Co zrobić, żeby wnioskować o kredyt lub pożyczkę na wnioskomat.com?

Opublikowano: 07 Marzec 2023 Agnieszka Kłak 9 min. czytania

Kategoria: Poradnik Kredytowy

Codziennie otrzymujemy wiele zapytań o to, jak wygląda proces wnioskowania o pożyczkę lub kredyt na wnioskomat.com. W związku z tym postanowiliśmy opisać podstawowe etapy procesu wraz z zakresem czynności, które należy wykonać na każdym z nich.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • co to jest uniwersalny wniosek wg formuły wnioskomat.com,
  • jak wygląda proces wnioskowania na naszej stronie,
  • które kredyty są dla Ciebie dostępne u nas,
  • w czym konkretnie może Ci pomóc agent wnioskomat.com.
proces wnioskomat.com

Po pierwsze wniosek

Każdy proces rozpoczyna się od wypełnienia wniosku. Na wnioskomat.com stworzyliśmy jeden wniosek, który jest uniwersalnym formularzem umożliwiającym wysłanie zapytania o ofertę do każdej instytucji, która jest zintegrowana z wnioskomat.com. Klient nie musi zatem wypełniać kilku formularzy – wystarczy, że raz poda wymagane dane. Nasz wniosek ma 5 etapów.

W pierwszym Klient podaje podstawowe dane identyfikacyjne – imię, nazwisko, telefon i mail. Oraz wyraża zgody na marketing, oraz weryfikację Klienta, czyli ocenę zdolności kredytowej. Po pierwszym etapie następuje potwierdzenie danych SMS. Oznacza to, że Klient otrzyma na podany telefon kod i zostanie poproszony o przepisanie kodu do okienka, które się pojawi.

Drugi etap to dane z dowodu osobistego. Wnioskomat.com daje Klientowi realne decyzje, dlatego instytucje muszą mieć pewność, że Klient jest prawdziwy. Stąd potrzeba podania numeru PESEL i numeru dowodu. Ocena ryzyka, konieczna do przyznania kredytu czy pożyczki, odbywa się m.in. na podstawie informacji o dochodach i wydatkach Klienta. Dlatego w trzecim i czwartym etapie Klient informuje nas o formie zatrudniani i podstawowych wydatkach. Etap piąty to dane uzupełniające takie jak np. stan cywilny lub wykształcenie.

Co jak wypełnię wniosek?

Po uzupełnieniu wszystkich danych i kliknięciu ‘Wyślij’, zbiór informacji zostanie przekazany do instytucji, a Klient zostanie poproszony o kliknięcie w link w mailu i ustawienie sobie hasła do profilu we wnioskomat.com. Po wykonaniu tej czynności i bezpiecznym zalogowaniu instytucje zwrócą informację o wyniku oceny, która pojawi się na profilu głównym. W tle natomiast dane Klienta trafią do Agenta najbliższego jego miejscu zamieszkania. Agent zobaczy również wynik oceny.

Otrzymanie oferty na wnioskomat.com jest bardzo proste. Wystarczy wypełnić jeden wniosek. System wyśle dane do Instytucji, a Instytucja kredytująca zwróci ofertę. Wszystko to trwa kilkanaście sekund.

Agent wnioskomat.com

Na standardowej platformie udzielającej finansowania przez Internet, na tym etapie Klient musiałby sam wybrać, na którą ofertę się zdecyduje. Ale nie u nas. Zakładamy, że Klient powinien mieć wybór. Jeżeli chce skorzystać z opieki Agenta, powinien mieć taką możliwość. Agent posiada wiedzę i doświadczenie oraz prowadzi placówkę kredytową w okolicy Klienta. Doradzi, która oferta jest najlepsza i dobierze preferowaną formę zakończenia procesu. Jeśli Klient będzie chciał spotkać się z Agentem, chętnie spełni to oczekiwanie. Dzięki temu klient będzie miał pewność właściwego wyboru i poczucie bezpieczeństwa.

proces wnioskowania na wnioskomat

4 kroki procesu

Proces wnioskomat.com to tak naprawdę 4 proste kroki. Klient wypełnia wniosek, otrzymuje decyzję, rozmawia z Agentem i ustala najlepszy wybór, finalizuje proces poprzez podpisanie umowy. Te 4 kroki to połączenie tego, co najlepsze w on-line, z tym, co Klienci cenią sobie w off-line. O każdej porze możemy wypełnić wniosek i otrzymać ofertę. Nie musimy tracić czasu iść do pośrednika, a potem czekać na decyzje. Ale z wyborem najlepszej nie pozostajemy sami – pomaga nam Agent, który posiada wiedzę, doświadczenie i prowadzi placówkę blisko naszego miejsca zamieszkania.

ZŁÓŻ WNIOSEK ONLINE

 

sprawdź proces wnioskomat.com

O jakie produkty można wnioskować na wnioskomat.com?

Na naszej stronie wnioskomat.com oferujemy praktycznie wszystkie rodzaje aktualnie dostępnych produktów kredytowych. Dzięki nam klient - w zależności od szerokich potrzeb finansowych - może otrzymać kredyt gotówkowy, hipoteczny czy pożyczkę pozabankową - a to wszystko występujące w wielu odsłonach.

Kredyty gotówkowe na wnioskomat.com

Pierwszym omawianym rodzajem zobowiązania niech będzie kredyt gotówkowy. Dzięki takiemu zobowiązaniu można sfinansować zakup sprzętu RTV i AGD, mebli, wyremontować mieszkanie, kupić samochód czy wyjechać z całą rodziną na wakacje. Nie trzeba posiadać zabezpieczenia, a o produkt można wnioskować w sposób bardzo wygodny

Dla naszych klientów udostępniamy kredyt gotówkowy online. Dzięki temu klient może składać wniosek o kredyt bez wychodzenia z domu. Wszystko wymaga jedynie minimum formalności, a pieniądze mogą się znaleźć na koncie klienta nawet w ciągu 15 minut od momentu złożenia wniosku.

Oferty kredytów gotówkowych są bardzo szerokie. Dla klientów spłacających już zobowiązania mamy przygotowany kredyt konsolidacyjny. Ten produkt pozwoli wyjść wnioskodawcy z długów. Natomiast jeśli zależy Ci na kupnie odnawialnych źródeł energii, to polecamy ekopożyczkę. Jest to także odmiana kredytu gotówkowego.

Kredyty hipoteczne na wnioskomat.com

Aby uzyskać kredyt hipoteczny klient musi przejść długi i żmudny proces. Trzeba do banku dostarczyć mnóstwo wymaganych dokumentów, a mimo to otrzymanie zobowiązania będzie zależało od oceny zdolności kredytowej. Ta musi być bardzo wysoka. Również historia kredytowa klienta musi być nieskazitelna. Jak w tym wszystkim się odnaleźć?

Służymy pomocą przy wnioskowaniu o kredyt hipoteczny. Podpowiemy, jaka jest Twoja zdolność kredytowa - weźmiemy pod uwagę Twoje przychody oraz koszty utrzymania gospodarstwa domowego. Nasz agent będzie Ci towarzyszył w trakcie całej procedury, a także pomoże w kompletowaniu dokumentacji.

Niemniej ważną kwestią jest także okres obowiązywania umowy. Na ile wziąć kredyt hipoteczny: 20, 25, 30 czy 35 lat? Agent wnioskomat.com wyjaśni z czym wiążą krótsze i dłuższe okresy trwania umowy. Zwróci uwagę na ważne z punktu widzenia klienta niuanse. Dzięki temu spłacisz optymalną dla Ciebie liczbę rat - nie będzie ich ani za dużo, ani za mało.

Bank odrzucił wniosek? Pomożemy także z tym!

Wielu klientów zadaje pytanie: co mam zrobić, skoro bank odmówił udzielenia kredytu? Nawet jeśli ten niezbyt optymistyczny scenariusz się ziści, to nie zostaniesz w tym sam. Najpierw przyjrzymy się wspólnie jakie jest właściwie uzasadnienie odmowy kredytu. Potem poszukamy pól do działania. To, że w jednej instytucji finansowej nie udzielono Ci finansowania wcale nie znaczy, że w innej będzie tak samo. A znamy wiele banków i firm pożyczkowych, które z nami współpracują.

Wnioskowanie na wnioskomat.com - dlaczego warto?

Dzięki naszej naszej pomocy możesz znaleźć najkorzystniejszą ofertę. Korzystając z naszych kalkulatorów nie tylko zbadasz swoją zdolność kredytową, ale też sprawdzisz dokładnie parametry produktu z interesującej Cię oferty: ile wynosi Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania, jakie są koszty, ile zapłacisz w ramach prowizji, itd. Ponadto mamy dla Ciebie kompleksowe, darmowe usługi doradcy kredytowego. Dlatego warto zawsze odwiedzić naszą stronę przed złożeniem wniosku.

Zaktualizowano: 07.03.2023

Dodano: 12.08.2019

Czy ten artykuł był pomocny?


Ocena / gł.
Top