Szybka pożyczka online, przez sms – jakie są sposoby na szybką gotówkę?

Opublikowano: 14 Lut 2024 Agnieszka Kłak 9 min. czytania

Kategoria: Poradnik Pożyczkowy

Co zrobić, gdy faktycznie potrzebujemy szybkiego zastrzyku gotówki, a na kredyt w banku nie możemy liczyć, bo nie spełniamy warunków stawianych nam przez bank? Bardzo pomocna może okazać się szybka pożyczka. Rynek szybkich pożyczek bezustannie się rozwija. Mamy więc wiele możliwości uzyskania szybkiej pożyczki. Można to zrobić przez: internet, zadzwonić na infolinię firmy pożyczkowej albo wysłać sms.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • jak udzielane są szybkie pożyczki,
  • czy masz szansę na szybką, dodatkową gotówkę,
  • jak działają szybkie pożyczki pozabankowe online,
  • jak działają szybkie pożyczki na SMS.
szybka pożyczka online

Kto może otrzymać szybką pożyczkę?

Szybka pożyczka to produkt oferowany tylko przez firmy pozabankowe. Reguluje ją Kodeks Cywilny, a nie Prawo Bankowe (które reguluje kredyty bankowe). Ekspresową pożyczkę cechuje minimum formalności, niska kwota, dostępność i szybkie rozpatrywanie wniosków - nawet w kilka minut. Jest przyznawana na krótki okres czasu od 30 dni do 60 dni, jeśli mówimy o pierwszej pożyczce. Następne można już wziąć na dłuższy okres spłaty.

Na szybką pożyczkę może sobie pozwolić praktycznie każda osoba, która posiada aktualny dowód osobisty i jest pełnoletnia. Poza tym szybką pożyczkę można uzyskać nawet bez zdolności kredytowej. Również osoby zadłużone lub ze złą historią kredytową mają szansę na szybką pożyczkę. Firmy pożyczkowe nie sprawdzają informacji na temat naszej historii kredytowej w BIK czy BIG. Wystarczy złożyć pisemne oświadczenie zawierające informacje o tym, że posiadamy dochody.

Jak dostać szybką pożyczkę online?

Ekspresowe pożyczki to idealne rozwiązanie dla ludzi zapracowanych. Wiele osób jest zabieganych i nie w głowie im bieganie od firmy do firmy za ofertą pożyczki. Z pewnością korzystają z internetu, więc właśnie tam mają szansę poszukać idealnie dopasowanej do nich oferty pożyczkowej. Wystarczy dostęp do internetu (komputer lub smartfon). Potem należy wpisać w porównywarce pożyczek odpowiednie parametry dotyczące szybkiej pożyczki, a po paru minutach dostaniemy informację zwrotną na temat oferowanych nam produktów i możemy wybrać najbardziej odpowiedni. Następnie należy wypełnić wniosek online i poczekać na decyzję w sprawie przyznania nam środków. Akceptujemy warunki umowy i czekamy na wypłatę pożyczki.

Oprócz standardowych stron internetowych firm pożyczkowych można również skorzystać z porównywarek kilku ofert i tam wnioskować o pożyczkę. Są to tzw. platformy pożyczkowe, na których złożenie wniosku jest bezpłatne. Taką platformą jest właśnie: wnioskomat.com.

Część z nas zastanawia się, czy takie wnioskowanie i podawanie swoich danych przez internet jest bezpieczne? Jak najbardziej tak! Te platformy wykorzystują narzędzia, które nie zbierają naszych danych i nie zapisują naszego loginu i hasła.Wnioskować możemy praktycznie z każdego miejsca i o każdej porze, nie wychodząc z domu. Oszczędzamy w ten sposób czas, który wcześniej traciliśmy na stanie w kolejkach do firm pożyczkowych.

Jak dostać szybką pożyczkę przez sms?

Żyjemy w takich czasach, gdzie wszystko jest możliwe i nic nas nie zdziwi. Z takiego założenia wychodzą też firmy pożyczkowe bezustannie rozwijając się. Rozszerzają swoje usługi według myśli technologicznej. Wychodzą z założenia, że skoro większość ludzi korzysta z dóbr internetu to idą dalej, by wprowadzić pożyczkę przez sms. Dla większości z nas może to być zaskoczeniem. A jednak! Niektóre firmy pozabankowe w myśl zasady: im szybciej tym lepiej, chcąc odciążyć konsumenta z dokonywania wielu formalności, oferują mu szybsze formy wsparcia finansowego w formie wspomnianej już szybkiej pożyczki przez sms. Aby otrzymać taką pożyczkę potrzebny jest do tego aktualny numer telefonu. Jest to stosunkowo nowa oferta, więc nie jest dostępna dla wszystkich wnioskujących. Jest skierowana do klientów tych firm, w których brali już pożyczkę i ten produkt występuje. A co się z tym wiąże, trzeba spełniać określone warunki. Takie pożyczanie gotówki przez sms może być ciekawym dodatkiem dla wnioskujących online.

Gdzie szukać szybkiej pożyczki?

Poszukując ofert szybkich pożyczek bardzo często korzystamy z Internetu. Wpisując parametry potencjalnej pożyczki sami decydujemy, która oferta będzie dla nas najlepsza. Nie zawsze są to trafne decyzje. Firmy pozabankowe oferujące szybkie pożyczki, chwilówki wyszły naprzeciw oczekiwaniom dzisiejszego klienta i posunęły się o krok dalej. Wiele z nich stworzyło w Internecie platformy pożyczkowe, dzięki którym otrzymamy porównanie kilku ofert od razu. I ta opcja będzie lepsza dla pożyczkobiorcy.

Jedną z tych platform jest wnioskomat.com tworzony przez ludzi z pasją i szeroką wiedzą na temat finansów. Proces weryfikacji na tej stronie jest bardzo szybki, a wnioskowanie bardzo proste. Wnioskomat.com ma w swej ofercie bogatą ofertę firm pożyczkowych. Wystarczy wypełnić tylko jeden wniosek, aby uzyskać oferty wielu firm. Tutaj w procesie wyboru dobrej oferty każdemu pożyczkobiorcy pomaga agent, który bezpiecznie przeprowadza konsumenta przez proces weryfikacji i wnioskowania aż do uzyskania pożyczki. Skorzystać może każda osoba, która posiada dostęp do Internetu.

Szybka pożyczka - po jakim czasie następuje wypłata środków?

Nazwa "szybka pożyczka" absolutnie nie jest chwytem marketingowym, ale faktycznym odzwierciedleniem rzeczywistości. Wnioskodawca może otrzymać pieniądze już w ciągu 15 minut od złożenia wniosku. Warto sprawdzić swoje konto bankowe, gdyż nierzadko środki wypłacane są przez pożyczkodawcę szybkim przelewem. Niekiedy może się to trochę wydłuż, jeśli przelew był tradycyjny, gdyż wówczas w grę wchodzą sesje Elixir.

Wybór szybkiej pożyczki - na co zwrócić uwagę?

Choć pożyczki przez internet i SMS to nie lada gratka dla niejednego kredytobiorcy, to jednak warto dobrze zastanowić się przed dokonaniem wyboru. Każde zobowiązanie, również pożyczkowe, posiada ważne, z punktu widzenia klienta parametry. Musisz zwrócić uwagę nie tylko na wysokość odsetek, ale też innych kosztów, które będziesz ponosić. Zwróć więc uwagę na to, ile wyniesie RRSO, oprocentowanie oraz prowizja. Pamiętaj, że instytucje pozabankowe czasem są skłonne udzielić pożyczki klientowi z niską zdolnością kredytową, ale to w Twoim interesie leży pilnowanie Twoich domowych finansów. Do tego, jak ostatecznie wysoka będzie rata, zależeć też będzie ro, czy Twój portfel udźwignie takie obciążenie.

Podsumowanie

Jesteśmy coraz bardziej zapracowani, nie mamy czasu na nic, a wydatki często przekraczają nasz domowy budżet. Świetnym rozwiązaniem okazują się szybkie pożyczki oferowane przez firmy pozabankowe. Chcąc wspomóc konsumenta wychodzą mu naprzeciw z nowymi produktami. Wiedząc, że bardzo dużo i często korzystamy z internetu, instytucje te stworzyły platformy pożyczkowe. Dzięki nim możemy starać się o kredyt przez internet. Idąc za ciosem ograniczyły formalności do minimum. Stworzyły nowy produkt dostępny przez sms. Tak więc mamy szansę na szybkie załatwienie niezbędnej nam gotówki zupełnie online, nie wychodząc z domu.

Tagi: pożyczka onlinepożyczkawnioskomat.com

Dodano: 20.12.2020

Czy ten artykuł był pomocny?


Ocena / gł.
Top