tflogo

TF Bank wywodzi się ze Szwecji i powstał tam w 1987 roku. Aktualnie swoją działalność prowadzi w kilku krajach skandynawskich i nadbałtyckich m.in.: Estonii, Finlandii i Norwegii. Działając w Polsce, od 2013 roku, podlega regulacjom Komisji Nadzoru Finansowego prowadząc działalność poprzez oddział. Bank ofertuje kredyty dla klientów indywidualnych, a w ramach platformy Wnioskomat.com kredyty gotówkowe i konsolidacyjne z możliwością spłaty zobowiązań w innych bankach.

Klienci mogą uzyskać do 80 000 zł (bez zgody małżonka) z okresem kredytowania 108 miesięcy.
 

Warunki kredytowania

Aby uzyskać kredyt w TF Bank wystarczy, że:

- posiadasz dowód osobisty i źródło dochodu zgodne z wytycznymi Banku,

- osiągasz dochody w kwocie min. 650 zł dla świadczeń ZUS i KRUS lub 1000 zł dla pozostałych źródeł dochodu,

- masz minimum 22 lata (ukończone na moment złożenia wniosku), a wiek maksymalny to 75 lat na dzień spłaty kredytu,

- terminowo regulujesz swoje zobowiązania, bez opóźnień powyżej 30 dni,

- Bank oceni pozytywnie Twoją zdolność kredytową.

Proces – zobacz jakie to proste

Wypełnij formularz wniosku rozpoczynając od zakładki „Złóż wniosek”.

Bank dokona oceny Twoje zdolności kredytowej i przestawi ofertę. W zakładce ofert w Twoim profilu wnioskomat.com otrzymasz informację o dostępnej maksymalnej ofercie wraz z okresem kredytowania.

Twoja oferta zostanie skierowana do najbliższego Agenta, który skontaktuje się z Tobą i poinformuje o dalszych krokach.

Po ustaleniu opcji Twojej oferty: wartości gotówki, ewentualnej spłaty zobowiązań w innych bankach przekaż Agentowi kopię dowodu osobistego i dokumenty dochodowe. Agent poinformuje Cię, jakie dokumenty są potrzebne. Dla większości dochód wystarczy tylko potwierdzenie wpływu wynagrodzenia na rachunek bankowy.

Wniosek zostanie wysłany do weryfikacji w Banku. Możesz otrzymać telefon od weryfikatora
i odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących wniosku.

Po weryfikacji dla Twojego wniosku zostanie postawiona umowa kredytowa, którą podpiszesz wraz ze swoim Agentem.

Następnie po podpisaniu umowy i przekazaniu jej skanów do Banku kredyt zostanie uruchomiony, a środki przekazane na Twój rachunek bankowy.

Zachęcamy do złożenia wniosku!

Dlaczego warto?

Uzyskanie kredytu w TF Bank jest bardzo proste i przejrzyste. Twoje dane z wniosku, rozmowa z agentem, przekazanie dokumentów, podpisanie umowy, a następnie pieniądze na Twoim rachunku bankowym i realizacja swoich celów!  Warto również pamiętać, że Bank podchodzi indywidualnie do każdego Klienta i kierując się tą zasadą przygotowuje oferty kredytowe.

TF Bank we współpracy z Klientami ceni jasne i konkretne warunki współpracy. Bank proponuje Klientom oprocentowanie w wartości 8%, a prowizja jest ustalana indywidualnie.

W ramach oferty TF Bank możesz również połączyć swoje zobowiązania bankowe w jedną ratę co wpłynie korzystnie na Twój domowy budżet.

Bank nie wyklucza klientów ze względu na branże w której pracują. Jeśli wcześniej pozyskanie finansowania bankowego nie było dla Ciebie dostępne proponujemy złożenie wniosku kredytowego do TF Bank.

Szeroki zakres akceptowanych źródeł dochodu (oprócz działalności gospodarczej), uznawanie takich źródeł dochodu jak świadczenie MAMA 4 PLUS, przejrzysta oferta oraz proces online czynią z TF Bank ciekawą ofertę bankową dostępną w procesie wnioskomat.com

Historie Klientów TF Bank

Posiadałam kilka kredytów, płaciłam raty za pralkę, telewizor i nowy telefon. Od kilku miesięcy marzyłam o małym remoncie w kuchni. Remont planowany na początku jako mały okazał się wstępnie kosztem kilkudziesięciu tysięcy złotych. Nie chciałam brać kilku kredytów, a w TF Bank jak się okazało dostałam kredyt na tą kwotę którą od początku potrzebowałam. Dzięki temu mogłam zrealizować cały remont.

 

Jestem kierowcą zawodowym. Sporo podróżuję i nie mam czasu na bieganie za dokumentami. Dowiedziałem się, że do tego, aby dostać gotówkę wystarczy tylko dowód osobisty, który zawsze mam przy sobie
i informacja z mojego rachunku bankowego o wynagrodzeniu. Razem z moim agentem wydrukowałem dokumenty. Po krótkiej rozmowie z przedstawicielem Banku agent przedstawił mi umowę do podpisu. Kilka kartek, gdzie wszystko miałem jasno opisane, a przelew następnego dnia był na moim rachunku.

 

Sprawdź ratę swojego kredytu!

 

 

Top