Zmiana Revolut Junior w Revolut<18

Opublikowano: 2022-08-18 11:30 Dagmara Konik 3 min. czytania

Zmiana Revolut Junior w Revolut 18

Zmiana Revolut Junior w Revolut <18

Revolut odświeżył ofertę dla młodych klientów (6-17 lat) i wprowadził nową markę Revolut <18. Revolut dla młodych ma już blisko 100 tysięcy użytkowników w Polsce oraz ponad 1,6 mln użytkowników na świecie.

"Revolut<18" zastąpił działające dotychczas Konto Junior. W nowej odsłonie aplikacji wprowadzono nowy design kart a także samej aplikacji. Będą w niej dominować od teraz kolory cytrynowożółty i czarny. Ponad to dodano też funkcję wysyłania błyskawicznych darmowych przelewów do pozostałych użytkowników "Revolut <18", znaną wcześniej z wersji aplikacji przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Dodatkowo w aplikacji dodano moduł do projektowania wyglądu kart, tak więc jak każdy dorosły, młody klient będzie mógł spersonalizować swoją kartę (umieścić na niej własne rysunki, napisy, obrazki czy emotikony).

Użytkownik aplikacji "Revolut <18" może też przeglądać wykonane transakcje, otrzymywać błyskawiczne powiadomienia o wydatkach i ustalać cele oszczędnościowe. Tak jak dotychczas rodzice lub opiekunowie mogą ustawić regularny dzień wypłaty kieszonkowego lub zaplanować zestaw wyzwań do podjęcia i ukończenia, które warunkują wypłatę nagrody. Pojawiła się również funkcja “Revolut me!”, która pozwala korzystającym z aplikacji prosić o pieniądze i wymieniać się darmowymi, błyskawicznymi przelewami z innymi użytkownikami Revolut <18.

Każdy rodzic lub opiekun, który posiada konto w Revolut może utworzyć w nim konto dla dziecka karta Revolut <18 jest bowiem darmowa. Jeśli młoda osoba posiada już własne urządzenie mobilne (smartfon), może pobrać na nie aplikację poprzez zeskanowanie kodu QR z ekranu telefonu rodzica lub opiekuna. Nie jest to jednak konieczne do działania karty Revolut <18.

Rodzice w zależności od planu, z którego korzystają w Revolut mogą stworzyć do 5 kont Revolut <18. Nastolatkowie za pozwoleniem rodziców mogą też sami zarejestrować konto. Rodzic lub opiekun może założyć nastolatkowi konto z poziomu swojej własnej aplikacji jeśli nie zyskał on jeszcze prawa do wyrażenia zgody na udostępnienie danych osobowych (w Polsce 16 lat).

Jeśli chcesz widzieć więcej o karcie Revolut obejrzyj ten materiał wideo. 

Zaktualizowano: 18.08.2022

Dodano: 18.08.2022

Czy ten artykuł był pomocny?


Ocena / gł.
Top