TF Bank na platformie wnioskomat.com

Opublikowano: 14 Kwi 2020 Urszula Sokół 4 min. czytania

Kategoria: Kredyty konsolidacyjneKredyty gotówkoweBanki

Mamy to! Wdrożenie pierwszego produktu bankowego na platformę wnioskomat.com przyszło nam ogłaszać w bardzo specyficznych warunkach, których nikt z nas się nie spodziewał. Ograniczenia związane z koronawirusem położyły jeszcze większy akcent na działalność online zarówno firm, jak i Klientów. Również pozyskiwanie finansowania przeniosło się w znacznej części do wirtualnej rzeczywistości. Jest ponoć taki nurt w psychologii, który skupia się na rozwiązaniach, a nie na problemach – możemy narzekać, że czas jest trudny, banki ograniczyły godziny funkcjonowania i ciężko się do nich dostać. Dziś przedstawiamy rozwiązanie, dziś dajemy naszym Użytkownikom możliwość uzyskania kredytu gotówkowego nawet do 80 tys. zł gotówki w nowoczesnym procesie. Podejmujemy także działania mające na celu rozwój platformy wnioskomat.com. Poprzedni rok to start projektu i rozwój o instytucje pozabankowe. Ten rok to kolejne wyzwanie – dostarczenie naszym Klientom możliwości uzyskania kredytów bankowych. Mimo niesprzyjających warunków, a może właśnie dzięki nim działamy dalej i rozwijamy naszą platformę dostarczając Klientom nowoczesnych rozwiązań

TF Bank. Poznaj instytucje.

Bank swoją siedzibę ulokował w Szwecji, działając tam od 1987 roku. Używając popularnego łamańca językowego „To cóż, że ze Szwecji?” Otóż to, że cały rynek skandynawski na którym również działa Bank jest otwarty na różnego rodzaju innowacje finansowe stąd też jest dostępny do udziału w projektach takich, jak wnioskomat.com. TF Bank jest pierwszym Bankiem, który wdrożyliśmy na naszą platformę. Bank kojarzony przez większość Klientów z finansowaniem ratalnym dziś po raz kolejny otwiera się na finansowanie Klientów online. Bank od wielu lat proponuje kredyty gotówkowe, a od kilku miesięcy dodatkowo kredyty ze spłatą zobowiązań w innych bankach – kredyty konsolidacyjne.

Atuty oferty Banku.

Bank oferuje finansowanie w formie kredytu gotówkowego lub kredytu konsolidacyjnego dla szerokiej grupy Klientów. Z możliwości uzyskania kredytu wyłączonymi są tylko klienci uzyskujący dochód z indywidualnej działalności gospodarczej. Aby móc zawnioskować o kredyt wystarczą dochody na poziomie 1000 zł miesięcznie, a dla osób ze świadczeniami ZUS i KRUS finansowanie dostępne jest od dochód miesięcznych 650 zł. Długi okres kredytowania do 108 miesięcy pozwala uzyskać optymalną dla domowego budżetu ratę. Nowoczesnym rozwiązaniem jest możliwość potwierdzenia przez Klienta faktu złożenia wniosku poprzez podanie kodu, który otrzymuje indywidualną wiadomością sms. Jedynym dokumentem, który podpisuje Klient w tradycyjnej, papierowej formie jest umowa kredytowa.

Jak wygląda proces?

Analogicznie, jak dla dotychczasowego procesu wnioskomat.com po założeniu swojego profilu lub zalogowaniu się do już posiadanego wypełniając kilka pól w tematycznych zakładkach takich, jak m.in.: dane osobowe czy zatrudnienie Użytkownik uzyskuje podgląd wysłanych wniosków wraz z otrzymanymi decyzjami. Jeśli oferta jest dostępna widoczna jest kwota z informacją o dalszych krokach. W przypadku procesu TF Bank oferta zostanie skierowana do najbliższego agenta, który w profesjonalny sposób pomoże wybrać najlepszy wariant oferty. Agent może również zaproponować połączenie rat spłacanych kredytów w jedną w TF Bank. Po przekazaniu dokumentów niezbędnych do wnioskowania (kopia dowodu osobistego i dokumenty dochodowe) oraz przejścia pozytywnie przez proces weryfikacji w Banku dla wniosku zostanie podstawiona umowa kredytowa wraz z załącznikami – harmonogramem  i formularzem informacyjnym zawierającym najważniejsze dane o kredycie. Dokumentację kredytową podpisuje się wraz z agentem na indywidualnie ustalonym spotkaniu. Po dołączeniu jej przez agenta do systemu obsługi wniosków kredytowych Bank podejmuje szybką decyzję o uruchomieniu. Jeśli podpisy są złożone we właściwych miejscach – wzór umowy jest bardzo przystępny - możemy cieszyć się wypłatą środków na nasz rachunek bankowy. Spłata kredytu odbywa się w miesięcznych ratach, zgodnie z harmonogramem.  

Zachęcamy do korzystania z opcji złóż wniosek aby poznać swoją ofertę w TF Bank!

Zaktualizowano: 02.09.2020

Czy ten artykuł był pomocny?


Ocena / gł.

Komentarze, pytania i odpowiedzi do artykułu (0)


Top