produkt kredytowe pożyczkowe kredyt pożyczka

Porównanie ofert dostępnych na wnioskomat.com

09 SIE 2019Autor: Anna Krzysteczko

Na rynku finansowania Klientów indywidualnych działa obecnie ok. 100 instytucji pozabankowych oraz kilkanaście banków. Większość z tych firm oferuje w sprzedaży kilka produktów kredytowych i pożyczkowych podzielonych pod kątem celu finansowania, profilu Klienta oraz jego możliwości finansowych. Przeciętny konsument zatem szukając pieniędzy stanie przed ogromnym dylematem. Jaką pożyczkę lub kredyt wybrać? Gdzie szukać finansowania? Czy mogę otrzymać finansowania na oświadczenie? Mam kiepską historię kredytową, czy jest w ogóle szansa na pieniądze z rynku? To zaledwie kilka przykładowych pytań na które trzeba znaleźć odpowiedź, co nie zawsze jest łatwe. Nie można bowiem od konsumenta wymagać szerokiej wiedzy, umiejętności w związku z ofertą. Na szczęście rozwiązanie tego problemu znalazł wnioskomat.com. Wnioskomat.com daje Ci możliwość w jednym miejscu sprawdzić ofertę wielu firm pożyczkowych. Od pieniędzy na Twoim koncie dzieli Cię tylko jeden krok. Wystarczy, że złożysz wniosek on-line, a po chwili otrzymasz oferty przygotowane specjalnie dla Ciebie. Ale to dopiero początek. Czym bowiem są oferty bez usługi profesjonalnego doradztwa. Zaraz po złożeniu wniosku skontaktuje się zatem z Tobą Nasz certyfikowany Agent i pomoże w sfinalizowaniu pożyczki.

Na chwilę obecną na wnioskomat.com wypełniając jeden wniosek otrzymasz ofertę w 4 firmach. To jednak nie wszystko. Agent, który skontaktuje się z Tobą posiada w swoim systemie sprzedażowym aż 54 produkty. Agent na pewno zadba, abyś wybrał najlepszą ofertę dla siebie.

Produkty na wnioskomat.com:

logo euroloan

Euroloan – pożyczka po fińsku. Firma rozpoczęła swoją działalność w 2007 roku na terenie Finlandii i Szwecji. W Polsce zaczęła działać w 2013 roku i z powodzeniem zdobywa kolejnych, zadowolonych klientów. Swoją pożyczkę oferuje w formie limitu odnawialnego do kwoty 40 000zł. Klient wiąże się z firmą na dłuższy czas, może korzystać z dobrań oraz aneksowania kwoty pożyczki, nie oznacza to nic innego, jak to, że Klient w każdej chwili może wybrać spłacone środki oraz przy terminowej spłacie podwyższyć przyznany limit.

logo rapida

Rapida – pożyczka z Gwarantem. Firma rozpoczęła swoją działalność na terenie Wielkiej Brytanii w 2005 roku, w Polsce od 2017 roku. Jedna z niewielu firm, która oferuje pożyczki dla osób zadłużonych, z zajęciami komorniczymi, opóźnieniami w BIK, a nawet brakiem zdolności. Klient do pożyczki musi przystąpić z Gwarantem. Gwarantem może zostać osoba z najbliższej rodziny (małżonek, dzieci, rodzic) jak również niespokrewniona. Kwota, którą może otrzymać to 25 000zł z okresem spłaty nawet do 60 miesięcy.

logo ferratum

Ferratum – od 2012 roku na rynku europejskim. Wieloletnie międzynarodowe doświadczenie pozwala na szybkie reagowanie na potrzeby ciągle zmieniającego się rynku, a także na aktywne rozpoznawanie nowych możliwości. Firma oferuje pożyczki do 8 000zł, bez weryfikacji w bazie BIK. Klient nie musi udokumentować swojego dochodu, ważne aby posiadał jedynie telefon komórkowy.

logo loanme

LoanMe – swoją działalność w Polsce rozpoczęła w lutym 2015 roku. Jest dynamicznie rozwijającą się instytucją finansową, której celem jest zapewnienie swoim klientom prostego dostępu do gotówki na preferencyjnych zasadach. Oferuje pożyczki do kwoty 11 500zł, na okres 130 tygodni. Klient może skorzystać z bezpłatnej pierwszej pożyczki, wystarczy, że spłaci ją w 4 terminowo uregulowanych ratach.

logo aasa

Aasa Polska należy do skandynawskiej korporacji finansowej, od 2012 roku firma działa na terenie Polski. Laureat wielu nagród m.in. Kryształ Jakości, Laur Pośredników Finansowych.  Udziela pożyczek zarówno dla osób fizycznych, jak i przedsiębiorców. Maksymalna kwota finansowania jaką może uzyskać klient to, aż 15 000zł, na maksymalny okres 36 miesięcy. Klient ma możliwość samodzielnego wyboru okresu kredytowania, co pozwala na ustawienie dogodnej raty dla siebie. Możliwość finansowania Klientów do 80 roku życia. Dodatkową zaletą jest możliwość skorzystania z ubezpieczenia kredytu, przy nie wysokiej składce miesięcznej.

logo cardina

Cardina firma rozpoczęła swoją działalność w 2016 roku w Polsce, następnie w 2017r. uzyskała od Krajowej Instytucji Płatniczej licencję na sprzedaż swoim Klientom pozabankowych kart płatniczych. W 2018 roku oficjalnie ruszyła ze sprzedażą produktu. Oferta obejmuje limity kredytowe na karcie kredytowej w wysokości od 600zł do 3 000zł. Spłatę wykorzystanej kwoty lub minimalnej kwoty można dokonać w dogodnym dla siebie terminie z kilku dostępnych okresów rozliczeniowych. Standardowy okres rozliczeniowy trwa 30 dni. Warto podkreślić, że karta kredytowa Cardina została stworzona we współpracy z Santander Bank Polska S.A. i MasterCard, aby zapewnić produkt wyróżniający się najwyższą jakością. Karta kredytowa Cardina daje możliwość wykonywania operacji bezgotówkowych oraz wypłatę pieniędzy na całym świecie w miejscach oznaczonych logo MasterCard. Ponadto ten produkt finansowy zawiera opcję płatności zbliżeniowej.

Zobacz porównanie naszych ofert:

instytucja kwota min. kwota max. okres kredytowania wiek Dlaczego powinieneś, zawnioskować o ten produkt
logo euroloan 2500 25000 12-60 mies. 18-75 Masz dochody nieudokumentowane? Dochód z tytułu 500+? osobowa z twojej rodziny lub znajomy mogą poręczyć pożyczkę? Masz złą historię w BIK? Nie dostałeś kredytu w banku? nie chcesz, aby pożyczkodawca sprawdzał Twój BIK
bez BIK bez dokumentów dochodowych zalety wady
NIE TAK oferta na oświadczenie do 25000zł;
akceptowane wszystkie źródła dochodu Klienta i Gwaranta;
brak wymogu zameldowania;
pożyczkę mogą zaciągnąć osoby ze złą historią kredytową oraz niskimi dochodami
klient musi wskazać Gwaranta, który przystąpi z nim do pożyczki
instytucja kwota min. kwota max. okres kredytowania wiek Dlaczego powinieneś, zawnioskować o ten produkt
logo euroloan 1000 7500 6-24 mies. 21-99 masz złą historię w BIK? Nie spłacasz rat terminowo? Nie chcesz przedstawiać zaświadczeń o zarobkach? Chcesz żeby pożyczka nie była widoczna w BIK?
bez BIK bez dokumentów dochodowych zalety wady
TAK TAK bez górnej granicy wiekowej;
oferta na oświadczenie;
szybki proces;
pożyczka bez weryfikacji BIK;
całodobowa weryfikacja wniosku
weryfikacja Klienta w bazach: BIG, KRD;
w przypadku opóźnienień wysokie odsetki;
wysoka dolna granica wieku - Klient musi mieć ukończone 21 lat
instytucja kwota min. kwota max. okres kredytowania wiek Dlaczego powinieneś, zawnioskować o ten produkt
logo euroloan 800 11500 5,17,130 tygodni 18-75 Nie dostałeś kredytu w banku? Masz zadłużenie w BIKu? Niskie raty tygodniowe?
bez BIK bez dokumentów dochodowych zalety wady
TAK NIE pożyczka bez weryfikacji w BIK;
decyzje indywidualne;
możliwość łączenia dochodów udokumentowanych;
szybki proces; minimum dokumentów;
niskie raty tygodniowe
klient musi udokumentować swój dochód;
weryfikacja Klienta w bazach: BIG, KRD, ERIF
instytucja kwota min. kwota max. okres kredytowania wiek Dlaczego powinieneś, zawnioskować o ten produkt
logo euroloan 800 40000 6-60 mies. 18-70 Masz dochód z 500+? Chcesz skorzystać z limitu? Potrzebujesz wysokiej kwoty pożyczki? Wygodna spłata w miesięcznych ratach
bez BIK bez dokumentów dochodowych zalety wady
NIE TAK możliwość wypłat gotówki w ramach limitu;
szybki proces;
dla Klientów od 18 roku życia;
możliwość podwyższania limitu przy terminowej spłacie pożyczki
miesięczne opłaty za prowadzenie limitu (doliczane do raty);
weryfikacja Klienta w bazach: BIG, KRD, ERIF, BIK
instytucja kwota min. kwota max. okres kredytowania wiek Dlaczego powinieneś, zawnioskować o ten produkt
logo aasa 2000 15000 12-36 mies. 20-80 Chcesz podpisać umowę przez interent? Chcesz ubezpieczyć swój kredyt? Zastanawiasz się nad kredytym na oświadczenie o dochodach?
bez BIK bez dokumentów dochodowych zalety wady
NIE TAK szybki proces;
produkt na oświadczenie;
bez weryfikacji telefonicznej Klienta oraz w zakładzie weryfikacji;
wysokie kwoty pożyczek;
możliwość skorzystania z równoległej lub konsolidacyjnej pożyczki;
możliwość odroczenia terminu spłaty
weryfikacja Klienta w bazach: BIK, BIG, ERIF;
możliwość skorzystania z pożyczki po ukończeniu 20 roku życia
instytucja kwota min. kwota max. okres kredytowania wiek Dlaczego powinieneś, zawnioskować o ten produkt
logo cardina 600 3000 12 mies. 21-65 Masz zadłużenie w BIKu? Jeżeli nie korzystasz z limitu nic nie płacisz? Chcesz pieniądze, nim otrzymasz kartę?
bez BIK bez dokumentów dochodowych zalety wady
TAK TAK szybka decyzja kredytowa;
prosty wniosek kredytowy;
minimum formalności;
możliwość zwiększenia limitu w karcie;
pożyczka bez BIK;
elastyczny termin spłaty
niska kwota limitu w karcie;
zbyt niska górna granica wiekowa, wymagany tylko telefon komórkowy
Top