Spotkanie Agentów kredytowych i LoanMe - 7-9 luty 2020 Aparthotel Czarna Góra

Opublikowano: 11 Lut 2020 Wojciech Zieliński 1 min. czytania

Kategoria: Parabanki

Spis treści

W miniony weekend, w dniach 7 do 9 luty 2020 roku miało miejsce spotkanie przedstawicieli firmy pożyczkowej LoanMe oraz Agentów, współpracujących z Helikon Ogólnopolska Sieć Pośrednictwa Finansowego – właścicielem platformy pożyczkowej wnioskomat.com. Celem spotkania była wzajemna integracja, ale również lepsze poznanie produktu i procesu, który jest jednym z kluczowych na platformie wnioskomat.com.

Śnieżnicki Park Krajobrazowy

Śnieżnicki Park Narodowy położony jest w Sudetach na granicy polsko-czeskiej. To właśnie tam ulokowany jest Aparthotel Czarna Góra, który gościł uczestników spotkania. Przez trzy dni, do dyspozycji gości był ośrodek narciarski, sprzęt narciarski i instruktorzy. Po całym dniu spędzonym na stoku i spacerach po ośnieżonych szczytach Goście mogli relaksować się w hotelowym spa. Chwilom relaksu towarzyszyły rozmowy o biznesie, produkcie i procesie pożyczkowym LoanMe.

Wyróżnienie dla Helikon

W takcie spotkania firma pożyczkowa LoanMe zaskoczyła Helikon niespodzianką. Zarząd spółki Helikon – właściciela serwisu kredytowego wnioskomat.com  - otrzymał statuetkę w ramach podziękowania za rok współpracy. Współpraca pomiędzy firmami rozpoczęła się na początku 2019 roku. Produkt na początku pojawił się w systemie sprzedażowym Helikon dla Agentów kredytowych, następnie na platformie wnioskomat.com. „LoanMe jest jednym z kluczowych Partnerów biznesowych Helikon i wnioskomat.com. Świetny produkt i proces dostosowany zarówno pod sprzedaż stacjonarną jak i internetową powoduje, że LoanMe od początku jest jedną z chętniej wybieranych firm przez Klientów. Ogromnie cieszy nas ta współpraca i liczymy na kolejne, owocne lata, dziękując równocześnie za spotkanie i statuetkę” – mówił Prezes Zarządu Helikon sp. z o.o. Dariusz Rzepka.

nagroda

tort

Zaktualizowano: 03.09.2020

Czy ten artykuł był pomocny?


Ocena / gł.

Komentarze, pytania i odpowiedzi do artykułu (0)


Top