Pilna pożyczka dla zadłużonych – jak ją dostać? Ile czeka się na pożyczkę dla zadłużonych?

Opublikowano: 15 Lut 2021 Dagmara Konik 6 min. czytania

Kategoria: Poradnik Pożyczkowy

Kiedy mamy długi i staramy się o pożyczkę to bardzo ważny jest dla nas czas. Ale czy mając długi możemy liczyć na finansowanie? Istnieje taka możliwość choć jest kilka warunków, które trzeba spełnić. Pilna pożyczka dla zadłużonych gdzie i jak możemy się o nią starać? Czy jest dostępna dla wszystkich? I jakie warunki musimy spełnić?

Pilna pożyczka dla zadłużonych – jak ją dostać? Ile czeka się na pożyczkę dla zadłużonych?

Pożyczki dla zadłużonych bez zdolności kredytowej online?

Pożyczki online są coraz bardziej popularne i chętnie z nich korzystamy. Wielkim ich atutem jest szybki czas w wydawaniu decyzji i wypełnianie formalności. Dodatkowo możemy liczyć że czas od wypisania wniosku do wypłaty środków może liczyć jeden dzień. Dla osób które nie mają zdolności kredytowej nie będą takie proste i szybkie. Pożyczki dla zadłużonych bez zdolności kredytowej będą miały inne wymagania, jednym z nich może być przedstawienie zabezpieczenia udzielającej pożyczki, czyli posiadać poręczyciela czyli osobę która potwierdzi terminową spłatę pożyczki.

Ile czeka się na pożyczkę dla zadłużonych?

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi ponieważ czas od złożenia wniosku do wypłaty środków jest bardzo różna, może być to od nawet kilku godzin do kilku dni. Każdy z nas ma inną sytuację finansową jak i życiową, te aspekty firma pożyczkowa musi przeanalizować i wydać decyzje. Prostsze jest to w przypadkach osób, które nie posiadają długów wtedy decyzja może być w kilka minut i całe proces jest szybszy. W przypadku osób zadłużonych wydanie decyzji może trwać dłuższy czas, ponieważ analityk musi rozważyć czy udzielając pożyczki klient będzie w stanie spłacać swoje nowe zadłużenie terminowo. Dodatkowo może wystąpić weryfikacja klienta czy źródła dochodu.

Warto jednak wiedzieć, że wybór pożyczki online skróci czas całego procesu. Wnioskować możemy w dowolnym miejscu i porze bez konieczności udania się do placówki stacjonarnej. Po złożeniu wniosku online wstępnie będziemy wiedzieć, czy mamy szanse na pożyczkę online. Poniżej przedstawiamy przegląd popularnych w miesiącu luty 2024 pożyczek na kwotę 4,5 tys. złotych:

Pożyczki online - kwota: 4 500 zł, okres: 20 mies
Firmy pożyczkowe
Kwota pożyczki: 4 500 zł
Ilość rat pożyczki: 20 mies
Oprocentowanie RRSO Prowizja Łączna kwota do spłaty Wysokość raty Akcja
Hapi pożyczki - Pożyczka online (zobacz) 0,00 % 18,00 % 15,12 % 5 185,00 zł 259,25 zł Złóż wniosek
Wonga - Pożyczka online (zobacz) 20,50 % 23,07 % 0,36 % 5 369,60 zł 268,48 zł Złóż wniosek
Kredyt Ok - Pożyczka Online (zobacz) 20,00 % 69,86 % 30,00 % 6 927,20 zł 346,36 zł Złóż wniosek
Opena - Pożyczka online 20,50 % 95,43 % 43,60 % 7 683,20 zł 384,16 zł Złóż wniosek
Supergrosz - Pożyczka online (zobacz) 20,00 % 96,95 % 45,00 % 7 726,60 zł 386,33 zł Złóż wniosek

Pożyczka dla zadłużonych online czy stacjonarnie?

Kiedy potrzebujemy pilnie pożyczki mamy do wyboru dwa główne kanały gdzie możemy składać wniosku online i stacjonarnie w biurze Agenta.

Składanie wniosku online jest bardzo proste. Wchodzimy na stronę internetową portalu pożyczkowego, składamy wniosek uzupełniamy wszystkie niezbędne informacje. Po wypełnieniu formularza wysyłamy go do firmy i dostajemy informację o decyzji nadanej do naszego wniosku. Jeżeli będzie to decyzja pozytywna podpisujemy umowę online potwierdzając kodem SMS i następuje wypłata środków z pożyczki na wskazany przez nas rachunek.

Składanie wniosku stacjonarnie też nie należy do trudnych. Wystarczy udać się do biura pośrednika kredytowego. Agent wprowadza dane do systemu i informuje nas o decyzji firmy pożyczkowej, przy jednej wizycie u Agenta możemy sprawdzić dostępność też wiele ofert w kilku firmach jednocześnie.

Szybka pożyczka dla zadłużonych

W firmach pozabankowych możemy znaleźć oferty szybkich pożyczek dla osób zadłużonych, takie pożyczki są rozpatrywane indywidualnie. Przed podpisaniem umowy upewnijmy się że rata którą będziemy musieli spłacać miesięcznie nie przekroczy naszego budżetu i będziemy w stanie ją regulować na czas, w przeciwnym razie zamiast pomóc nam w uporządkowaniu naszych spraw finansowych bardziej nas zadłuży i popadniemy w jeszcze większe długi finansowe.

Chwilówka - kwota: 1 700 zł, okres: 2 mies
Firmy pożyczkowe
Kwota pożyczki: 1 700 zł
Ilość rat pożyczki: 2 mies
Oprocentowanie RRSO Prowizja Łączna kwota do spłaty Wysokość raty Akcja
Szybka Gotówka 19,00 % 639,78 % 25,00 % 2 175,60 zł 1 087,80 zł Złóż wniosek

Jeśli mamy zadłużenie przemyślmy dokładnie, czy korzystać z kolejnej pożyczki. Jeśli stwierdzimy, że pomoże nam o uregulować długi  to warto skorzystać z takiego rozwiązania. Przed podpisaniem umowy rozważmy wszelkie za i przeciw, ponieważ po fakcie może być za późno na rozważania (choć zawsze jest opcja odstąpienia).

Skorzystajmy z pomocy profesjonalistów - doradców finansowych, oni pomogą dobrać odpowiednią ofertę do naszych potrzeb ale też możliwości by spłacać to zobowiązanie terminowo i rzetelnie.

Jeśli chcesz wiedzieć, kto udzieli pożyczki zadłużonym z zająciem komorniczym przeczytaj ten artykuł. 

Zaktualizowano: 07.11.2022

Dodano: 15.02.2021

Czy ten artykuł był pomocny?


Ocena / gł.
Top