najlepszy kredyt bankowy

Czy poprzez wnioskomat.com możesz dostać najlepszy kredyt bankowy?

19 CZE 2019 Autor: Krzysztof Rzepka

Sytuacje, w których zaczynamy poszukiwać finansowania możemy podzielić na trzy główne kategorie, które determinują to, po jaki produkt sięgniemy. Pierwsza z nich wynika z chęci zaspokojenia jakiejś materialnej potrzeby – szukamy pieniędzy na zakup nowego mieszkania, remont, wakacje, zakup samochodu. Tu najczęściej skorzystamy z kredytu hipotecznego, kredytu samochodowego lub po prostu kredytu gotówkowego. Druga, wynika z realizacji nieprzewidzianego wydatku – np. zepsuł nam się samochód, musimy go naprawić. Tu znów kredyt gotówkowy może okazać się pomocny lub możemy skorzystać z debetu w ROR, karty kredytowej. I wreszcie trzecia kategoria – kończy nam się płynność finansowa, tzn. zaczynamy mieć problem ze spłatą zobowiązań, czyli chcielibyśmy je skonsolidować za pomocą kredytu konsolidacyjnego. - Każdy z nas w takim momencie chciałby otrzymać jak najszybciej i jak najlepszy kredyt bankowy lub pożyczkę pozabankową. Internet daje nam dziś wiele możliwości, aby dowiedzieć się o istniejących ofertach dodatkowej gotówki, o parametrach dostępnych produktów finansowych - leasingach, kredytach gotówkowych, kredytach konsolidacyjnych, ratalnych pożyczkach pozabankowych oraz jakże popularnych „chwilówkach”.

Jak zatem można wnioskować o kredyt gotówkowy lub kredyt konsolidacyjny w Internecie?

Najszybciej oczywiście możemy otrzymać prosty kredyt bankowy w banku z którego usług korzystamy na co dzień. Bank zna już naszą tożsamość, którą ustalił w momencie zakładania nam konta bankowego lub w momencie skorzystania z innej oferty banku. Zna także naszą sytuację finansową – widzi przepływy na naszym koncie, widzi wpływające wynagrodzenie oraz produkty kredytowe z których aktualnie korzystamy. Większość Banków w swoich aplikacjach internetowych informuje nas o dostępnych aktualnych ofertach kredytowych. Musimy mieć jednak świadomość, że taka oferta będzie zarezerwowana tylko dla Klienta transakcyjnego danego banku. Co więcej, nie każdy produkt kupimy w ten sposób i nie na każdą kwotę. Kredyt hipoteczny wymaga bowiem długiego i żmudnego procesu oceny zdolności kredytowej i wyceny nieruchomości. Kredyt gotówkowy z drugiej strony otrzymamy, ale w ograniczonej kwocie. Co jednak zrobić jeżeli takiej oferty z naszego banku nie mamy lub ta która jest widoczna na naszym profilu nie spełnia naszych oczekiwań – posiada zbyt niską kwotę kredytu, zbyt krótki okres kredytowania, wysoką ratę lub zbyt duże koszty? Jak widać powodów dla których przedstawiona przez nasz bank oferta może nie spełnić naszych oczekiwań jest więc kilka. W dalszej kolejności pozostaje nam zostawienie swoich danych na stronach innych banków, oczekiwanie na kontakt doradców bankowych i dojazd do najbliższych placówek tych banków – oczywiście w godzinach ich otwarcia. Czasu, który musimy poświęcić aby dowiedzieć się o dostępnych dla nas produktach kredytowych jest więc wiele a dodatkowo ten poświęcony przez nas czas tylko nam zaszkodzi. Dlaczego? Każdy bank chcąc przedstawić nam realną ofertę kredytową po wprowadzeniu naszych danych przesyła zapytanie o naszej osobie do BIK (Biuro Informacji Kredytowej) – a musimy wiedzieć, że każde odpytanie BIKu przez bank obniża nam ilość punktów w BIKu (więcej o BIK możesz przeczytać w artykule BIK – czy warto dbać o swoją historię kredytową?) .Każdy kolejny bank do którego się wybierzemy po kolejną ofertę będzie widział naszą gorszą punktację oraz sporą ilość zapytań w BIK w ostatnim okresie i tym samym przedstawi nam słabszą ofertę kredytową lub nie wystawi nam jej wcale Sytuacja wydaje się być bardzo kuriozalna ponieważ w dzisiejszych czasach, każdy powinien mieć możliwość szybkiego porównania ofert – a opisany powyżej mechanizm uzyskiwania informacji o kliencie na podstawie którego nie możemy bez szkody dla „naszego przyszłego kredytu” dokonać takiego porównania powoduje, że powinniśmy skorzystać z usług profesjonalnych doradców kredytowych, którzy doskonale orientują się jak optymalnie procesować klienta. Gdy więc szukamy optymalnego kredytu a nasza punktacja w BIK lub zdolność kredytowa okaże się na pograniczu wymagań banku – każdy – nawet drobny błąd w doborze banku, kolejności w której do niego zawnioskujemy o kredyt lub jeżeli zamiast kredytu konsolidacyjnego wybierzemy gotówkowy – może być przyczyną niepowodzenia, że go otrzymamy.

Jak więc wnioskomat.com może nam pomóc w otrzymaniu kredytu gotówkowego lub kredytu dzięki któremu skonsolidujemy nasze inne kredyty i pożyczki pozabankowe?

Platforma Wnioskomat.com została założona przez firmę Helikon Sp. z o .o. – Ogólnopolską Sieć Pośredników Finansowych, która od 17 lat działa na polskim rynku usług pośrednictwa finansowego. Przez tak długi czas ciągle doskonalimy skuteczność i jakość obsługi klientów, doskonalimy platformę sprzedaży kredytów i podjęliśmy współpracę z niemal wszystkimi instytucjami finansowymi działającymi w Polsce. Platforma została stworzona aby pomagać klientom w świadomym i odpowiedzialnym zadłużaniu się – co oznacza, że dokonywana jest analiza potrzeb klienta, jego sytuacji finansowej oraz ustalana jest strategia pozyskania kredytu. Bardzo istotne jest także ustalenie czy przyszły kredyt ma za zadanie sfinansować nasze bieżące potrzeby lub czy nie lepiej jest wnioskować o kredyt konsolidacyjny – dzięki któremu obniżymy raty miesięczne, które płacimy obecnie i jeszcze dostaniemy dodatkową gotówkę. Mechanizm działania jest bardzo prosty - wprowadzasz na platformie wnioskomat.com – w zakładce „złóż wniosek” swoje dane osobowe (musisz mieć przy sobie dowód osobisty oraz znać numer konta bankowego). Po zakończeniu składania wniosku my przesyłamy Twój wniosek do kilku instytucji pozabankowych (zapytania w BIK instytucji pozabankowych nie wpływają na Twoją ocenę punktową BIK) i dzięki temu widzisz już dostępne dla Ciebie oferty pożyczkowe online. Najważniejszym elementem tego procesu jest jednak kontakt Doradcy Kredytowego z Twojej okolicy. Na podstawie przedłożonych przez Ciebie danych przypisujemy najbliższego Doradcę Kredytowego zautoryzowanego do obsługi klientów wnioskomat.com tzn. spełniającego najwyższe kryteria w zakresie wiedzy finansowej i jakości obsługi klienta. Doradca ten skontaktuje się z Tobą w przeciągu 10 minut od momentu wysłania wniosku i zaprosi Cię do swojego biura. Każdy z naszych doradców jest autoryzowanym sprzedawcą większości działających banków w Polsce (tzn. każdy bank, którego produkty kredytowe sprzedaje dokonał jego autoryzacji) i na podstawie Twoich oczekiwań złoży odpowiednie wnioski kredytowe. Z większością banków, które sprzedajemy jesteśmy w pełni zintegrowani tzn. obsługa kredytowa nie różni się od oddziałów banków z tą różnicą, że my obsługujemy kilka banków w jednym biurze kredytowym. Dodatkowo mamy doskonałą wiedzę produktową i wiemy jakie dokumenty należy przedstawiać aby otrzymać nawet najbardziej skomplikowane kredyt konsolidacyjne. Nasze możliwości, wiedza oraz zaangażowanie pozwala skutecznie obsługiwać naszych klientów. Więcej o tym jak stworzyliśmy wnioskomat.com oraz jaka była nasza inspiracja do tego przeczytasz w artykule Wnioskomat.com wchodzi na rynek.

Top