Co to znaczy, że Agent wnioskomat.com pomoże zakończyć proces wnioskowania o pożyczkę?

08 Sie 2019 Wojciech Zieliński 4 min. czytania

Kategoria: KredytyPożyczki

Poziom zaawansowania i złożoności procesu kredytowego zależy od instytucji, która dany produkt oferuje oraz od konkretnego produktu. Istnieją procesy, w których w kilka minut od wypełnienia wniosku możemy otrzymać pieniądze na koncie, a są takie, które mogą się ciągnąc, nawet ponad miesiąc czasu. To oczywiście dwie skrajności, a najwięcej jest takich gdzie w okresie kilku/kilkunastu godzin możemy liczyć na przelew gotówki od instytucji finansującej. We wnioskomat.com mówimy, że Klient może rozpocząć proces w Internecie, a skończyć u Agenta, który da mu realne wsparcie, podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Co to znaczy zatem, że Agent kredytowy wnioskomat.com pomoże zakończyć proces wnioskowania o pożyczkę?

Metody finalizacji umowy

W zależności od procesu wyróżnia się trzy podstawowe metody finalizacji procesu kredytowego lub pożyczkowego. Możemy zakończyć proces on-line i podpisać umowę z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi internetowych, stworzonych do tych celów. Niektóre instytucje dopuszczają możliwość finalizacji umowy przez telefon – w tym celu Agent wykorzystuje specjalny, dedykowany do tego moduł w swoim systemie sprzedażowym. No i wreszcie, możemy się spotkać ze ścieżką klasyczną, czyli finalizacją bezpośrednią, która wiąże się ze spotkaniem z Agentem kredytowym. W wielu procesach otrzymujemy alternatywę w postaci możliwości skorzystania z dwóch lub nawet trzech ścieżek.

Po co zatem jest Agent kredytowy?

Klient wypełnia wniosek o kredyt gotówkowy, kredyt samochodowy czy pożyczkę na wnioskomat.com i otrzymuje realne oferty. W tle informacja o Kliencie jest przesyłana do systemu sprzedażowego Agenta kredytowego. Agent kredytowy wykonuje telefon do Klienta i oferuje pomoc w wyborze produktu oraz ścieżki podpisania umowy. Pyta o Klienta preferencje i oczekiwania oraz określa możliwości. Co to oznacza? Może się okazać, że najlepszy dla Klienta produkt można sfinalizować tylko on-line, a do podpisania umowy Klient potrzebuje rachunku internetowego. Tylko że Klient nie korzysta z bankowości elektronicznej. W trakcie rozmowy z Klientem Agent wychwyci takie niuanse, dzięki czemu będzie w stanie zaoferować produkt dopasowany do możliwości Klienta. Klient może się też bać, zakończyć proces przez Internet. Woli się spotkać z Agentem kredytowym, poznać go, odwiedzić placówkę Agenta lub zaprosić go o siebie. Takiemu oczekiwaniu Agent będzie oczywiście w stanie sprostać.

Wybrane oferty pożyczek pozabankowych

aasa logotyp

10 000

Kwota

723,17

Rata

24 raty

Okres

78,90%

RRSO
euroloan logotyp

40 000

Kwota

1035

Rata

60 rat

Okres

89,67%

RRSO
loanme logotyp

6 000

Kwota

94,74

Rata

130 tyg

Okres

284,62%

RRSO
rapida logotyp

25 000

Kwota

996,3

Rata

60 rat

Okres

50,59%

RRSO

 

Po pierwsze, oszczędność czasu!

Współpraca z Agentem wnioskomat.com to przede wszystkim oszczędność czasu. Konsultacja Agenta daje pewność, że Klient podpisze umowę w najbardziej efektywny dla niego sposób. Co więcej Agent zadba również, aby pieniądze pochodzące z kredytu lub pożyczki zostały wypłacone zgodnie z oczekiwaniami Klienta. Nie każdy bowiem może chcieć wypłaty na konto. Niewielu jednak wie, że istnieją inne metody, np. czek GIRO. To usługa Banku Pocztowego, w ramach której Klient po podpisaniu umowy pożyczki otrzymuje indywidualny kod. Z tym kodem oraz z dowodem osobistym udaje się do najbliższej placówki pocztowej. Tam następuje identyfikacja Klienta oraz wypłata w gotówce środków finansowych.

Ciężko sobie wyobrazić, aby szukając najlepszego finansowania Klient spędzał godzina na porównywanie ofert. Po pierwsze trzeba posiadać wiedzę, po drugie doświadczenie, po trzecie kompetencje, a po czwarte czas. Wszystko to posiada Agent kredytowy.

 

Po drugie, pewność dobrego wyboru!

Agent kredytowy wnioskomat.com nie jest osobą przypadkową. Został wybrany, jako jednostka posiadająca kompetencje i udokumentowane doświadczenie w zakresie wykonywania czynności pośrednictwa finansowego. Posiada niezbędne wpisy do rejestrów Komisji Nadzoru Finansowego. Z Agentem wnioskomat.com Klient może mieć pewność co do przygotowania najlepiej dopasowanego do oczekiwań, możliwości i profilu kredytowego rozwiązania.

proces wnioskomat.com

Czy ten artykuł był pomocny?


Ocena artykułu / gł.

Komentarze (0)


Top