LoanMe w procesie online

Opublikowano: 24 Marzec 2020 Anna Krzysteczko 4 min. czytania

Kategoria: Poradnik Pożyczkowy

Czas zwolnił… Mamy więcej czasu dla bliskich … Takie hasła słyszę wokół siebie. Ale czy tak jest dla każdego?  Grono z nas jednak nie ma możliwości pracy zdalnej i codziennie dojeżdża z domu do pracy samochodem. Inni, zajmując się obecnie domem bardziej eksploatują kuchenki i piekarniki. Lodówki przepełnione są jedzeniem. W takiej sytuacji nie trudno, aby pojawiły się nieoczekiwane wydatki, choćby w najbardziej przyziemnej sprawie, jak na przykład konieczność naprawy usterki, bądź zakup nowego sprzętu. Nie ma się co oszukiwać, że wówczas pojawia się potrzeba posiadania pieniędzy “na już”. Tym bardziej, jeżeli nie mamy odłożonych na ten cel wystarczających oszczędności. Na szczęście są instytucje, które umożliwiają nam otrzymanie gotówki bez wychodzenia z domu.

loanme w procesie online

LoanMe – kilka słów o firmie

Spółka LoanMe to instytucja finansowa, która działa od 2015 roku w nieustannie rozwijającym się sektorze pożyczkodawców pozabankowych. Firma LoanMe specjalizuje się w sprzedaży pożyczek z tygodniowymi ratami. W swoim działaniu opiera się na trzech filarach: uczciwości, przejrzystości oraz  szacunku.

LoanMe – charakterystyka produktu

LoanMe jest pożyczką tygodniową. Udzielana jest na 5, 17 bądź 130 tygodni. Dla pierwszej chwilówki spłaconej w terminie 30 dni całkowity koszt wynosi 0%, czyli jest ona zupełnie darmowa. Pożyczka udzielana jest od minimum 500 zł do maksymalnie 11 500 zł dla Klienta znanego (nowy Klient może otrzymać maksymalnie 7 000 zł). Kwota przyznanej pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy i oceny ryzyka. Potencjalny pożyczkobiorca to osoba w wieku 18 – 75 lat (w przypadku dochodu w gotówce - 70 lat) otrzymująca stały dochód w wysokości 1050 zł z poniższych źródeł:

  • Umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, kontrakty
  • Działalność gospodarcza
  • Emerytura
  • Renta ( klienci powyżej 35 roku życia)
  • Gospodarstwo rolne
  • Wynajem mieszkania, ziemi, lokalu

Należy podkreślić, iż w pożyczce LoanMe dochód należy udokumentować poprzez przedstawienie dokumentu dochodowego, w zależności od jego źródła bądź dokonania tzw. Instantora.

Instantor – istota i cel

Instantor to alternatywa dla przelewu weryfikacyjnego, która umożliwia potwierdzenie tożsamości Klienta ubiegającego się o pożyczkę. Usługa ta bazuje na systemie informatycznym, który pozwala na natychmiastową weryfikację rachunku bankowego. Chętnie wykorzystują ją firmy pożyczkowe, m. in LoanMe. Za jego pomocą potencjalny pożyczkobiorca loguje się do swojej bankowości internetowej, a Pożyczkodawca oprócz weryfikacji danych Klienta, potwierdza jego dochód. Oczywiście w przypadku, gdy na koncie widoczne są regularne wpływy wynagrodzenia. Dzięki tej Klient nie jest zobowiązany do przedstawienia dokumentacji potwierdzającej otrzymywanie dochodu, niezależnie od jego źródła. Proces jest zupełnie bezpieczny!

LoanMe w procesie online

Pożyczka w kilkanaście minut w wygodnym fotelu? To rozwiązanie serwuje nam LoanMe. Wniosek o pożyczkę możesz samodzielnie złożyć przez Internet. Po wprowadzeniu danych osobowych oraz tych dotyczących zatrudnienia system weryfikuje nas w bazach, tj. BIG, CRIF. Po pozytywnej weryfikacji otrzymujemy ofertę. Akceptując ofertę wybieramy dogodną kwotę i ilość rat tygodniowych. Wybieramy ikonę „wypłać pożyczkę”, a następnie „wypłać pożyczkę on-line”. Na tym etapie od wypłaty pożyczki dzielą nas zaledwie trzy kroki:

system loanme

loanme online

  1. Kliknij w udostępniony link – zostaniesz przeniesiony do systemu LoanMe. Zaloguj się w systemie (wpisz nazwę użytkownika, którą dostałeś w SMS oraz hasło czyli Twój PESEL);
  2. W systemie LoanMe online zweryfikuj swój numer rachunku bankowego;
  3. Po dokonaniu weryfikacji podpisz umowę on-line;

Nieoczekiwane wydatki = szybkie rozwiązanie #zostanwdomu i skorzystaj z oferty LoanMe za pomocą wnioskomat.com lub podczas rozmowy telefonicznej z Pośrednikiem Finansowym współpracującym z siecią Helikon.

Tagi: wnioskomat.compożyczkaloanmepożyczka onlinekredyt onlineproces kredytowychwilowka

Zaktualizowano: 06.09.2021

Dodano: 24.03.2020

Czy ten artykuł był pomocny?


Ocena / gł.

Artykuły powiązane

Jak dostać pożyczkę na już? Czy możliwa jest szybka pożyczka online bez zaświadczeń?

Jak dostać pożyczkę na już? Czy możliwa jest szybka pożyczka online bez zaświadczeń?

16 Maj 2024Autor: Dagmara Konik

Wielu z nas zdarzyło się kiedyś, że pojawiła się w naszym życiu taka sytuacja w której nagle potrzebowaliśmy dodatkowych pieniędzy. Wiele jest takich osób którym od ręki potrzebny jest dodatkowy zastrzyk gotówki i nie wiedzą do kogo się zwrócić by nie czekać długo na pożyczenie niezbędnej im kwoty. (...)

Czytaj więcej
Spotkanie Agentów kredytowych i LoanMe - 7-9 luty 2020 Aparthotel Czarna Góra

Spotkanie Agentów kredytowych i LoanMe - 7-9 luty 2020 Aparthotel Czarna Góra

11 Lut 2020Autor: Agnieszka Kłak

W miniony weekend, w dniach 7 do 9 luty 2020 roku miało miejsce spotkanie przedstawicieli firmy pożyczkowej LoanMe oraz Agentów, współpracujących z Helikon Ogólnopolska Sieć Pośrednictwa Finansowego – właścicielem platformy pożyczkowej wnioskomat.com. Celem spotkania była wzajemna integracja, ale ró(...)

Czytaj więcej
Top