Nominacja do nagrody w konkursie Loan Magazine 2019

11 Paź 2019 Wojciech Zieliński 2 min. czytania

Kategoria: KredytyPożyczki

Helikon sp. z.o.o to jeden z liderów pośrednictwa finansowego w Polsce i właściciel platformy wnioskomat.com. Niezwykle miło nam poinformować, że Helikon po raz kolejny otrzymał nominację w konkursie Loan Magazine Awards 2019 w kategorii „Partner Sprzedaży 2019”. Cieszymy się, że starania Helikon na rzecz rozwoju rynku pośrednictwa finansowego w Polsce po raz kolejny zostały docenione. Serdecznie dziękujemy.

Helikon – od klasycznego modelu pośrednictwa do rewolucji w on-line

Helikon działa na rynku od 2002 roku. Od samego początku pracuje z Pośrednikami i Agentami kredytowymi na terenie całej Polski. Obecnie współpraca ma charakter systemowy – Helikon bowiem jest twórcą jednego z najbardziej zaawansowanych systemów dla Pośredników i Agentów kredytowych. W systemie sprzedażowym Helikon znajduje się ponad 50 produktów finansowych podzielonych na kategorie – produkty bankowe jedno- i wielo- ratalne, kredyty bankowe każdego rodzaju oraz produkty dla firm. Szeroka oferta pozwala Agentowi przeprocesować Klienta niezależnie od jego potrzeb, preferencji oraz sytuacji finansowej. W roku 2019 Helikon uruchomił wnioskomat.com, jako odpowiedź na zapotrzebowanie Klientów na system webowy, w którym o dowolnej porze można złożyć wniosek i otrzymać ofertę, ale wszystko przy wsparciu i pomocy Agenta kredytowego. 

Wnioskomat.com to narzędzie dla Agenta i Klienta

Celem wnioskomat.com jest zrewolucjonizowanie rynku pośrednictwa kredytowego w Polsce. Wnioskomat.com ma dać Agentowi kredytowemu możliwość pozyskania Klienta z ruchu on-line. Wnoskomat.com dla Agenta jest narzędziem, które oszczędza jego czas i koszty operacyjne. Klient bowiem wypełnia wniosek, a zaawansowane algorytmy sprzedażowe oceniają jego sytuację finansową i decydują w jakich firmach powinien zawnioskować o finansowanie. Wnioskomat.com dla Klienta to miejsce gdzie o dowolnej porze może złożyć wniosek i otrzymać ofertę, ale w procesie podejmowania decyzji nie zostaje sam – jest Agent, prowadzący w okolicy placówkę, który pomoże wybrać najkorzystniejszą ofertę. 

Każde wyróżnienie potwierdza, że idziemy we właściwym kierunku

Pragniemy jako Helikon i wnioskomat.com rewolucjonizować rynek pośrednictwa kredytowego w Polsce. Codziennie pracujemy nad nowymi rozwiązaniami, które mają nas przybliżać do realizacji postawionych celów. Tym bardziej cieszy nas każde wyróżnienie, ponieważ pokazuje, że nasza praca jest zauważalna. Dziękujemy jeszcze raz Loan Magazin za nominację i z niecierpliwością oczekujemy gali finałowej konkursu. 

loan magazine nominacja dla helikon

Czy ten artykuł był pomocny?


Ocena artykułu / gł.
Top