie trzeba przedstawiać jego skanu do dokumentów kredytowych.

Każdy klient musi posiadać numer telefonu komórkowego ponieważ wniosek zatwierdzany jest sms. Również do weryfikacji Kontomatik potrzebny jest telefon komórkowy.

Smartney akceptuje niestandardowe źródła dochodów tj. świadczenie 500+, stypendia naukowe i wpływy na polskie konto z dochodów z zagranicy. Finansowana jest również działalność gospodarcza już od 3 miesięcy faktu jej prowadzenia.

Smartney – ile kosztuje kredyt gotówkowy?

Na koszt kredytu w Smartney składa się oprocentowanie i prowizja. Oprocentowanie kredytu jest zmienne i może podlegać zmianą w trakcie spłaty kredytu, zależnie od zmian rynkowych. Prowizja jest kredytowana. Jej wysokość uzależniona jest od kilku czynników m.in. okresu kredytowania i oceny klienta. Może podlegać również niewielkim negocjacjom.

Klient ma również możliwość wykupienia wraz z wnioskowaniem o pożyczkę atrakcyjnych Pakietów Komfort24. Są to pakiety usług dodatkowych w zakresie usług: medycznych, prawnych i assistance dla codziennego życia np. rezerwacje terminów, wzywanie fachowców do drobnych domowych awarii. Koszt pakietu jest kredytowany a może stanowić istotną pomoc w niespodziewanych życiowych sytuacjach!

 

Nazwa firmy Smartney Sp. z o.o.
Adres ul. Krakowiaków 46, 02-255 Warszawa
NIP 5272859012
REGON 380793670
KRS 0000747738
Telefon 225288888
E-mail [email protected]

Top