Pożyczka w 15 minut - czy to możliwe?

Opublikowano: 25 Lut 2020 Urszula Sokół 4 min. czytania

Kategoria: Poradnik Pożyczkowy

Czas – to jeden z kluczowych elementów, który rozpatrujemy przy wnioskowaniu o finansowanie. Oczywiście, jeżeli wnioskujemy o kredyt hipoteczny, to najpewniej przygotowywaliśmy się do tej decyzji przez wiele miesięcy lub lat i zdajemy sobie sprawę z tego, że proces może kilkanaście dni potrwać. Wnioskując jednak o pożyczkę pozabankową, często zostaliśmy postawieni przed faktem i potrzebujemy pieniędzy natychmiast. Gdzie znaleźć szybkie finansowanie? Czy pożyczka w 15 minut jest możliwa?

pożyczka w 15 minut

Proces dostosowany po Klienta

Większość firm pozabankowych ma proces dostosowany pod oczekiwania i preferencje Klienta. Ten może zatem wybrać, czy wnioskuje o finansowanie przez Internet, czy korzysta z usług Doradcy kredytowego. Wiele instytucji umożliwia również wzięcie pożyczki przez telefon. Tego typu działania świadczą o elastyczności instytucji finansujących.

Szybki proces – co to znaczy?

Szybki proces to taki, który zarządzany jest przez system i w standardowych sytuacjach nie wymaga ingerencji człowieka. Dzięki temu Klient może otrzymać pieniądze na konto nawet w kilka minut po wysłaniu wniosku. Proces tego typu dostępny jest w każdym potencjalnym kanale sprzedaży – przez Internet, u Agenta kredytowego oraz w rozmowie z konsultantem telefonicznym.

szybka pożyczka

Pożyczka w 15 minut przez Internet

Aby skorzystać z możliwości wzięcia szybkiej pożyczki wystarczy wypełnić wniosek online dostępny na stronie https://www.wnioskomat.com. Wypełnienie wniosku nie powinno zając więcej niż 10 minut. Składa się on bowiem z zaledwie 5 kroków, a Klient jest pytany o absolutne podstawy takie jak np. stan cywilny czy miejsce zamieszkania. Po wypełnieniu wniosku Klient na swoim panelu otrzymuje realne oferty finansowania. Ma możliwość zapoznania się z podstawowymi parametrami przygotowanych propozycji. I tu pojawia się najważniejszy moment – decyzja Klienta, w jaki sposób chce skończyć proces. Jeżeli nie czuje się pewnie, nie wie, którą ofertę wybrać, chciałby się skonsultować ze specjalistom to może skończyć proces wnioskowania w jednej z placówek stacjonarnych prowadzonych przez certyfikowanych Agentów wnioskomat.com. Klient może również zamówić rozmowę z konsultantem i podpisać umowę przez telefon. Najszybszą formą będzie jednak zakończenie procesu online. Trwa to kolejne kilka minut i powoduje, że stwierdzenie „pieniądze na koncie 15 minut” nie mija się z prawdą.

Szybki przelew

Kluczowy element w szybkiej pożyczce to przelew realizowany za pomocą systemu błyskawicznych przelewów. Dzięki temu od razu po zleceniu wypłaty z systemu pożyczkodawcy, Klient zobaczy pieniądze na swoim rachunku. Wiele firm korzysta z tego typu rozwiązań, mając na uwadze to, że Klientowi zależy na czasie. Systemy szybkich płatności obsługują większość banków w Polsce.

szybka

A co jeśli zdecyduję się na pożyczkę u Agenta?

Wybierając pożyczkę w placówce Agenta wydłużę proces – ale w zasadzie tylko o czas, który potrzebuje, aby pojawić się w placówce. System sprzedażowy, na którym pracuje Agent zintegrowany jest z systemami instytucji finansujących. Jeżeli zatem jakiś pożyczkodawca posiada szybki, automatyczny proces zintegrowany z systemem szybkich przelewów to również u Agenta Klient otrzyma pieniądze w przysłowiowe 15 minut. Podobna historia dotyczy finalizacji procesu w rozmowie z konsultantem telefonicznym.

Szybka kasa to szybka realizacja potrzeb

Pożyczkę pozabankową często bierzemy w sytuacjach, w których życie zaskoczy nas nieprzewidzianym wydatkiem. Oznacza to, że pieniędzy będziemy potrzebowali tu i teraz. Bank nie zawsze jest w stanie zapewnić nam finansowanie od ręki. Czasem nie mamy też zdolności, aby takie finansowanie otrzymać. Chwilówka czy pożyczka w szybkim, pozabankowym procesie może być dla nas świetnym rozwiązaniem i ratunkiem w ciężkiej sytuacji. Nowoczesne narzędzia, takie jak wnioskomat.com, dodatkowo zapewnią nam porównanie ofert z różnych firm. Oprócz szybkości, otrzymujemy zatem pewność wyboru dopasowanej pod nasze możliwości i oczekiwania oferty.

Zaktualizowano: 06.09.2021

Dodano: 25.02.2020

Czy ten artykuł był pomocny?


Ocena / gł.

Komentarze, pytania i odpowiedzi do artykułu (0)


Artykuły powiązane

Pozabankowa pożyczka pod zastaw na nieruchomości

Pozabankowa pożyczka pod zastaw na nieruchomości

20 Gru 2019Autor: Urszula Sokół

Pożyczka hipoteczna to produkt bankowy, w ramach którego Klient może otrzymać pieniądze na dowolny cel, a kredytodawca zabezpieczy się poprzez wpis do hipoteki nieruchomości. Jest to korzystny produkt dla Klientów, którzy potrzebują większych kwot kapitału, na dłuższy okres i posiadają dostęp do wolnej od innych zobowiązań nieruchomości. Bank redukuje ryzyko poprzez odpowiednie zabezpieczenie, co nie oznacza jednak, że udzieli pożyczki każdemu. Zdarzają się zatem odmowy. Co zrobić, jeśli bank odmówił pożyczki. Czy istnieją produkty na rynku pozabankowym?

Czytaj więcej
Najlepsza pożyczka? Co to znaczy i jak ją wybrać?

Najlepsza pożyczka? Co to znaczy i jak ją wybrać?

09 Lip 2019Autor: Urszula Sokół

Gdy brakuje pieniędzy, należy zastanowić się nad jak najlepszym rozwiązaniem, czyli wybrać najlepszą pożyczkę gotówkową. Jeśli nie chcesz pożyczać od znajomych, a tradycyjne metody pożyczki bankowej nie wchodzą w grę z powodu braku zdolności kredytowej, naprzeciw potrzebom wychodzą pożyczki pozabankowe. Jak wybrać najlepszą pożyczkę pozabankową? Skąd będę wiedział, że wybrany przeze mnie produkt to najlepsza pożyczka?

Czytaj więcej
Odpowiedzialne pożyczanie przez Internet

Odpowiedzialne pożyczanie przez Internet

24 Kwi 2019Autor: Urszula Sokół

Czy pożyczanie pieniędzy przez Internet to szansa czy zagrożenie? A jak zagrożenie to dla kogo – Klienta czy instytucji finansującej? Jak zabezpieczyć się, aby pożyczanie przez Internet było bezpiecznie dla każdej ze stron. Zapraszamy do lektury artykułu o bezpiecznym i odpowiedzialnym pożyczaniu.

Czytaj więcej
Top