Pożyczka w 15 minut - czy to możliwe?

Opublikowano: 25 Lut 2020 Agnieszka Kłak 4 min. czytania

Kategoria: Poradnik Pożyczkowy

Czas – to jeden z kluczowych elementów, który rozpatrujemy przy wnioskowaniu o finansowanie. Oczywiście, jeżeli wnioskujemy o kredyt hipoteczny, to najpewniej przygotowywaliśmy się do tej decyzji przez wiele miesięcy lub lat i zdajemy sobie sprawę z tego, że proces może kilkanaście dni potrwać. Wnioskując jednak o pożyczkę pozabankową, często zostaliśmy postawieni przed faktem i potrzebujemy pieniędzy natychmiast. Gdzie znaleźć szybkie finansowanie? Czy pożyczka w 15 minut jest możliwa?

pożyczka w 15 minut

Proces dostosowany po Klienta

Większość firm pozabankowych ma proces dostosowany pod oczekiwania i preferencje Klienta. Ten może zatem wybrać, czy wnioskuje o finansowanie przez Internet, czy korzysta z usług Doradcy kredytowego. Wiele instytucji umożliwia również wzięcie pożyczki przez telefon. Tego typu działania świadczą o elastyczności instytucji finansujących.

Szybki proces – co to znaczy?

Szybki proces to taki, który zarządzany jest przez system i w standardowych sytuacjach nie wymaga ingerencji człowieka. Dzięki temu Klient może otrzymać pieniądze na konto nawet w kilka minut po wysłaniu wniosku. Proces tego typu dostępny jest w każdym potencjalnym kanale sprzedaży – przez Internet, u Agenta kredytowego oraz w rozmowie z konsultantem telefonicznym.

szybka pożyczka

Pożyczka w 15 minut przez Internet

Aby skorzystać z możliwości wzięcia szybkiej pożyczki wystarczy wypełnić wniosek online dostępny na stronie https://www.wnioskomat.com. Wypełnienie wniosku nie powinno zając więcej niż 10 minut. Składa się on bowiem z zaledwie 5 kroków, a Klient jest pytany o absolutne podstawy takie jak np. stan cywilny czy miejsce zamieszkania. Po wypełnieniu wniosku Klient na swoim panelu otrzymuje realne oferty finansowania. Ma możliwość zapoznania się z podstawowymi parametrami przygotowanych propozycji. I tu pojawia się najważniejszy moment – decyzja Klienta, w jaki sposób chce skończyć proces. Jeżeli nie czuje się pewnie, nie wie, którą ofertę wybrać, chciałby się skonsultować ze specjalistom to może skończyć proces wnioskowania w jednej z placówek stacjonarnych prowadzonych przez certyfikowanych Agentów wnioskomat.com. Klient może również zamówić rozmowę z konsultantem i podpisać umowę przez telefon. Najszybszą formą będzie jednak zakończenie procesu online. Trwa to kolejne kilka minut i powoduje, że stwierdzenie „pieniądze na koncie 15 minut” nie mija się z prawdą.

Szybki przelew

Kluczowy element w szybkiej pożyczce to przelew realizowany za pomocą systemu błyskawicznych przelewów. Dzięki temu od razu po zleceniu wypłaty z systemu pożyczkodawcy, Klient zobaczy pieniądze na swoim rachunku. Wiele firm korzysta z tego typu rozwiązań, mając na uwadze to, że Klientowi zależy na czasie. Systemy szybkich płatności obsługują większość banków w Polsce.

szybka

A co jeśli zdecyduję się na pożyczkę u Agenta?

Wybierając pożyczkę w placówce Agenta wydłużę proces – ale w zasadzie tylko o czas, który potrzebuje, aby pojawić się w placówce. System sprzedażowy, na którym pracuje Agent zintegrowany jest z systemami instytucji finansujących. Jeżeli zatem jakiś pożyczkodawca posiada szybki, automatyczny proces zintegrowany z systemem szybkich przelewów to również u Agenta Klient otrzyma pieniądze w przysłowiowe 15 minut. Podobna historia dotyczy finalizacji procesu w rozmowie z konsultantem telefonicznym.

Szybka kasa to szybka realizacja potrzeb

Pożyczkę pozabankową często bierzemy w sytuacjach, w których życie zaskoczy nas nieprzewidzianym wydatkiem. Oznacza to, że pieniędzy będziemy potrzebowali tu i teraz. Bank nie zawsze jest w stanie zapewnić nam finansowanie od ręki. Czasem nie mamy też zdolności, aby takie finansowanie otrzymać. Chwilówka czy pożyczka w szybkim, pozabankowym procesie może być dla nas świetnym rozwiązaniem i ratunkiem w ciężkiej sytuacji. Nowoczesne narzędzia, takie jak wnioskomat.com, dodatkowo zapewnią nam porównanie ofert z różnych firm. Oprócz szybkości, otrzymujemy zatem pewność wyboru dopasowanej pod nasze możliwości i oczekiwania oferty.

Tagi: pożyczka onlinechwilowkapożyczkaagent kredytowy

Zaktualizowano: 06.09.2021

Dodano: 25.02.2020

Czy ten artykuł był pomocny?


Ocena / gł.

Artykuły powiązane

Najlepsza pożyczka? Co to znaczy i jak ją wybrać?

Najlepsza pożyczka? Co to znaczy i jak ją wybrać?

03 Lut 2023Autor: Agnieszka Kłak

Gdy brakuje pieniędzy, należy zastanowić się nad jak najlepszym rozwiązaniem, czyli wybrać najlepszą pożyczkę gotówkową. Jeśli nie chcesz pożyczać od znajomych, a tradycyjne metody pożyczki bankowej nie wchodzą w grę z powodu braku zdolności kredytowej, naprzeciw potrzebom wychodzą pożyczki pozabank(...)

Czytaj więcej
Odpowiedzialne pożyczanie przez Internet

Odpowiedzialne pożyczanie przez Internet

24 Sty 2023Autor: Agnieszka Kłak

Czy pożyczanie pieniędzy przez Internet to szansa czy zagrożenie? A jak zagrożenie to dla kogo – Klienta czy instytucji finansującej? Jak zabezpieczyć się, aby pożyczanie przez Internet było bezpiecznie dla każdej ze stron? Zapraszamy do lektury artykułu o bezpiecznym i odpowiedzialnym pożyczaniu. (...)

Czytaj więcej
Pozabankowa pożyczka pod zastaw na nieruchomości

Pozabankowa pożyczka pod zastaw na nieruchomości

10 Sty 2023Autor: Agnieszka Kłak

Pożyczka hipoteczna to produkt bankowy, w ramach którego Klient może otrzymać pieniądze na dowolny cel, a kredytodawca zabezpieczy się poprzez wpis do hipoteki nieruchomości. Jest to korzystny produkt dla Klientów, którzy potrzebują większych kwot kapitału, na dłuższy okres i posiadają dostęp do wol(...)

Czytaj więcej
Top