Co zrobić, aby zawnioskować o finansowanie na wnioskomat.com?

Opublikowano: 12 Sie 2019 Urszula Sokół 4 min. czytania

Kategoria: Poradnik Kredytowy

Codziennie otrzymujemy wiele zapytań o to, jak wygląda proces wnioskowania o pożyczkę lub kredyt na wnioskomat.com. W związku z tym postanowiliśmy opisać podstawowe etapy procesu wraz z zakresem czynności, które należy wykonać na każdym z nich.

proces wnioskomat.com

Po pierwsze wniosek

Każdy proces rozpoczyna się od wypełnienia wniosku. Na wnioskomat.com stworzyliśmy jeden wniosek, który jest uniwersalnym formularzem umożliwiającym wysłanie zapytania o ofertę do każdej instytucji, która jest zintegrowana z wnioskomat.com. Klient nie musi zatem wypełniać kilku formularzy – wystarczy, że raz poda wymagane dane. Nasz wniosek ma 5 etapów. W pierwszym Klient podaje podstawowe dane identyfikacyjne – imię, nazwisko, telefon i mail. Oraz wyraża zgody na marketing, oraz weryfikację Klienta, czyli ocenę zdolności kredytowej. Po pierwszym etapie następuje potwierdzenie danych SMS. Oznacza to, że Klient otrzyma na podany telefon kod i zostanie poproszony o przepisanie kodu do okienka, które się pojawi. Drugi etap to dane z dowodu osobistego. Wnioskomat.com daje Klientowi realne decyzje, dlatego instytucje muszą mieć pewność, że Klient jest prawdziwy. Stąd potrzeba podania numeru PESEL i numeru dowodu. Ocena ryzyka, konieczna do przyznania kredytu czy pożyczki, odbywa się m.in. na podstawie informacji o dochodach i wydatkach Klienta. Dlatego w trzecim i czwartym etapie Klient informuje nas o formie zatrudniani i podstawowych wydatkach. Etap piąty to dane uzupełniające takie jak np. stan cywilny lub wykształcenie.

Co jak wypełnię wniosek?

Po uzupełnieniu wszystkich danych i kliknięciu ‘Wyślij’, zbiór informacji zostanie przekazany do instytucji, a Klient zostanie poproszony o kliknięcie w link w mailu i ustawienie sobie hasła do profilu we wnioskomat.com. Po wykonaniu tej czynności i bezpiecznym zalogowaniu instytucje zwrócą informację o wyniku oceny, która pojawi się na profilu głównym. W tle natomiast dane Klienta trafią do Agenta najbliższego jego miejscu zamieszkania. Agent zobaczy również wynik oceny.

Otrzymanie oferty na wnioskomat.com jest bardzo proste. Wystarczy wypełnić jeden wniosek. System wyśle dane do Instytucji, a Instytucja kredytująca zwróci ofertę. Wszystko to trwa kilkanaście sekund.

Agent wnioskomat.com

Na standardowej platformie udzielającej finansowania przez Internet, na tym etapie Klient musiałby sam wybrać, na którą ofertę się zdecyduje. Ale nie u nas. Zakładamy, że Klient powinien mieć wybór. Jeżeli chce skorzystać z opieki Agenta, powinien mieć taką możliwość. Agent posiada wiedzę i doświadczenie oraz prowadzi placówkę kredytową w okolicy Klienta. Doradzi, która oferta jest najlepsza i dobierze preferowaną formę zakończenia procesu. Jeśli Klient będzie chciał spotkać się z Agentem, chętnie spełni to oczekiwanie. Dzięki temu klient będzie miał pewność właściwego wyboru i poczucie bezpieczeństwa.

proces wnioskowania na wnioskomat

4 kroki procesu

Proces wnioskomat.com to tak naprawdę 4 proste kroki. Klient wypełnia wniosek, otrzymuje decyzję, rozmawia z Agentem i ustala najlepszy wybór, finalizuje proces poprzez podpisanie umowy. Te 4 kroki to połączenie tego, co najlepsze w on-line, z tym, co Klienci cenią sobie w off-line. O każdej porze możemy wypełnić wniosek i otrzymać ofertę. Nie musimy tracić czasu iść do pośrednika, a potem czekać na decyzje. Ale z wyborem najlepszej nie pozostajemy sami – pomaga nam Agent, który posiada wiedzę, doświadczenie i prowadzi placówkę blisko naszego miejsca zamieszkania.

ZŁÓŻ WNIOSEK ONLINE

 

sprawdź proces wnioskomat.com

Zaktualizowano: 02.09.2021

Dodano: 12.08.2019

Czy ten artykuł był pomocny?


Ocena / gł.
Top