Urszula Sokół

Urszula Sokół

dyrektor projektu

Karierę zawodową rozpoczęłam w sierpniu 2008. Od początku jestem związana z branżą finansową, a szczególnie obszarem consumer finance. Moje początki to sprzedaż produktów kredytowych dla przedstawicieli wolnych zawodów. Przez kolejnych pięć lat byłam aktywnym i skutecznym doradcą kredytowym pracując dla ogólnopolskich brokerów. W ramach mojej pracy byłam nie tylko ekspertem dla swoich Klientów, ale również mentorem zespołów sprzedażowych i trenerem wewnętrznym.

Od 2014 roku wykorzystuje zdobytą wiedzę produktową i doświadczenie w branży jako Manager ds. produktów bankowych. Od maja 2018 w Helikon do moich obowiązków należy: wdrażanie zmian i usprawnień przy ścisłej współpracy z Działem IT, komunikowanie zmian, współpraca z przedstawicielami Banków, wsparcie Agentów oraz suma tych wszystkich codziennych działań, które składają się na funkcjonowanie produktów. Wnioskomat.com jest kolejnym dużym projektem dającym szansę rozwoju kredytów bankowych w sieci oraz pozwalającym na wypromowanie ich w nowej odsłonie.

Moje wykształcenie jest również związane z branżą finansową. Ukończyłam studia z zakresu bankowości w Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie. Następnie, na tej samej uczelni, studia podyplomowe: Akademia Trenera Biznesu. Zdobyte tam doświadczenie wykorzystuje dziś przy organizacji szkoleń. W przyszłości chcę poszerzyć swoją wiedzę z zakresu IT, zwłaszcza w obszarach wykorzystywanych na moim stanowisku.

Prywatnie od kilku lat pasjonuje się jogą. Interesuje mnie również szeroko pojęty rozwój osobisty.

Top