Blog kredytowy na wnioskomat.com

Opublikowano: 17 Lip 2019 Agnieszka Kłak 5 min. czytania

Kategoria: Poradnik Kredytowy

Blog kredytowy na wnioskomat.com rośnie z każdym dniem. Pojawiają się nowe artykuły, rośnie również ilość ekspertów, którzy dzielą się swoją wiedzą. W związku z tym postanowiliśmy trochę napisach o naszym blogu. Opowiedzieć jakie cele stawiamy przed sobą w zakresie jego tworzenia oraz przekazać czym kierujemy się przy doborze tematów artykułów. Zawsze jesteśmy otwarci na sugestie, dlatego będziemy wdzięczni za przesyłanie na nasz adres mailowych uwag lub propozycji w związku z dalszym tworzeniem materiałów na blog kredytowy.

blog kredytowy

Blog kredytowy na wnioskomat.com opiera się na potrzebie wiedzy

Wnioskomat.com, co wielokrotnie podkreślamy, jest platformą, która ma dać Klientowi wiedzę – wiedzę i doświadczenie Agenta kredytowego. Klient zatem sam wypełnia wniosek, otrzymuje oferty i w tym momencie kontaktuje się z nim Agent, aby pomóc Klientowi w wyborze produktu. To tylko jeden z elementów dystrybucji wiedzy. Drugi, na którym równie nam zależy to budowanie wiedzy i świadomości Klienta. Ważne jest dla Nas to, aby konsument sam był w stanie w przyszłości podejmować decyzje dotyczące najważniejszych punktów na mapie finansowej swojego życia. Dlatego właśnie tworzymy i rozwijamy nasz blok kredytowy. Zależy nam na tym, aby na blogu pojawiały się artykuły na tematy ważne z punktu budowania codzienności finansowej standardowego uczestnika rynku finansowego.

Blog na wnioskomat.com tworzony jest przez wykwalifikowanych specjalistów rynku finansowego

 

Produkty finansowe jako jeden z głównych tematów

 

Tematy, który wybieramy dla naszych czytelników możemy podzielić na kilka kategorii. Po pierwsze staramy się pisać o produktach kredytowych i pożyczkowych z podziałem na rynek bankowy i rynek pozabankowy. Ale nie tylko skupiamy się na konstrukcji produktów – ważne jest dla nas to, aby każdy zrozumiał na jakiej podstawie należy dobierać rozwiązania finansowe. Piszemy zatem, czym jest zdolność kredytowa, w jaki sposób instytucje finansujące dokonują jej oceny, co jest brane pod uwagę przy ocenie zdolności i na co może liczyć Klient w wyniku analizy. W ten sposób staramy się pokazać, że istnieją dwa rynku finansowania Klienta – bankowy i pozabankowy. Każdy z tych rynków charakteryzuje się obecnością konkretnych produktów. I tutaj znów staramy się pokazać konsumentowi, że ma wybór w doborze, ale też, że to jaki produkt wybierze będzie uzależnione od celu, jaki chciałby zrealizować. Przykładowo, Klient bankowy, który chce kupić nieruchomość będzie wnioskował o kredyt hipoteczny. A Klient pozabankowy szukający pomiędzy na samochód, powinien szukać pożyczki wieloratalnej na dowolny cel lub celowej na zakup samochodu.

blog na wnoskomat.com

Co jeszcze jest ważne jheśli chodzi o blog kredytowy?

Ale produkty finansowe to tylko jeden z ważnych aspektów. Ĺťeby porównać oferty nie wystarczy wiedza tylko o produktach. Musimy znać opłaty i podstawowe pojęcia z nimi związane – np. RRSO. Powinniśmy wiedzieć jak liczone jest oprocentowanie i jakie jego rodzaje wyróżniamy. Warto znać podstawowe sposoby spłaty kredytu, czy wiedzieć czym różni się rata odsetkowa od raty kapitałowo – odsetkowej. W zakresie najważniejszych tematów związanych z pojęciami, prawodawstwem, procesami fundamentalnie ważnymi dla procesów kredytowych również piszemy na naszych blogu finansowym.

Blog finansowy to doświadczenie naszego zespołu przelane na papier

Nasi eksperci nie są teoretykami. Nie sztuką jest wpisać hasło w googla i na podstawie znalezionych informacji napisać artykuł. Eksperci, którzy piszą na naszym blogu finansowym to praktycy, którzy specjalizują się w tematach, które opisują. Dzielą się nie tylko wiedzą merytoryczną, ale również doświadczeniem nabytym w całym życiu zawodowym. Warto czerpać wiedzę i doświadczenie od najlepszych. Więcej, o naszych specjalistach znajdziesz w zakładce ‘Zespół’.

Celem Zespołu wnioskomat.com jest codzienne dostarczanie treści potrzebnych i przystępnych dla czytelnika

Zapraszamy na nasz blog finansowy

Rozwijamy się dla naszych czytelników. Chcielibyśmy, aby wnioskomat.com nie był tylko platformą, która umożliwia wzięcie kredytu lub pożyczki. Dążymy do tego, aby nasz portal był miejscem dystrybucji wiedzy finansowej i rozwoju świadomości finansowej Klienta. Jeśli masz pomysły na rozwój naszego bloga finansowego, chciałbyś, abyśmy poruszyli jakiś temat lub masz sugestie dotyczące naszych działań serdecznie zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego na naszej stronie.

Serdecznie zapraszamy do lektury naszych artykułów na blogu kredytowym.

Zespół Specjalistów tworzących i rozwijających blog finansowy wnioskomat.com

Zaktualizowano: 02.09.2021

Dodano: 17.07.2019

Czy ten artykuł był pomocny?


Ocena / gł.

Artykuły powiązane

Wnioskomat.com to realne oferty!

Wnioskomat.com to realne oferty!

27 Paź 2020Autor: Agnieszka Kłak

Dziś wiele aktywności związanych z naszym życiem przeniosło się do sfery on-line. Przy pomocy internetu: pracujemy, uczymy się, dbamy o aktywność fizyczną, robimy zakupy i coraz częściej korzystamy z produktów pożyczkowych. Podobnie, jak przy zakupie innych usług mamy możliwość szerokiego wyboru. Wp(...)

Czytaj więcej
Nowy produkt - Axi Card w ofercie wnioskomat.com

Nowy produkt - Axi Card w ofercie wnioskomat.com

19 Wrz 2019Autor: Agnieszka Kłak

Już dziś na wnioskomat.com pojawił się nowy produkt – AxiCard. AxiCard to pozabankowa karta kredytowa, której dostawcą jest firma Easy Payment Services OOD. W ramach limitu na karcie Klient może otrzymać nawet 3000 PLN limitu. Jak wygląda produkt i proces?

Czytaj więcej
Top