Pożyczka Plus. Nowość w ofercie wnioskomat.com!

Opublikowano: 26 Lis 2020 Anna Krzysteczko 3 min. czytania

Kategoria: Poradnik Pożyczkowy

Koniec listopada to dobry czas na wdrożenie kolejnego produktu na platformie sprzedażowej Wnioskomat. Nie zwalniając tempa udostępniamy dla Państwa nową pożyczkę krótkoterminową Pożyczka Plus! Jest to pożyczka, która będzie doskonałym produktem finansowym, aby zaspokoić bieżące potrzeby finansowe gospodarstwa domowego i to w krótkim czasie. Końcówka roku to dla wielu domów czas, gdzie zakupy są wyjątkowo intensywne i każde dodatkowe środki mogą przyczynić się do realizacji wielu marzeń. Każdy z nas uwielbia spełniać swoje marzenia, a gdy droga do tego jest wyjątkowo prosta tym lepiej! Pożyczka Plus daje właśnie takie możliwości. 

Pożyczka Plus. Nowość w ofercie wnioskomat.com!

Pożyczka Plus to brand należący do firmy Aventus. Warto zaznaczyć, że to marka znana na polskim rynku od 2012 roku. Specjalizuje się w oferowaniu krótkoterminowych pożyczek pozabankowych. Spółka działa w prężnie rozwijającej się branży fin-tech. Dzięki wprowadzaniu zaawansowanych rozwiązań online oferuje swoim klientom nowy wymiar pożyczania pieniędzy czyniąc uzyskanie pożyczki gotówkowej prostym i intuicyjnym procesem. Aventus jest właścicielem kilku serwisów udzielających krótkoterminowych pożyczek i dynamicznie rozwija się w sektorze pożyczek długoterminowych. Ich najbardziej znanym produktem jest m.in. Pożyczka Plus. 

Firma Aventus w codziennej działalności i długookresowej strategii chce wychodzić naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Jednocześnie stale wprowadza nowe rozwiązania technologiczne. Działają po to, aby doświadczenie wnioskowania i uzyskania pożyczki było dla Klienta jak najbardziej pozytywne. W prosty i nieskomplikowany sposób udzielają pożyczek dla szerokiej grupy Klientów.

Misja i wartości Aventus – właściciela marki Pożyczka Plus:

 • proste pożyczanie – bez zbędnych formalności – prosto i wygodnie,
 • etyczne i uczciwe podejście,
 • bezpieczne procesy online,

Poniżej przedstawiamy kilka najważniejszych warunków pożyczki.  Aby skorzystać z oferty pożyczki Pożyczka Plus nie musisz spełniać wyśrubowanych kryteriów. Poniżej przedstawimy najważniejsze:

 • jesteś w przedziale wiekowym 19 – 73 lata,
 • posiadasz swój osobisty rachunek bankowy,
 • posiadasz adres mailowy,
 • otrzymujesz dochód z tytułu np. umowy o pracę, umowy zlecenie, umowy o dzieło, emerytury, renty czy działalności gospodarczej.

Pożyczka Plus oferuje pożyczki dla Nowego Klienta od 200 zł do maksymalnie 3 000 zł na okres 30 dni. Jeśli korzystasz z kolejnej pożyczki to, możesz otrzymać kwotę nawet do 10 000 zł na okres kredytowania: 30, 35, 40 lub 45 dni. O kolejną pożyczkę można wnioskować od razu po spłacie pierwszej pożyczki.

Do głównych zalet produktu Pożyczka Plus możemy zaliczyć:

 • brak weryfikacji w bazach BIG (Biuro Informacji Gospodarczej), BIK (Biuro Informacji Kredytowej),
 • brak weryfikacji w zakładzie pracy,
 • weryfikacja Klienta poprzez Kontomatik lub przelew 0,01 zł,
 • proste i przejrzyste zasady,
 • szybki i łatwy proces

Zaktualizowano: 12.10.2021

Dodano: 26.11.2020

Czy ten artykuł był pomocny?


Ocena / gł.
Top