Wnioskomat.com to realne oferty!

Opublikowano: 27 Paź 2020 Agnieszka Kłak 3 min. czytania

Kategoria: Słownik pojęć finansowych

Dziś wiele aktywności związanych z naszym życiem przeniosło się do sfery on-line. Przy pomocy internetu: pracujemy, uczymy się, dbamy o aktywność fizyczną, robimy zakupy i coraz częściej korzystamy z produktów pożyczkowych. Podobnie, jak przy zakupie innych usług mamy możliwość szerokiego wyboru. Wpisanie w wyszukiwarkę frazy: pożyczka on-line czy pożyczka bez wychodzenia z domu daje nam setki różnych wyników. Gdzie szukać tej najlepszej i na co zwrócić uwagę?

Wnioskomat.com to realne oferty!

Wiele ofert w jednym miejscu

Szukając pożyczki on-line możemy zdać się na rozwiązanie w którym kolejno będziemy przeglądać oferty wielu firm pożyczkowych sugerując się np. ostatnią obejrzaną reklamą. Nie daje nam to jednak możliwości ich bezpośredniego porównania. Oczywiście możemy zrobić to za pomocą tradycyjnych narzędzi kolejno wypisując cech i wartości produktów, ale finalnie będziemy musieli wrócić do jednej z wybranych ofert.

A gdyby tak podać tylko dane, które nas interesują i mieć kilka ofert od razu? Z odpowiedzią na to pytanie przychodzi portal wnioskomat.com, gdzie użytkownik zyskuje możliwość nie tylko porównania ofert, ale także ich otrzymania i to nawet bez wychodzenia z domu. Oznacza to, że klient portalu wnioskomat.com po wypełnieniu prostego formularza uzyskuje realne oferty z wiodących firm pożyczkowych.

Pożyczki on-line na prostych zasadach

W dobie troski o bezpieczeństwo cyfrowe użytkowników portal daje możliwość uzyskania atrakcyjnych pożyczek na jasnych zasadach z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa poruszania się w sieci. Prosty formularz złożony tylko z niezbędnych danych, indywidualne profile klienta z historią wnioskowania i możliwością administracji danymi, rozbudowany blog, wiele rankingów produktów finansowych dają użytkownikowi wszelkie narzędzia do uzyskania atrakcyjnych pożyczek i kredytów.

W kilka minut klient portalu po wypełnieniu formularza może dostać pierwszą ofertę i sam decyduje, czy chce z niej skorzystać czy też oczekuje finansowania z kolejnej instytucji.  Wiele z ofert dostępnych na wnioskomat.com możliwych jest do sfinalizowania całkowicie on-line, bez wychodzenia z domu. Już dziś klient może wybierać z ofert wiodących na polskim rynku firm pożyczkowych. Stale rozwijamy również ofertę kredytów bankowych.

Dla tych, którzy chcą się spotkać

Choć świat przenosi się teraz mocno do sfery on-line nadal wielu z nas ceni sobie bezpośredni kontakt z profesjonalnym sprzedawcą, zwłaszcza w sferze usług finansowych. Dlatego też wnioskomat.com jest idealną hybrydą procesów on-line i off-line. Dla części produktów finansowych udostępniamy możliwość spotkania się z agentem kredytowym, omówienia szczegółów oferty i jej finalizacji. Dla każdego klienta, który chce dowiedzieć się więcej dostępny jest kontakt poprzez infolinię czy czat na stronie wnioskomat.com.

Tagi: pożyczka onlinepożyczkawnioskomat.com

Zaktualizowano: 12.10.2021

Dodano: 27.10.2020

Czy ten artykuł był pomocny?


Ocena / gł.
Top