Nowa pożyczka w ofercie: iCredit

Opublikowano: 14 Gru 2020 Dagmara Konik 7 min. czytania

Kategoria: Słownik pojęć finansowych

Nieustannie działamy po to, aby rozwijać ofertę pożyczek dostępnych na wnioskomat.com. Każda nowa pożyczka w ofercie to nie tylko wzbogacenie oferty produktowej portalu, ale także szansa na finansowanie dla szerokiej grupy klientów. Firmy pożyczkowe charakteryzują się dużą elastycznością procedur i realnym podejściem do sytuacji klienta. Dzięki temu wiele osób ma szanse na uzyskanie pożyczki na dowolny cel, którą może wygodnie spłacać. 

Nowa pożyczka w ofercie: iCredit

Co warto wiedzieć o produkcie iCredit?

iCredit Sp. z o.o działa na terenie Polski od 2014 roku. Specjalizuje się w udzielaniu szybkich pożyczek gotówkowych. Naszym klientem może zostać każdy, kto ukończył 18 lat i nie jest ubezwłasnowolniony (pozbawiony zdolności do czynności prawnych). W swojej ofercie mamy bardzo dużo różnych pożyczek, których wartość zawiera się w przedziale pomiędzy 700 zł a 11 500 zł a okres, na jaki mogą być zawarte to minimum 12 tygodni a maximum 13 miesięcy.
Każdy z produktów należy do jednej z dwu zasadniczych grup, czyli do:

  • iCredit Tygodniowy z harmonogramem spłat prezentującym raty tygodniowe lub
  • iCredit Senior z harmonogramem spłat prezentującym raty miesięczne.

Jak działa firma iCredit?

Jesteśmy firmą, która zawsze indywidualnie podchodzi do potrzeb i możliwości klientów. Fachowe doradztwo jesteśmy w stanie świadczyć dzięki dobrze wyszkolonej i licznej załodze. Nasi doradcy, zatrudnieni w 30 Biurach Regionalnych, kontaktują się osobiście z każdym potencjalnym klientem, w celu dostosowania naszej oferty do jego potrzeb. Dalsza obsługa klienta (podpisanie umowy, wypłata pożyczki, odbiór spłacanych rat, podpisywanie ewentualnych aneksów do umowy itp.) odbywa się również najczęściej w jego domu.

Takie postępowanie nie oznacza jednak, że strategia omnichannel jest nam obca. Szczególnie teraz, w tych trudnych warunkach, kiedy trzeba zapewnić zarówno pracownikom, jak i klientom maksymalne bezpieczeństwo, staramy się wykorzystywać wszystkie możliwe kanały łączności z klientem, we wszystkich fazach współpracy z nim. Dzięki temu nawet w trudnych warunkach, w jakich aktualnie znajduje się nasz kraj z uwagi na epidemię, jesteśmy w stanie świadczyć nasze usługi na niezmienionym poziomie i dostosować się do aktualnie panujących warunków.

Zdajemy sobie jednak sprawę, że klientowi należy pomóc, wybierając dogodny produkt, ale także formę współpracy z nami, albowiem dostępność narzędzi i umiejętność posługiwania się nimi jest różna, a duży odsetek naszych klientów stanowią seniorzy. Podpisanie umowy kredytowej z naszą firmą powinno stanowić pomoc w rozwiązaniu jakieś trudnej życiowej sytuacji, w żadnym wypadku nie może stanowić dodatkowego stresu!

Jakie są dodatkowe atuty pożyczki iCredit?


Mając kilkuletnie doświadczenie we współpracy z klientami, nasi doradcy rozpoznali inne ich potrzeby. Chcąc wyjść naprzeciw tym oczekiwaniom oraz potrzebom trudnego COVIDOVEGO czasu zaproponowaliśmy im sprzedaż innych usług, ale świadczonych
metodą online. Są to usługi ochrony zdrowia, usługi prawne oraz usługi informatyczne. Każdy klient może dokonać wyboru, co kupuje (do dyspozycji są różne pakiety z różnym zakresem), za ile i na jak długo.

Warto wiedzieć, że... 


Przez swoje prawie 7 lat aktywności na polskim rynku Spółka zdobyła zaufanie nie tylko klientów, ale także instytucji. Warto wiedzieć, że iCredit Sp z o.o.:

  • Należy do międzynarodowej organizacji MFG (Management Financial Group), która zrzesza firmy ze Środkowo-Wschodniej Europy, świadczące pozabankowe usługi finansowe. Ta przynależność wymaga od nas działalności zgodnej z prawem Unii Europejskiej (a więc i polskim), ale gwarantuje nam możliwość rozwoju oraz bezpieczeństwo finansowe.
  • Od 2019 r jest członkiem ZPF (Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce), organizacji zrzeszającej ponad 100 uznanych firm reprezentujących rynek finansowy w naszym kraju - banki, firmy pożyczkowe, firmy windykacyjne, doradcy finansowi i pośrednicy. ZPF jest członkiem prestiżowej europejskiej organizacji samorządowej EUROFINAS. Przyznanie członkostwa iCredit w ZPF było ogromnym wyróżnieniem dla iCredit Sp. z o.o., ale stanowiło także poważne zobowiązanie. Jako członek ZPF, iCredit Sp. o.o. i wszyscy jej pracownicy oraz kontrahenci, w kontaktach z klientami są zobowiązani do przestrzegania standardów postępowania wspólnych dla wszystkich członków, zwanych Zasadami Dobrych Praktyk. Dla klientów jest to z jednej strony gwarancja wysokiego poziomu obsługi, zgodnego z zasadami etyki i przepisami prawa, a z drugiej możliwość złożenia skargi w przypadku dostrzeżonych nieprawidłowości. Ponadto nasza przynależność do ZPF pozwala nam na bieżąco śledzić wszelkie proponowane zmiany na rynku finansowym, co umożliwia szybką reakcję i dostosowanie proponowanych usług do obowiązujących standardów prawnych.

Jak widać, iCredit Sp. z o.o. to spółka o ugruntowanej pozycji na rynku kredytów konsumenckich, ciesząca się zaufaniem klientów, instytucji rynku finansowego, mająca odpowiednie zasoby ludzkie oraz organizacyjne, aby świadczyć usługi kredytowe na
najwyższym poziomie i w sposób zgodny z oczekiwaniami klientów, co potwierdza wzrost sprzedaży z miesiąca na miesiąc:

iCredit udziela coraz większej liczby pożyczek miesiąc do miesiąca

iCredit udziela coraz więcej wolumenu pożyczek

iCredit Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy kapitałowej Management Financial Group (MFG) zrzeszającej wiele firm świadczących pozabankowe usługi finansowe w Europie Środkowo-Wschodniej, zarówno w dziedzinie kredytów konsumenckich, pożyczek dla mikro i małych firm, kart kredytowych, biznesu cyfrowego oraz innych alternatywnych
produktów i usług finansowych.

Grupa MFG z powodzeniem wprowadza model biznesowy do Europy Środkowo-Wschodniej:

Grupa MFG z powodzeniem wprowadza model biznesowy do Europy Środkowo- Wschodniej

Zaktualizowano: 12.10.2021

Dodano: 14.12.2020

Czy ten artykuł był pomocny?


Ocena / gł.
Top