Zestawienie kredytów hipotecznych na 320000 zł - maj 2023

Opublikowano: 19 Maj 2023 Agnieszka Kłak 6 min. czytania

Kategoria: Poradnik Hipoteczny

Kredyt hipoteczny to często wybór na całe życie. Średni okres, w którym Klienci zaciągają to zobowiązanie przekracza 20 lat. Zaciągnąć zobowiązanie tego typu możemy nawet na 30 lat. Długoterminowość kredytu hipotecznego powoduje, że decyzja o jego zaciągnięciu powinna być przemyślana z każdej strony. Wnioskomat.com przygotował zestawienie kredytów hipotecznych, który zawiera kilka przodujących banków. Można w nim otrzymać korzystne warunki kredytowania (np. zerowa prowizja czy niskie oprocentowanie kredytu hipotecznego). Porównanie raty nastąpiło dla kredytu w wysokości 320 000 PLN na okres 360 miesięcy. 

Z tego artykułu dowiesz się:

  • jak wyglądają kredyty hipoteczne na 320 000 zł,
  • czym charakteryzuje się każda oferta,
  • który kredyt hipoteczny na 320 000 zł wybrać.
zestawienie kredytów hipotecznych na 320000 PLN

Zestawienie kredytów hipotecznych na kwotę 320 000 PLN

W czasie kryzysu gospodarczego kredyty hipoteczne znacznie zdrożały. W efekcie nastąpił spadek zdolności kredytowej Polaków. Również ceny nieruchomości poszły znacząco w górę. Jednakże, jeśli jesteś klientem, którego interesuje kwota do 320 000 zł, to poniżej możesz zapoznać się z aktualnymi na maj 2023 roku ofertami kredytów, co znajduje się w tabelce.

Kredyt hipoteczny - kwota: 250 000 zł, okres: 20 lat
Banki
Kwota kredytu: 250 000 zł
Ilość rat kredytu: 20 lat
Oprocentowanie RRSO Prowizja Łączna kwota do spłaty Wysokość raty Akcja
VeloDom - kredyt hipoteczny 6,57 % 6,77 % 0,00 % 449 820,00 zł 1 874,25 zł
Bank Pekao S.A kredyt hipoteczny 7,69 % 8,25 % 1,99 % 500 109,60 zł 2 083,79 zł
PKO BP kredyt hipoteczny - oferta Własny Kąt (zobacz) 9,29 % 9,70 % 0,00 % 551 076,00 zł 2 296,15 zł
ING Bank Śląski kredyt hipoteczny (zobacz) 9,04 % 9,71 % 1,90 % 551 666,40 zł 2 298,61 zł
Santander Bank Polska kredyt hipoteczny (zobacz) 9,47 % 10,20 % 2,00 % 569 265,60 zł 2 371,94 zł

Powyższe oferty kredytów hipotecznych są dostępne już teraz. Możesz złożyć wniosek za pośrednictwem naszej strony, by rozpocząć procedowanie.

PKO BP kredyt hipoteczny

PKO BP znalazł się w na szczycie zestawienia. Produkt PKO cieszy się niesłabnącą popularnością ze względu na korzystne paramenty oraz wzorową obsługę posprzedażową banku. Klienci cenią sobie również elastyczność produktu oraz możliwość dostosowania parametrów kredytu pod możliwości finansowe i oczekiwania Klienta. Udzielenie kredytu stanie się możliwe, jeśli klient będzie posiadał wkład własny w wysokości 10% nieruchomości.

Jeśli produkt PKO BP wydaje Ci się interesujący, to możesz także przeczytać wpis na temat innego zobowiązania z zabezpieczeniem, ale z dowolnym celem finansowania: Pożyczka hipoteczna z banku.

Santander Bank Polska kredyt hipoteczny

Kredyt mieszkaniowy w Santander Bank Polska pozwoli zrealizować marzenia o posiadaniu własnego "M". Marża banku nie jest wygórowana, a przy zakupie dodatkowych produktów, takich jak ubezpieczenie kredytu może być jeszcze niższa. W wygodniej sytuacji są Klienci Santander Bank Polska. Jeśli wyciągi z ich konta oddają w rzeczywistości to, ile zarabiają, to wówczas nie muszą oni przedkładać zaświadczenia o dochodach.

Alior Bank kredyt hipoteczny

Na pewno interesujące jest to, że w przypadku tej oferty nie trzeba ustalać hipoteki na własnej nieruchomości. Można ustanowić zabezpieczenie na nieruchomości osoby trzeciej - oczywiście, jeśli właściciel wyrazi na to zgodę. Ponadto także osoby, które pracują za granicą mogą w Alior Banku dostać kredyt hipoteczny.

ING Bank Śląski kredyt hipoteczny

Ciekawie prezentuje się również oferta ING Banku Śląskiego. Bank w ramach swoich produktów daje Klientowi możliwość skorzystania z jednej z kilku ofert, które będą różnić się poszczególnymi parametrami. Klient może zatem wybrać, czy woli niższe oprocentowanie, ale wyższą prowizję. Czy jednak lepiej zapłacić prowizję z góry i wybrać opcję wyższego oprocentowania. Aby wnioskować o kredyt na mieszkanie w ING należy posiadać 20 % wkładu własnego. Możliwe jest zaciągnięcie kredytu hipotecznego nawet na 35 lat.

Którą z powyższych ofert wybrać?

Każdy może zobaczyć jak wyglądają poszczególne parametry powyższych ofert. Z punktu widzenia klienta, który dba o swój osobisty budżet najistotniejszy będzie całkowity koszt kredytu hipotecznego. Wpływ na ten parametr ma Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO). Warto pamiętać, że dzisiaj na rynku można znaleźć takie oferty, gdzie będzie występowało okresowe albo całkowicie stałe oprocentowanie kredytów hipotecznych. Dogłębna analiza każdego z tych aspektów pozwoli Ci wybrać najtańszy kredyt hipoteczny.

Interesuje Cię kredyt na inną kwotę? Mamy oferty!

Jeżeli uważasz, że potrzebujesz więcej lub mniej niż 320 000 zł, to wówczas skorzystaj z naszego narzędzia jakim jest ranking kredytów hipotecznych. Dzięki niemu dowiesz się od razu jak prezentują się dostępne oferty - są one aktualizowane, więc z narzędzia możesz skorzystać z dowolnym momencie, bez obaw o to, że masz przed sobą przestarzałe dane. Możesz od razu złożyć wniosek o kredyt, jeżeli któraś z ofert odpowiada Twoim potrzebom.

Najlepszy kredyt hipoteczny

Wybór najlepszej oferty to niełatwy proces – w kredycie hipotecznym spotkamy się powiem z kilkunastoma różnymi opłatami, które wymagają porównania. Do tego dochodzi kwestia ubezpieczeń, które czasem będą zawarte w całkowitym koszcie kredytu, a czasem nie. Bank będzie kusił na kilkoma ofertami, różniącymi się poszczególnymi parametrami takimi jak np. prowizja i marża banku. W wyborze dobrego rozwiązania warto skorzystać z pomocy specjalisty, który w odpowiedni sposób pomoże nam przejść skutecznie przez cały proces kredytowy. 

Tagi: kredyt hipotecznying bank śląskiPko Bpbank

Dodano: 03.12.2019

Czy ten artykuł był pomocny?


Ocena / gł.

Artykuły powiązane

7 błędów popełnianych przy kredycie hipotecznym

7 błędów popełnianych przy kredycie hipotecznym

30 Marzec 2021Autor: Dagmara Konik

W dzisiejszym materiale opowiemy o tym, co możemy źle zrobić, gdy chcemy posiadać swój wymarzony dom lub mieszkanie. I nie mamy tu na myśli błędów ekip remontowych. Zgodnie z tematyką bloga skupimy się na aspektach finansowych, a dokładniej, opowiem jakie możemy popełnić błędy przy wnioskowaniu o kr(...)

Czytaj więcej
Kredyt hipoteczny na budowę domu

Kredyt hipoteczny na budowę domu

29 Marzec 2021Autor: Dagmara Konik

Spośród kilku celów przy kredycie hipotecznym możemy wyróżnić jeden z częściej finasnowanych tzn. kredyt na budowę domu. Ten produkt finansowy figuruje także pod nazwą: kredyt budowlano-hipoteczny. Choć nazwa w pewnym stopniu brzmi podobnie, to jednak ten produkt różni się nieco od standardowego kre(...)

Czytaj więcej
Top