Anna Szuberla

Anna Szuberla

Regionalny Dyrektor Sprzedaży

Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w branży finansowej. Swoją przygodę zaczęłam w 2002 r. w AIG Bank Polska SA. i zakończyłam ją w 2013 r. w tym samym banku, przechodząc przez wiele szczebli kariery. W tym czasie, m. in., skutecznie realizowałam powierzone plany sprzedaży produktów banku i planów efektywności sprzedaży, zarządzałam oddziałem i podległymi pracownikami. Ponadto aktywnie wspierałam dyrektora regionu w realizacji procesów sprzedażowych oraz około sprzedażowych zachodzących w regionie.

W 2013 r. trafiłam do ogólnopolskiego brokera i tak zaczęła się moja praca z Agentami kredytowymi i trwa do dzisiaj. Od ponad 3 lat reprezentuję firmę Helikon Sp. Z o.o. na stanowisku Regionalnego Dyrektora Sprzedaży. Moim głównym zadaniem jest rozbudowa i opieka nad siecią biur kredytowych zlokalizowanych w województwach: małopolskim, podkarpackim i świętokrzyskim. Ponadto wspieram sprzedaż i prowadzę obsługę formalno-prawną Agentów kredytowych jednocześnie budując i utrzymując z Nimi długofalowe relacje.

Moją życiową dewizą są słowa wypowiedziane przez znanego sportowca Michaela Jordana: „Dzięki talentowi możesz wygrywać spotkania, ale to inteligencja i gra zespołowa sprawia, że wygrywa się mistrzostwa.” Dla mnie najważniejszym czynnikiem sukcesu są ludzie, wykorzystanie ich potencjału, pracy i zaangażowania. Bardzo cenię sobie szczerość i postępowanie według zasad zarówno w biznesie, jak i życiu prywatnym i nie boję się o tym mówić głośno.

Po pracy spędzam czas aktywnie – biegam amatorsko i charytatywnie, zdobywam górskie szczyty, uwielbiam jeździć na quadach, mam już za sobą skok ze spadochronem, skok „dream jump”.

 

Top