Wnioskomat.com debiutuje podczas cyklu Akademia Helikon 2019

Opublikowano: 14 Cze 2019 Agnieszka Kłak 4 min. czytania

Kategoria: Słownik pojęć finansowych

Wielka premiera i zarazem start produkcyjny aplikacji wnioskomat.com już za nami. Debiut wnioskomat.com miał miejsce podczas Akademii Helikon, czyli cyklu spotkań z Agentami i Pośrednikami kredytowymi, które odbyły się w 6 miastach w Polsce — w Poznaniu, Bydgoszczy, Warszawie, Katowicach, Wrocławiu i Krakowie.

wnioskomat.com debiut start wchodzi na rynek

Wnioskomat.com wchodzi na rynek

Od dnia 05.06.2019 wnioskomat.com jest obecny w środowisku produkcyjnym. Co to oznacza dla Klienta? Klient może złożyć wniosek przez zaawansowaną platformę kredytową — gdzie po wprowadzeniu swoich danych klient otrzymuje zwrotnie realne oferty firm pożyczkowych i banków, z których wybiera dla siebie najlepszy produkt. Całość została skonstruowana w sposób niezwykle prosty – wystarczy, że Klient kliknie „Złóż wniosek online” i zostanie przeniesiony do 5 częściowego formularza. Formularz jest bardzo intuicyjny i zawiera zaledwie kilka pytań dotyczących Klienta i jego sytuacji finansowej. Średni czas wypełniania formularza to zaledwie 7 minut. Po wypełnieniu wniosku o kredyt lub pożyczkę online Klient autoryzuje swoje konto, klikając w link autoryzacyjny i zostaje przeniesiony do panelu ofert, w którym zaczynają pojawiać mu się realne oferty od instytucji kredytujących będących w danym momencie na wnioskomat.com. Ale to oczywiście nie wszystko. Tak jak Klientowi zaczynają spływać oferty, tak widzi to certyfikowany Agent wnioskomat.com w swoim systemie sprzedażowym. Może zatem od razu wziąć za słuchawkę i wykonać telefon do Klienta. Rolą Agenta w tym procesie jest omówienie ofert z Klientem, wybór najlepszej i pomoc w zakończeniu procesu. Agent posiada u siebie znacznie szerszą ofertę, niż Klient może zobaczyć we wnioskomat.com. Często zatem Agent dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu będzie w stanie zaproponować jeszcze lepsze rozwiązanie finansowe.

Akademia Helikon 2019

Wnioskomat.com został ogłoszony i oficjalnie zaprezentowany podczas Akademii Helikon. 500 Pośredników finansowych i Agentów, którzy gościli na spotkaniach w 6 lokalizacjach, miało okazję zobaczyć czym jest wnioskomat.com, jaka była inspiracja go jego stworzenia, jakie korzyści wnioskomat.com daje Klientowi, a jakie daje Agentowi. Co więcej, w trakcie spotkań wnioskomat.com rozpoczął proces certyfikacji swoich Agentów, dzięki czemu sieć rozbudowuje się o kolejne Agencję w czołówce najlepszych w Polsce. Akademia Helikon to również spotkania z instytucjami finansującymi. W cyklu 2019 swoje prezentacje mieli przedstawiciele firm LoanMe, Rapida, Aasa, Euroloan oraz SuperGrosz – wszystkich firm obecnych we wnioskomat.com.

Co dalej?

Wnioskomat.com debiutuje na rynku Naszym celem jest to, aby jak najwięcej Klientów zaczęło korzystać z narzędzia. Naszym celem jest dokonanie rewolucji na rynku pośrednictwa kredytowego – chcielibyśmy pokazać, że Klient otrzymuje realną wartość w postaci możliwości wypełnienia wniosku na online w każdym momencie i każdym czasie, ale przy wsparciu tego, co najlepsze w offline – czyli Agenta, Pośrednika kredytowego, który jest w stanie doradzić, przeanalizować oferty i wybrać najlepszą dla Klienta. I przede wszystkim pomoże zakończyć proces, tak jak będzie to możliwe i tak jak będzie Klientowi wygodnie. Wnioskomat.com – zapraszamy do współpracy. Klientów do wypełniania wniosków, a Agentów do przystąpienia do rewolucyjnego i jedynego w Polsce projektu, który łączy najlepsze cechy on-line z tym, co najlepsze w off-line.

Tagi: pożyczka onlinewniosek onlinekredyt onlinewnioskomat.comhelikon

Zaktualizowano: 02.09.2021

Dodano: 14.06.2019

Czy ten artykuł był pomocny?


Ocena / gł.

Artykuły powiązane

Co to znaczy, że Agent wnioskomat.com pomoże zakończyć proces wnioskowania o pożyczkę?

Co to znaczy, że Agent wnioskomat.com pomoże zakończyć proces wnioskowania o pożyczkę?

02 Marzec 2023Autor: Agnieszka Kłak

Poziom zaawansowania i złożoności procesu kredytowego zależy od instytucji, która dany produkt oferuje oraz od konkretnego produktu. Istnieją procesy, w których w kilka minut od wypełnienia wniosku możemy otrzymać pieniądze na koncie, a są takie, które mogą się ciągnąc, nawet ponad miesiąc czasu. To(...)

Czytaj więcej
Wnioskomat.com to realne oferty!

Wnioskomat.com to realne oferty!

27 Paź 2020Autor: Agnieszka Kłak

Dziś wiele aktywności związanych z naszym życiem przeniosło się do sfery on-line. Przy pomocy internetu: pracujemy, uczymy się, dbamy o aktywność fizyczną, robimy zakupy i coraz częściej korzystamy z produktów pożyczkowych. Podobnie, jak przy zakupie innych usług mamy możliwość szerokiego wyboru. Wp(...)

Czytaj więcej
Platforma z kredytami - wnioskomat.com wchodzi na rynek

Platforma z kredytami - wnioskomat.com wchodzi na rynek

25 Kwi 2019Autor: Agnieszka Kłak

Maj 2019 - to ważna data dla rozwoju rynku finansowania w Polsce. Wnioskomat.com oficjalnie rozpoczął swoją działalność. Dlaczego nasza platforma jest wyjątkowa? Jak wygląda proces składania wniosku na platformie? Jak to się stało, że tak łatwo można porównywać oferty kredytowe na wnioskomat.co(...)

Czytaj więcej
Top