Czy w 2023 roku można otrzymać korzystny kredyt gotówkowy od Cofidis?

Opublikowano: 30 Wrz 2023 Agnieszka Kłak 4 min. czytania

Kategoria: Kredyty gotówkowe

Ludzie zainteresowani kupnem auta albo robią to po raz pierwszy w życiu, dzięki czemu stają się mobilni albo czynią to ponownie, wymieniając dotychczasowy samochód na nowszy model. Niestety, jeśli samochód nie jest wiekowy, to jego koszt może stanowić dość duże wyzwanie finansowe dla niejednego klienta. Nie każdy posiada na swoim koncie tyle wolnego kapitału, by bezproblemowo dokonać takiego zakupu. Dlatego w sukurs przybywa pożyczka gotówkowa od Cofidis - partnera współpracującego z wnioskomat.com od którego już dziś możesz uzyskać dodatkowe środki.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • co możesz sfinansować kredytem od Cofidis,
  • jakie masz szanse na uzyskanie finansowania od Cofidis,
  • czym charakteryzuje się kredyt gotówkowy z firmy Cofidis.
kredyt gotówkowy cofidis

Czym jest firma Cofidis i jakie produkty oferuje?

Cofidis S.A. jest francuską firmą, która istnieje od 1982 r. natomiast na polski rynek weszła w 2007 r. Specjalizuje się ona w udzielaniu kredytów gotówkowych, a konkretnie kredytów samochodowych. Jej oferta skierowana jest przede wszystkim do tych klientów, którzy myślą o zakupie pojazdu. Firma świadczy usługi finansowe drogą internetową, w oparciu o polskie przepisy prawa, jest więc to sprawdzony kredytodawca, któremu klient może śmiało zaufać. Oddział w Polsce ma swoją siedzibę na ul. Domaniewskiej 39a w Warszawie. Cofidis współpracuje ze spółką Helikon, a konkretną ofertę specjalnie dla Ciebie znajdziesz na platformie wnioskomat.com. 

Jak wygląda kredyt gotówkowy od Cofidis?

Minimalna kwota, o jaką możesz wnioskować to 1000 zł, natomiast maksymalna wynosi 50 000 zł. Czas kredytowania obejmuje od 3 do 60 równych rat kapitałowo-odsetkowych. RRSO - od 11,87% do 91,32%. Oprocentowanie zmienne 7,19%. Poniżej podajemy reprezentatywny przykład zgodny z aktualną ofertą kredytodawcy:

  • kwota kredytu: 50 000 zł,
  • okres kredytowania: 60 miesięcy,
  • całkowity koszt kredytu: 15 631 zł,
  • całkowita kwota do spłaty: 65 631 zł,
  • wysokość jednej raty: 1093,85 zł.

Dobra wiadomość jest taka, że klient może pokryć koszty zakupu samochodu w 100% ze środków z kredytu. 

Kto może otrzymać kredyt z Cofidis?

Kredyt z Cofidis może otrzymać każda osoba, która jest pełnoletnia, posiada polskie obywatelstwo i mieszka na terenie kraju. Trzeba posiadać rachunek w banku, a także zgodzić się na przetwarzanie danych osobowych. Zobowiązanie może być udzielone tylko temu klientowi, który będzie miał wystarczająco wysoką zdolność kredytową oraz pozytywną historię kredytową. 

Jak ubiegać się o kredyt gotówkowy od Cofidis?

Proces udzielenia kredytu przez Cofidis jest bardzo prosty. Na początek wejdź na naszą stronę: Kredyt gotówkowy Cofidis a następnie zapoznaj się dokładnie ze wszystkimi zawartymi tam informacjami. Potem możesz kliknąć komendę ZŁÓŻ WNIOSEK. Zostaniesz przekierowany do formularza, gdzie trzeba wypełnić swoje dane. W ten sposób rozpoczniesz proces wnioskowania. Gdy wszystko już prześlesz, firma zbada Twoją zdolność kredytową. Jeśli decyzja będzie pozytywna, to wówczas umowa zostanie zawarta także przez internet. 

Jakie źródła dochodów akceptuje firma Cofidis?

Firma akceptuje różne źródła dochodów. Może to być umowa o pracę, umowa cywilnoprawna, a nawet renta czy emerytura. Nie będą jednak brane pod uwagę dochody ze świadczeń socjalnych, takich jak 500 plus albo zasiłki rodzinne. Cofidis nie zaakceptuje także tych dochodów, które są uzyskiwane poza granicami Polski.

Kredyt gotówkowy od Cofidis - czy warto?

Kredyt samochodowy od Cofidis to bardzo korzystna propozycja dla każdego, kto pragnie sfinansować swoje auto. Dzięki tak pozyskanym środkom zyskasz na mobilności, będziesz mieć niezależność transportową, a także zwiększy się Twoja wartość na rynku pracy. Dodatkowym plusem na pewno jest bardzo wygodny i szybki proces udzielania zobowiązania. 

Dodano: 30.09.2023

Czy ten artykuł był pomocny?


Ocena / gł.
Top