Szybka pożyczka online – gdzie jej szukać? Gdzie i jak najszybciej dostać pożyczkę?

Opublikowano: 11 Maj 2021 Ewelina Grzegorczyk 6 min. czytania

Kategoria: Poradnik Pożyczkowy

Szybka pożyczka online czy pożyczka w 15 online? Gdzie szukać tego typu ofert? Mimo, iż w ostatnich miesiącach świat trochę zwolnił tempo, co spowodowało zmiany w wielu aspektach naszego życia to marzenia wielu z nas jednak się nie zmieniły. Na poziomie dnia codziennego mogą również wystąpić zupełnie nieoczekiwane sytuacje, które wręcz wymuszają na nas, by się nimi zająć. I nie mowa tu o dzieciach – jakkolwiek, ktokolwiek mógłby właśnie w tym momencie o tym pomyśleć. Zwykłe przyziemne sprawy jak zepsuta lodówka lub remont pokoju również domagają się od nas natychmiastowej uwagi. Wówczas możemy skorzystać z usług instytucji finansowych, które oferują nam swoją pomoc w nagłych wypadkach.

Szybka pożyczka online – gdzie jej szukać? Gdzie i jak najszybciej dostać pożyczkę?

Szybka pożyczka online – gdzie ją dostać?

Czy istnieje możliwość zdobycia szybkiej pożyczki bez wychodzenia z domu? Obecnie jest to bardzo naturalna sytuacja, kiedy konsument szuka ofert pożyczek online. Większość z nas czuje się bezpiecznie korzystając z pożyczek online. Nie musi iść do oddziału banku lub biura firmy pozabankowej i wypełniać na miejscu dokumentów. Aktualnie nie ma takiej potrzeby, gdyż większość instytucji finansowych przeniosła swoje usługi do Internetu. Ba, nawet same namawiają konsumentów do skorzystania z ofert pożyczek poprzez strony online. Rynek finansowy bardzo się rozwinął pod tym względem.

Od pewnego czasu na rynku finansowym rosnącym trendem są usługi z pogranicza FinTech, które oferują technologiczne ulepszenia w świecie finansów. Wiążą się z tym wszelkie innowacje, które upraszczają procedury i ułatwiają dostęp do usług finansowych. Należą do nich platformy sprzedażowe, które łączą instytucje finansowe bankowe i pozabankowe z indywidualnym klientem. Należy podkreślić, iż korzystanie z platform sprzedażowych nic nas jako konsumenta nie kosztuje.

Jedną z dostępnych na rynku finansowym platform sprzedażowych jest wnioskomat.com, gdzie wprowadzając jeden wniosek otrzymujemy ofertę wielu firm finansowych. Wystarczy wypełnić tylko jeden wniosek, by oszczędzić czas na szukanie i sprawdzanie każdej oferty osobno. W tym miejscu otrzymamy dopasowane oferty do naszych wymagań i zdolności kredytowej

Oczywiście nie zapominajmy o osobach, które nie potrafią biegle poruszać się przez Internet. Dla nich firmy pożyczkowe również przygotowały oferty, z których mogą skorzystać. Z pewnością mogą to zrobić przez telefon lub dzwoniąc na infolinię, gdzie wykwalifikowany konsultant przeprowadzi je przez całą procedurę.

Pożyczki online - kwota: 13 000 zł, okres: 30 mies
Firmy pożyczkowe
Kwota pożyczki: 13 000 zł
Ilość rat pożyczki: 30 mies
Oprocentowanie RRSO Prowizja Łączna kwota do spłaty Wysokość raty Akcja
Wonga - Pożyczka online (zobacz) 18,50 % 20,51 % 0,36 % 16 394,10 zł 546,47 zł
Takto Finanse - Pożyczka online (zobacz) 20,50 % 49,13 % 25,00 % 20 903,70 zł 696,79 zł
AASA Polska - Pożyczka online (zobacz) 18,50 % 50,58 % 29,32 % 21 124,80 zł 704,16 zł
Kredyt Ok - Pożyczka Online (zobacz) 18,50 % 51,31 % 30,00 % 21 236,10 zł 707,87 zł
Supergrosz - Pożyczka online (zobacz) 18,50 % 67,82 % 45,00 % 23 686,20 zł 789,54 zł

Czy możliwa jest pożyczka online w 15 minut?

Pożyczka online w 15 minut to minimum formalności i szybka weryfikacja danych. Jest dopasowana do osób, które nie lubią tracić zbędnego czasu bądź są zapracowane. Poza tym większość z nas korzysta z dobrodziejstw Internetu robiąc przelewy za rachunki lub kupując wiele rzeczy online. Pożyczka online w 15 minut również daje konsumentowi komfort w wyborze oferty. W całości otrzymamy ją online na podany przez nas rachunek bankowy, który jest wymagany. Całość zamyka się w kilku prostych krokach:

  • wypełnienie formularza online,
  • weryfikacja przez firmę pozabankową,
  • wybór oferty i podpisanie umowy. 

W większości przypadków dla pożyczek online wykorzystuje się nowoczesne rozwiązania w zakresie weryfikacji tożsamości oraz podpisania umowy. Na stałe do użycia weszły takie rozwiązania, jak weryfikacja kontomatik czy instantor lub potwierdzenie tożsamości przelewem weryfikacyjnym.  

Pożyczka online na raty – jak ją najszybciej dostać?

Jeśli potrzebujemy większej gotówki, bo czekają nas spore wydatki, to idealnym rozwiązaniem będzie pożyczka online na raty. Ten produkt występuje w ofercie wielu instytucji finansowych. Jednak najszybciej otrzymamy ją w firmie pożyczkowej, która mniej wymaga od klienta niż banki. Warto zaznajomić się z ofertami wielu firm pozabankowych, aby wybrać najlepszą i najtańszą. Najszybszym sposobem na zdobycie pożyczki ratalnej będzie złożenie wniosku na stronie internetowej portalu, który ofertuje zarówno możliwość porównania ofert, jak również złożenia wniosku o konkretną pożyczkę.

Podsumowanie

Osoby, które potrzebują szybkiej gotówki na nieprzewidziane wydatki często zastanawiają się skąd wziąć dodatkowe pieniądze. Wiadomo, że ostatnie miesiące sporo zmieniły w życiu wielu z nas i dlatego pragniemy ponosić jak najniższe wydatki. To na jaką ofertę się zdecydujemy zależy w dużej mierze od tego, co planujemy. Jeśli mamy dostęp do Internetu to możemy skorzystać z porównywarek ofert pożyczek i wybrać najdogodniejszą. Rankingi mogą nam podpowiedzieć, która firma posiada najlepsze oferty. Szybka pożyczka online to nie frazes, ale realne rozwiązanie finansowe.

Tagi: wniosek online

Zaktualizowano: 14.09.2021

Dodano: 11.05.2021

Czy ten artykuł był pomocny?


Ocena / gł.
Top