Gdzie możliwa jest pożyczka online bez BIK, KRD? Gdzie po pożyczkę online bez BIK?

Opublikowano: 19 Maj 2021 Ewelina Grzegorczyk 6 min. czytania

Kategoria: Poradnik Pożyczkowy

Czasami w naszym życiu pojawiają się problemy natury finansowej. Nawet, gdy ciężko pracujemy i tak może brakować na część potrzeb finansowych. Gdy chcemy spełnić oczekiwania własne czy innych osób, nie chcąc zostawać w tyle korzystamy z pożyczek, które pozwalają na zakup wymarzonych przedmiotów, które jakby się wydawało podniosą nasz status. Mogą pojawić się także niespodziewane kłopoty z regulowaniem pożyczek, które gdy mamy ich sporo, mogą doprowadzić do negatywnych wpisów w bazach. A czy to zamyka drogę do jakiekolwiek finansowania w przyszłości? Odpowiadamy w dzisiejszym artykule.  

Gdzie możliwa jest pożyczka online bez BIK, KRD? Gdzie po pożyczkę online bez BIK?

Pożyczka online bez BIK – na czym polega?

BIK – Biuro Informacji Kredytowej, które zajmuje się gromadzeniem i udostępnianiem danych dotyczących historii kredytowej klientów banków, firm pozabankowych oraz SKOK-ów. Istotne jest to, że trafiają tam dane dotyczące niespłaconych zobowiązań jak i opłacone w terminie, regularnie przez konsumenta, czyli wszystkie zobowiązania wobec instytucji finansowych.

Pożyczka online bez BIK to produkt finansowy, który stwarza możliwość uzyskania dodatkowych środków finansowych bez sprawdzania rejestrów w Biurze Informacji Kredytowej. Należy pamiętać, że dane zebrane w BIK są przechowywane przez okres 5 lat, więc jeśli ktoś ma w planach kredyt hipoteczny lub większą pożyczkę gotówkową to może nie otrzymać tego finansowania. Zaległości w bazach BIK przekreślają szanse na otrzymanie kredytu bankowego, ale firmy pożyczkowe liberalnie podchodzą do części klientów więc klient z wpisami w bazach może uzyskać pożyczkę, w zależności do polityki instytucji finansowej.

Czy z zadłużeniem w KRD można otrzymać pożyczkę online?

Część osób posiada negatywną historię kredytową, ponieważ w przeszłości płaciło nieterminowo zobowiązania np. z tytułu rachunków. W ten sposób powstało zadłużenie u nich, które zostało wpisane do Krajowego Rejestru Długów. Konsumenci, którzy posiadają zadłużenie, ale spłacają je, mają realne szanse na to, że po spłacie zostaną w ciągu kilku dni usunięci z listy zadłużonych i otrzymają ponowną okazję na uzyskanie dodatkowych środków pieniężnych.

Dla kogo pożyczka online bez sprawdzania BIK czy KRD?

Najczęściej po pożyczki pozabankowe bez sprawdzania baz BIK czy KRD zgłaszają się osoby, które kiedyś nie spłacały zobowiązań w terminie lub takie, których łączne zaległości finansowe przekroczyły ich miesięczny dochód. Przez złą i nieuregulowaną historię kredytową nie mogą skorzystać z ofert kredytów bankowych. Dlatego poszukują alternatywnego wyjścia z sytuacji. Często swoje kroki kierują w stronę osób prywatnych bądź firm parabankowych, które oferują pożyczki online dla osób zadłużonych w KRD lub widniejących w rejestrach BIK. Takie osoby są też bardzo podatne na wszelkie sugestie ze strony firm czy osób, które próbują je oszukać. Zwiedzeni ciekawą ofertą według nich często bez namysłu korzystają z niewiarygodnych ofert pożyczek. Warto się wcześniej zastanowić nad swoją decyzją i nie korzystać z niesprawdzonych źródeł. Firmy pozabankowe, wiodące marki rynku pożyczkowego są objęte kontrolą Komisji Nadzoru Finansowego, więc nie trzeba się obawiać oszustwa. Zapewnia bezpieczeństwo transakcji, stabilność i przejrzystość.

Pożyczka online bez BIK i KRD – gdzie można ją uzyskać?

Pożyczkę online bez BIK i KRD uzyskamy wnioskując online w firmie pożyczkowej. Wystarczy wyszukać w Internecie usługodawcy, który proponuje szybkie pożyczki online dla zadłużonych i z wpisami w bazy BIK, zarejestrować się na tej stronie i wypełnić wniosek. Ważne, żeby nie ukrywać swojego zadłużenia, staniemy się wówczas wiarygodni dla firmy pozabankowej. Reszta zależy już zdecydowanie od decyzji firmy pożyczkowej, jeśli wyda pozytywną opinię, to całkiem prawdopodobne, że otrzymamy środki finansowe po krótkiej chwili.

Alternatywą do samotnego poszukiwania ofert jest skorzystanie z platform sprzedażowych, które w ostatnim czasie zyskały dużą popularność wśród pożyczkobiorców. Jedną z nich jest platforma wnioskomat.com, która wspomaga klienta na etapie poszukiwania ciekawej oferty, jak również daje wiele korzyści. Pożyczkobiorca wypełnia jeden wniosek i otrzymuje oferty kilku instytucji finansowych.

Podsumowanie

Jeśli posiadamy zadłużenie i jesteśmy w trudnej sytuacji to wcale nie jesteśmy z góry przekreśleni, ciągle mamy szansę na otrzymanie pożyczki online. Pomoże nam w tym pozabankowa szybka pożyczka online. Jednak koszty około pożyczkowe mogą być wysokie. Zawsze jest to jednak wyjście z sytuacji. Tym bardziej, że ze złą historią kredytową czy sporym zadłużeniem nie mamy możliwości ubiegania się o kredyt bankowy. Warto się zastanowić nad poprawą swojej zdolności kredytowej, która pozwoli spłacić długi, a to z kolei oczyści naszą historię kredytową i otworzą się przed nami drzwi do uzyskania dodatkowego finansowania. Czy nie byłoby miło, gdyby w rejestrach BIKu widniały tylko terminowo spłacone rachunki czy raty? Warto przeanalizować swoją zdolność kredytową, by tworzyć pozytywną historię kredytową i mieć szansę na pożyczkę lub kredyt.

Zaktualizowano: 14.09.2021

Dodano: 19.05.2021

Czy ten artykuł był pomocny?


Ocena / gł.

Komentarze, pytania i odpowiedzi do artykułu (5)


 • Avatar fadzia

  fadzia
  27.06.2021 15:15:46

  a czy na 500+ dostane pozyczke 5 tys ?? gdzie?

  Avatar Ewelina Grzegorczyk

  Ewelina Grzegorczyk Autor fadzia
  27.06.2021 18:50:56

  Proponuję chwilówkę VIVUS, nawet do 7 000 zł na okres 30 dni.

 • Avatar tade

  tade
  26.06.2021 09:30:51

  ile mogę dostać pozyczki na emeryture? Potrzebuje bo musze ocieplić dom? Które firmy maja najkorzystniejsze warunki?

  Avatar Ewelina Grzegorczyk

  Ewelina Grzegorczyk Autor tade
  26.06.2021 12:42:35

  Wszystko zależy od wysokości otrzymywanego świadczenia i aktualnie posiadanych rat kredytu.

 • Avatar władek

  władek
  08.06.2021 19:36:21

  moja córcia korzystała ostatnio z pożyczki, całą załatwiła przez Internet, nie musiała iść do biura firmy, żeby wszystko zalatwic i papierów tyle nie trzeba było pieniądze miała w tym samym dniu

  Odpowiedź
Top