Pożyczka 10 000 zł na oświadczenie

Opublikowano: 31 Marzec 2020 Agata Dymara 8 min. czytania

Kategoria: Poradnik Pożyczkowy

Aktualnie mamy czas wyciszenia, ograniczony konsumpcjonizm. Ze względu na zagrożenia zastanawiamy się, czy pewnych planów nie odłożyć „na później”.  Ale, czy na pewno? A może właśnie to jest ten czas kiedy poznamy nasze M trochę bliżej, zaprzyjaźnimy się z nim. Może to właśnie ten moment kiedy warto coś w nim zmienić, odświeżyć? W końcu mamy trochę „wolnego czasu”. Ale co jeśli nie mamy na to własnych środków? Pamiętajmy, że możemy skorzystać z pożyczki i to bez zbędnych formalności.

pożyczka 10000 zł na oświadczenie

Pożyczka – definicja

Pożyczka – potocznie jest to operacja polegająca na udzieleniu przez osobę fizyczną lub instytucję określonej kwoty środków pieniężnych lub określonych przedmiotów do dyspozycji pożyczkobiorcy, na czas oznaczony lub nieoznaczony. Zawarta umowa z instytucją pożyczkową zobowiązuje pożyczkobiorcę do regularnej spłaty zadłużenia w postaci miesięcznych rat w ustalonej na początku wysokości i terminie oraz po ustalonym koszcie.

Co muszę mieć do zaciągnięcia pożyczki?

Oczywiste jest, że w trakcie składania wniosku o pożyczkę muszę okazać dokument tożsamości, czyli dowód osobisty. A co z udokumentowaniem dochodu? Na jakiej podstawie pożyczkodawca potwierdzi, czy rzeczywiście cyklicznie otrzymuję wynagrodzenie, czy też inne świadczenia? W mniemaniu wielu osób wciąż pokutuje przeświadczenie, że zaciągnięcie zobowiązania pożyczkowego wiąże się z dużą ilością formalności. Procedury firm pożyczkowych udostępniają nam szereg dokumentów do wyboru, którymi można potwierdzić uzyskiwanie dochodu w zależność od jego źródła. Mówimy to o zaświadczeniach o zatrudnieniu i zarobkach, potwierdzeniach wpływów, waloryzacjach o emeryturach i rentach, czy też zaświadczenia z ZUS oraz wielu, wielu innych. W związku z szalejącą epidemią w kraju mamy ograniczone możliwości otrzymania tych dokumentów. Między innymi w zakładach pracy jest „utrudniony” dostęp do kadr, często jest mniejsza ilość dostępnych pracowników. Urzędy są pozamykane dla interesantów. Więc czy można pominąć te formalności? Czy można prościej? Oczywiście, że tak? Na rynku jest wiele instytucji pozabankowych, które oferują pożyczki na tzw. oświadczenie, które pozwalają zaoszczędzić wiele problemów związanych z uzyskaniem dokumentów potwierdzających dochód. O takie wsparcie może ubiegać się niemalże każdy, kto pilnie potrzebuje pieniędzy.

pozyczka 10000

Pożyczka na oświadczenie – co powinien wiedzieć?

Z pożyczki na oświadczenie mogą skorzystać zarówno Klienci indywidualnie, jak i firmy. Co więc kryje się pod terminem “pożyczki na oświadczenie”? Jest to forma finansowania z minimalną ilością formalności. Chodzi tutaj przede wszystkim o produkty, które udzielają pożyczki na podstawie jedynie deklaracji klienta o jego źródle dochodu oraz jego wysokości. Instytucje pożyczkowe nie wymagają w tym przypadku zaświadczenie o zarobkach ani dochodach, które potwierdzały by wiarygodność złożonego oświadczenia. Co za tym idzie pożyczka na oświadczenie gwarantuje krótszą i prostszą procedurę jej przyznania. Oświadczenie może zostać złożone w postaci ustnej bądź też w formie pisemnej deklaracji. Zależy to od procedur wewnętrzny instytucji finansującej. Dlatego ten rodzaj pożyczek sprawdzi się szczególnie wśród osób, które pracują bez umowy o pracę, ale posiadają za to kilka, drobnych źródeł utrzymania. Warunek jest jeden – aplikując o pożyczkę, wysokość uzyskiwanego dochodu musi być zgodna z prawdą! Nie warto go zawyżać – bo w każdym momencie może zostać zweryfikowany przez firmę pożyczkową!

Maksymalne dostępne kwoty pożyczek na oświadczenie

Zdobycie pożyczki na oświadczenie jest stosunkowo łatwe i może zamknąć się w ciągu kilkudziesięciu minut. W sieci Helikon dostępne są pożyczki na oświadczenie nawet do 25.000 zł. Pamiętajmy, że maksymalne dostępne kwoty na oświadczenia są różne w każdej firmie pożyczkowej i zależne od wewnętrznych ustaleń. Dodatkowo warto podkreślić, że nie każdy Klient otrzyma kwotę maksymalną. Instytucje pozabankowe coraz częściej uzależniają możliwą kwotę pożyczki od zdolności kredytowej pożyczkobiorcy.

Pożyczka 10 000 PLN na oświadczenie. Gdzie mogę liczyć na ofertę?

Gdzie otrzymasz pożyczkę na „słowo” do 10 000 zł? Ponieżej przedstawiamy wykaz firm pożyczkowych, które są godne zaufania i co ważne, są w stanie pożyczyć tak dużą kwotę. Wśród sprawdzonych i wiarygodnych pożyczkodawców dostępnych w sieci Helikon nadmienić należy:

Pożyczki online - kwota: 10 000 zł, okres: 36 mies
Firmy pożyczkowe
Kwota pożyczki: 10 000 zł
Ilość rat pożyczki: 36 mies
Oprocentowanie RRSO Prowizja Łączna kwota do spłaty Wysokość raty Akcja
Wonga - Pożyczka online (zobacz) 20,50 % 22,86 % 0,36 % 13 519,44 zł 375,54 zł Złóż wniosek
AASA Polska - Pożyczka online (zobacz) 20,50 % 43,11 % 23,00 % 16 569,00 zł 460,25 zł Złóż wniosek
Takto Finanse - Pożyczka online (zobacz) 20,50 % 44,94 % 25,00 % 16 838,64 zł 467,74 zł Złóż wniosek
Kredyt Ok - Pożyczka Online (zobacz) 20,00 % 48,71 % 30,00 % 17 392,68 zł 483,13 zł Złóż wniosek
Profi Credit 20,00 % 56,08 % 38,00 % 18 462,96 zł 512,86 zł Złóż wniosek

Gdzie zaciągnąć pożyczkę na oświadczenie?

Możliwości skorzystania z ofert pożyczek jest bardzo wiele. Przede wszystkim aby uzyskać pożyczkę pozabankową należy znaleźć odpowiednią instytucję finansową. Jednym z prostych sposobów na znalezienie właściwej dla siebie oferty jest skorzystanie z doradztwa biura pośrednictwa finansowego, bądź doradcy mobilnego. Jednak dziś pod kątem pandemii koronawirusa najlepiej jest jednak pozostać w domu, a wniosek o pożyczkę złożyć zdalnie, czyli przez telefon bądź korzystając z najnowszych technologii i wnioskować przez Internet. System Helikon daje możliwość współpracującym biurom pośrednictwa finansowego na sporządzanie wniosków podczas rozmowy telefonicznej. W dużym skrócie ujmując wniosek podpisywany jest kodem SMS. Takich biur w każdej miejscowości jest od kilku do kilkunastu. Doradca kredytowy przedstawi nam najbardziej trafne oferty pod kątem oczekiwanej kwoty pożyczki, ilości oraz wysokości raty miesięcznej. Niektóre umowy możemy również podpisać zdalnie bez spotkania z doradcą. Pozwoli to nam Klientom na ograniczenie ilości spotkań i sprowadzania na siebie dodatkowego zagrożenia. Dodatkowo zachęcamy do korzystania z internetowej możliwość składania wniosków dostępnej na stronie www.wnioskomat.com. Pozwala ona nam na zaciągnięcie pożyczki prosto z naszego fotela!

Jak od dziś lepiej czuć się we własnym M i pozytywnie spożytkować naszą energię? #zostanwdomu i skorzystaj z pożyczki na oświadczenie. Może to jest właśnie ten moment aby coś zmienić w naszym życiu, zaczynając od zmian wokół nas.

Tagi: pożyczkapożyczka na oświadczenie

Zaktualizowano: 06.09.2021

Dodano: 31.03.2020

Czy ten artykuł był pomocny?


Ocena / gł.

Artykuły powiązane

Darmowa pożyczka online – czy to się opłaca? Jak firmy pożyczkowe zarabiają na darmowych pożyczkach online?

Darmowa pożyczka online – czy to się opłaca? Jak firmy pożyczkowe zarabiają na darmowych pożyczkach online?

24 Maj 2021Autor: Ewelina Grzegorczyk

Kiedy myślimy o takim produkcie finansowym, jakim jest pożyczka pozabankowa to nieraz możemy sobie wyobrażać bardzo wysokie kwoty do spłaty. Niektórzy dosadnie przestrzegają przez braniem pożyczek słowami: "będziesz płacić jeszcze raz tyle, ile weźmiesz!". Jest to oczywiście wyolbrzymienie, niemniej(...)

Czytaj więcej
Kto udzieli pożyczki online na 500 plus? Czy pożyczka online na 500 plus jest możliwa?

Kto udzieli pożyczki online na 500 plus? Czy pożyczka online na 500 plus jest możliwa?

17 Maj 2021Autor: Ewelina Grzegorczyk

Realizowany w Polsce program 500+ to systemowe wsparcie polskich rodzin. Każdy rodzic, który ma dzieci otrzymał takie świadczenie. W następstwie tego programu wiele firm pozabankowych stworzyło dodatkowy produkt dedykowany osobom otrzymującym świadczenie 500 plus. Trzeba sobie tylko zadać pytanie cz(...)

Czytaj więcej
Top