Platforma wnioskomat.com wchodzi na rynek

25 Kwi 2019 Wojciech Zieliński 4 min. czytania

Kategoria: PożyczkiKredyty

Maj 2019 - to ważna data dla rozwoju rynku finansowania w Polsce. Wnioskomat.com oficjalnie rozpoczął swoją działalność. Dlaczego nasza platforma jest wyjątkowa? Jak wygląda proces składania wniosku na platformie? Jak to się stało, że już

Wnioskomat.com – jak wpadliśmy na pomysł stworzenia platformy?

Twórcy wnioskomat.com wywodzą się z finansowania off-line w Polsce. Od lat tworzą jednego z liderów tego rynku – jedną z trzech największych sieci pośrednictwa finansowego w naszym kraju. Jak to się stało, że zainteresowaliśmy się pożyczaniem on-line i stworzeniem całkowicie polskiej platformy kredytowej. Oczywistym jest, że coraz więcej firm daje możliwość otrzymania finansowania w sieci. Co za tym idzie, coraz więcej Klientów poszukuje pożyczki w internecie. Rozwija się również rynek agencji digital marketingowych, które specjalizują się w poszukiwaniu w internecie Klienta, który chciałby wziąć pożyczkę lub kredyt. Z drugiej jednak strony, nawet Klient pozyskany w internecie nadal oczekuje dostępu do informacji, pomocy przy porównaniu ofert, kontaktu z Doradcą niebędącym botem, a żywym człowiekiem. Kombinacja tych kilku elementów stała się inspiracją do stworzenia platformy, która będzie połączeniem tego, co najlepsze daje on-line, z tym, co jest najlepsze w procesie off-line’owym. Jak zatem wygląda to na platformie kredytowej wnioskomat.com? Klient otrzymuje zatem możliwość złożenia wniosku przez platformę do wszystkich instytucji, które są w ofercie wnioskomat.com. W następstwie tego otrzyma realne oferty przygotowane na podstawie oceny zdolności kredytowej. Jeżeli Klient zdecyduje się na wybór którejś z nich, jeden z 3000 naszych Agentów skontaktuje się z nim w maksymalnie 10 min. Agent chętnie doradzi, czym różnią się oferty oraz pomoże wybrać najlepszą z nich. Agent pomoże również w finalizacji umowy.

Produkty na platformie

Od początku 2019 roku podjęliśmy zintensyfikowane działania mające na celu stworzenie jednego wniosku dla jak największej ilości produktów dostępnych na platformie. Co więcej, naszym celem od początku było stworzenie procesu replikowanego na tyle, aby dołączenie nowego produktu było szybkie, łatwe i przyjemne. W efekcie tych działań wchodzimy na rynek z platformą posiadającą aż 10 produktów dziesięciu liderów finansowania pozabankowego w Polsce co stawia nas w absolutnej czołówce rozwiązań tego typu. Szeroka oferta pozabankowa to jednak niejedyny klucz do sukcesu. Przecież istnieje szerokie grono Klientów, którzy poszukują finansowania bankowego. Nasz system korowy jest już zatem zintegrowany z 3 dużymi bankami w Polsce, które wkrótce udostępnimy także dla naszych Klientów. Naszym celem jest to, aby niezależnie od tego, jaki jest profil ryzyka Klienta, który wchodzi na platformę wnioskomat.com, zawsze otrzymał realną ofertę. Naszym celem jest to, aby niezależnie od tego, czy naszym Klientem będzie osoba zatrudniona na umowę o pracę, emeryt, osoba prowadząca działalność gospodarczą czy po prostu firma, zawsze otrzymał realną ofertę. Wnioskomat.com chce się rozwijać dla swoich Klientów, dając im nie tylko szybki i efektywny proces, ale również realne wsparcie Agenta, który służy radą i pomocą. Zapraszamy do odwiedzenia nadzej platformy kredytowej. Platforma kredytowa wnioskomat.com to ralne oferty w jednym miejscu i wsparcie Agenta. Czekamy na pierwsze opinie dotyczące naszej platformy kredytowej.

Platforma dla Agenta

Wnioskomat.com powstał jako narzędzie dla Klienta. Platforma kredytowa wnioskomat.com to także Agent. Jeżeli zatem prowadzisz placówkę kredytową, sprzedajesz kredyty i pożyczki zapraszamy do pojęcia współpracy z platformą kredytową wnioskomat.com. Współpraca z platformą kredytową wnioskomat.com to gwarancja pozyskiwania Klienta z Internetu oraz prestiż współtworzenia największej polskiej platformy kredytowej.

Czy ten artykuł był pomocny?


Ocena artykułu / gł.
Top