BLIK dla biznesu. Nowa możliwość płatności w ING Banku Śląskim

Opublikowano: 2022-05-10 13:12 Dagmara Konik 2 min. czytania

BLIK dla biznesu. Nowa możliwość płatności w banku ING

BLIK dla biznesu. Nowa możliwość płatności w ING Banku Śląskim 

Klienci korporacyjni ING Banku Śląskiego mogą już płacić przy pomocy kodów BLIK - płatność działa tak samo jak dla klientów indywidualnych.

BLIK to szybkie płatności mobilne telefonem - płacisz podając 6-cyfrowy jednorazowy kod BLIK i zatwierdzasz PINem w aplikacji mobilnej ING Business.

Przy użyciu tego kodu można płacić w Internecie, na terminalach, wypłacać gotówkę w oznaczonych bankomatach w kraju, a także dokonywać wpłat we wpłatomatach ING i sieci Planet Cash.

Usługę płatności BLIK dla biznesu uruchomiliśmy w odpowiedzi na głosy klientów, którzy na co dzień posługują się BLIKIEM w życiu prywatnym. Brakowało na rynku takiego rozwiązania dla firm, czego potwierdzeniem jest fakt, że w ciągu tygodnia od uruchomienia usługi mamy ponad 1500 aktywacji BLIKA dla biznesu, a wartość transakcji przekroczyła 1 mln zł. Cieszę się, że jako pierwsi mogliśmy udostępnić je naszym klientom. Jest ono bardzo wygodne dla firmy także dlatego, że może korzystać z BLIKA jako alternatywy do kart służbowych

– podkreśla Izabela Całusińska, dyrektorka Obszaru Cash Management.

Dostrzegamy, że klienci chętnie przenoszą dobre doświadczenia z bankowości indywidualnej na grunt biznesowy, szukają podobnego poziomu wygody. Coraz więcej naszych cyfrowych rozwiązań dla firm spełnia te oczekiwania. Wydłużyliśmy godziny przyjmowania przelewów Elixir i Sepa, a wiele transakcji realizujemy w trybie 24/7. Nasi klienci biznesowi mogą wymieniać waluty i zasilać karty przedpłacone przez całą dobę, również w niedzielę i święta. Wszystkie przelewy krajowe księgujemy w czasie rzeczywistym. BLIK dla biznesu to kolejne wygodne rozwiązanie, które udostępniamy w aplikacji ING Business

– mówi Ewa Łuniewska, wiceprezes Zarządu ING Banku Śląskiego


 

Źródło: ING

Tagi: blik

Zaktualizowano: 10.05.2022

Dodano: 10.05.2022

Czy ten artykuł był pomocny?


Ocena / gł.
Top