Oliwia Chmielewska

Oliwia Chmielewska

Regionalny Dyrektor Sprzedaży

Nazywam się Oliwia Chmielewska, w firmie Helikon pracuję ok 1,5 roku na stanowisku Regionalny Dyrektor Sprzedaży. Opiekuję się województwem kujawsko – pomorskim oraz wielkopolskim. Na co dzień współpracuję z Agentami, dbam o nasze relacje oraz nieustanne poszerzam grono współpracujących z nami Pośredników.

Moje doświadczenie w branży finansowej liczy ponad 10 lat. Początki wiążę z Bankiem mBank, tam zajmowałam się sprzedażą kredytów hipotecznych – trwało to ponad 4 lata. Po tym czasie nastąpiła zmiana przedmiotu sprzedaży z kredytów hipotecznych na kredyty gotówkowe pod banderą Getin Bank S.A. Minęły kolejne 4 lata i pojawiła się propozycja pracy w terenie jako Dyrektor Regionalny w firmie pośrednictwa finansowego. Stamtąd po niedługim czasie trafiłam w najlepsze ręce branży poza bankowej czyli bezpośrednio do Mikołowa gdzie stacjonuje Firma Helikon sp. z o.o.

Praca w Helikon stwarza niesamowite warunki do samorozwoju, nie ogranicza, nie narzuca szablonów – pracuję intuicyjnie z uśmiecham na twarzy. W firmie najbardziej cenię rodzinną atmosferę, samych pozytywnych ludzi wokół, tj w Centrali, w terenie jak i Agentów którzy nas wybrali. Każdy kolejny dzień z Helikon uczy mnie czegoś nowego, daje możliwość realizacji szeregu ciekawych zadań bez konieczności traktowania pracy szablonowo. Dzięki temu tworzymy wszyscy rodzinno-biznesowy team.

Czas wolny spędzam aktywnie, począwszy od jazdy na rolkach, rowerze czy pływaniu; skończywszy na niedawno rozpoczętym kursie salsy. Nie lubię gotować za to uwielbiam jeść. Kocham oglądać filmy ale tylko w Kinie. Branża finansowa poniekąd stała się moim zamiłowaniem, stąd decyzja o poszerzeniu wiedzy na studiach podyplomowych. Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci z czego jestem dumna najbardziej na świecie.

Top