logo TF Bank - Kredyt gotówkowy do 48 miesięcy

Ocena / gł.

TF Bank kredyt gotówkowy

TF Bank specjalizuje się w udzielaniu kredytów gotówkowych i kredytów konsolidacyjnych oraz kredytów ratalnych dla klientów indywidualnych. Od 2015 roku funkcjonuje jako oddział w Polsce. Historia firmy będącej właścicielem marki sięga 1965 roku. TF Bank prowadzi aktywną działalność w sprzedaży kredytów gotówkowych w północno-wschodniej Europie. Aktualnie TF Bank prowadzi działalność w 10 krajach m.in.: Szwecji, Finlandii, Estonii, Danii i Austrii. Kredyt gotówkowy w TF Bank pozwala na uzyskanie dodatkowej gotówki na dowolny cel, jak również na spłatę wcześniejszych zobowiązań. 

Zalety

  • możliwość łączenia źródeł dochodu
  • prosta oferta kredytu gotówkowego i konsolidacyjnego 
  • kredyt bez zgody małżonka, niezależnie od kwoty kredytu 

Wady

  • brak możliwości wyboru dłuższych okresów kredytowania 

TF Bank – jaka oferta kredytu gotówkowego?

TF Bank oferuje dla swoich nowych i obecnych klientów możliwość uzyskania atrakcyjnego kredytu gotówkowego w wybranym okresie kredytowania. Bank oferuje również możliwość konsolidacji zobowiązań do kwoty przyznanego kredytu. Konsolidacji, czyli spłacie wcześniej zaciągniętych zobowiązań mogą podlegać zarówno kredyty gotówkowe oraz posiadane limity w rachunkach i kartach kredytowych, wszystkie pochodzące z sektora bankowego.

Każdy kredyt niezależnie od kwoty można otrzymać bez poręczycieli, bez dodatkowego zabezpieczenia oraz bez zgody małżonka.

Kwota kredytu 2 000 - 20 000 zł
Okres kredytu 24 - 48 mies
RRSO 22.43 - 50.06 %
Oprocentowanie 7.20 %
Wiek 22 - 75 lat
Prowizja 24.80 %
Ubezpieczenie 0.00 zł

TF Bank – kto może dostać kredyt gotówkowy?

Kredyt gotówkowy w TF Bank to produkt, który może uzyskać każdy klient w wieku pomiędzy 22-75 rokiem życia. Musi to być osoba posiadająca polskie obywatelstwo zamieszkująca na terenie Polski i uzyskująca dochodów przedsiębiorstwie zarejestrowanym na terenie Polski również. Bank akceptuje szeroki zakres dochodów: standardowe tj. umowa o pracę czy emerytura oraz te mniej typowe jak np. świadczenie Mama 4 Plus. Ponadto bank daje możliwość łączenia dochodów.

Każdy zatrudniony od minimum 3 miesięcy albo uzyskujący świadczenie typu emerytura albo renta od 1 miesiąca może wnioskować o kredyt gotówkowy w TF Bank w prostym procesie przyznania środków. Bank akceptuje prolongatę/obietnicę dalszego zatrudnienia wystawioną przez pracodawcę. Oznacza to, że okres kredytowania może być dłuższy niż bieżący okres zatrudnienia o czas na który ma być przedłużona umowa o pracę.

TF Bank – ile kosztuje kredyt gotówkowy?

Koszty kredytu gotówkowego w TF Bank to oprocentowanie i prowizja. Warto zauważyć, że oprocentowanie kredytu jest stałe. Oznacza to, że niezależnie do zmian rynkowych stóp procentowych nasza rata nie ulegnie zmianie. Daje to duże bezpieczeństwo finansowe i gwarancje wysokości raty. Pozwala też lepiej zaplanować wydatki domowe związane z obsługą posiadanych kredytów.

Prowizja w kredycie gotówkowym w TF Bank uzależniona jest od okresu kredytowania i niestety nie może podlegać negocjacji. Jest ona w całości kredytowana więc nie pomniejsza ona kwoty kredytu dostępnej dla klienta. Bank nie nalicza dodatkowych opłat operacyjnych z tytułu obsługi kredytu i kolejnych rat.

TF Bank - co warto wiedzieć o banku?

TF Bank specjalizuje się w udzielaniu kredytów gotówkowych i kredytów konsolidacyjnych oraz kredytów ratalnych dla klientów indywidualnych. Od 2015 roku funkcjonuje jako oddział w Polsce. Historia firmy będącej właścicielem marki sięga 1965 roku. TF Bank prowadzi aktywną działalność w sprzedaży kredytów gotówkowych w północno-wschodniej Europie. Aktualnie TF Bank prowadzi działalność w 10 krajach m.in.: Szwecji, Finlandii, Estonii, Danii i Austrii.

Nazwa firmy TF Bank AB
Adres ul. Al. Grunwaldzka 103A, 80-244 Gdańsk
NIP 2040004608
REGON 360401941
KRS 0000533349
Telefon 588813102
E-mail [email protected]

Top