Ewa Ostrowska-Lech

Ewa Ostrowska-Lech

Regionalny Dyrektor Sprzedaży

Zajmuję się rozwojem sieci sprzedaży produktów bankowych oraz pozabankowych poprzez nawiązywanie współpracy oraz wsparcie niezależnych pośredników finansowych. Odpowiedzialna jestem za region warmińsko-mazurski i pomorski.

Posiadam już blisko 15-letnie doświadczenie w branży finansowej. Swoją karierę rozpoczęłam od systemów ratalnych Ge Money Banku - początkowo jako doradca kredytowy w dużych sieciach handlowych. Przez prawie 6 lat pracowałam jako Przedstawiciel Handlowy w Ge Money Banku, kolejno Sygma Banku wspierając swoich partnerów w realizacji marzeń ich Klientów za pomocą kredytu ratalnego. Od 2014 współpracowałam z sektorem małych i średnich przedsiębiorstw uzyskując najlepsze rozwiązania finansowe dla firm. Współpracowałam z Bankami takimi jak Idea Bank, Alior Bank i Nest Bank. Miałam przyjemność pracować z Pośrednikami Kredytowymi, jak i bezpośrednio z Klientem. Byłam świadkiem rozwoju wielu przedsiębiorstw właśnie dzięki kredytowi firmowemu. Na moich oczach rozrastała się restauracja, wprowadzane były nowe technologie w piekarni, powstały magazyny, czy też firma transportowa rozszerzyła swoją działalność poza granice naszego kraju.

Od stycznia 2019 pracuje w firmie Helikon. W firmie, którą budują ludzie pełni pasji. W pracy najbardziej cenie sobie możliwość poznania wspaniałych ludzi. Agenci z którymi współpracuję to osoby pełne energii i zaangażowania. Spotykam tu naprawdę wyjątkowe osobowości. Każdego dnia korzystam z ich wiedzy i doświadczenia, dzięki nim staję się lepszym wsparciem w terenie. W pracy cenię sobie partnerskie zasady współpracy i wzajemną szczerość. Wartością dodaną są znajomości, które tu zawieram. Wybrałam tę pracę ponieważ uwielbiam być w ruchu, lubię kiedy każdy dzień jest inny.

Mówiąc o swoich osiągnięciach i pasjach nie będę oryginalną. Są nimi moja rodzina – wspaniałe córki i wspierający mąż. Czas wolny spędzam z nimi, uwielbiamy wszelkiego rodzaju aktywność na świeżym powietrzu oraz podróże. Pokonaniem moich słabości był udział w Runmagedonie w Gdańsku we wrześniu 2018r. Fantastyczne przeżycie!

Top